Wymyśl imię dla rysia i zgarnij karnet na mistrzostwa

Redaktor | 7 wrz 2018 Organizatorzy Drużynowych Mistrzostw Europy w lekkoatletyce zaprezentowali maskotkę zawodów – rysia. Jednak zwierzak nie ma jeszcze imienia. W związku z tym organizowany jest konkurs, w którym można wygrać karnet na całe mistrzostwa.

Industriada północy, czyli TehoFest 2018

Redaktor | 7 wrz 2018 Już w przyszłym tygodniu rozpoczyna się największy na północy kraju festiwal dziedzictwa przemysłowego – TehoFest. Na święcie szlaku TeH2O czeka około 50 różnych wydarzeń – warsztaty, koncerty, spektakle teatralne czy wernisaże. Tym razem hasłem festiwalu jest „Z rodziną Bromberków na Szlaku”.

Skuter wpadł pod auto [ZDJĘCIA]

Redaktor | 6 wrz 2018 Na ulicy Powstańców Warszawy doszło do zderzenia auta osobowego ze skuterem. Do kolizji doszło dziś (6 września) po południu.

Autem w kiosk [ZDJĘCIA]

Redaktor | 6 wrz 2018 Samochód osobowy wjechał w kiosk przy skrzyżowaniu ulic Ku wiatrakom i Chabrowej. Do wypadku doszło dziś (6 września) po południu.

Krzysztof Pietrzak wycofuje się z wyborów

Redaktor | 6 wrz 2018 - Niniejszym oświadczam, że podjąłem ostateczną decyzję, że nie będę kandydował na stanowisko Prezydenta Miasta Bydgoszczy - napisał w oświadczeniu Krzysztof Pietrzak, właściciel Tartak Bydgoszcz.

Totalna wojna posłów Platformy. Dziennikarze mają dość!

Redaktor | 6 wrz 2018 Bydgoscy posłowie Platformy Obywatelskiej zwołali na czwartek (6 września) dwie konferencje prasowe, w czasie których obiektem ataków będzie Prawo i Sprawiedliwość. – Za kogo Wy nas macie? – oburzył się na portalu społecznościowym znany dziennikarz.

Czas przejściowy [POGODA]

Redaktor | 6 wrz 2018 Czekając na rozwój wydarzeń w atmosferze zarysowany wczoraj, który przyniesie zupełnie nową sytuację pogodową, mamy przed sobą jeszcze być może kilka dni dość ładnej, charakterystycznej dla późnego lata, pogody.