Poseł Olszewski donosi na wojewodę

Redaktor | 17 kwi 2018 „Zawiadamiam o podejrzeniu popełnienia przestępstwa” – pisze do prokuratury bydgoski poseł Platformy Obywatelskiej Paweł Olszewski. I wskazuje jako sprawcę wojewodę Mikołaja Bogdanowicza. „Wojewoda nie będzie komentował działań (…) wprowadzających opinię publiczną w błąd – oświadcza Adrian Mól, rzecznik wojewody.

Policja oczami młodych. Po dyskusji na UKW

Redaktor | 17 kwi 2018 Jaki jest „Wizerunek policji w opinii młodzieży”? Odpowiedzi próbowali udzielić uczestnicy seminarium, które 16 kwietnia przeprowadzono na UKW. W wydarzeniu wzięli udział naukowcy, policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy oraz studenci i uczniowie szkół średnich.

Pachnąca wiosna na placu Wolności [AKCJA]

Redaktor | 17 kwi 2018 Pachnąca wiosna to nie tylko kwitnące kwiaty na trawnikach. Miejscy strażnicy przekonywali dziś (17 kwietnia na placu Wolności, że należy również sprzątać po swoich czworonożnych pupilach.

Pożar na ulicy Inwalidów

Redaktor | 17 kwi 2018 Pożar w jednym z pomieszczeń administracyjnych w budynku administracyjnym PKP przy ul. Inwalidów.

Chcesz zatrudnić cudzoziemca? Zapytaj o szczegóły

Redaktor | 17 kwi 2018 W najbliższą środę (18 kwietnia) Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Bydgoszczy wspólnie z Sejmikiem Gospodarczym województwa kujawsko-pomorskiego zapraszają na bezpłatne konsultacje i wykłady dotyczące zatrudnienia obcokrajowców.

Chłodniej, ale znów będzie pogodnie [POGODA]

Redaktor | 17 kwi 2018 Dziś powinno się rozpogodzić, ale będzie dosyć chłodno, zwłaszcza w pierwszej części dnia. Początkowo temperatura wynosić będzie około 10 stopni, po południu wzrośnie do 17.