Wpadł z narkotykami. Odpowie przed sądem

Redaktor | 3 kwi 2018 Bydgoscy kryminalni z wydziału narkotykowego namierzyli i zatrzymali 22-latka podejrzanego o posiadanie zakazanych środków psychoaktywnych. Mężczyzna wpadł przed swoim zakładem pracy. Policjanci zabezpieczyli w jego aucie marihuanę oraz amfetaminę. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Wiele możliwości, jedna szkoła

Redaktor | 3 kwi 2018 Szkoły w regionie walczą o jak największą liczbę uczniów. Wśród nich jest także Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Solcu Kujawskim, który oferuje kształcenie m.in. w zawodzie informatyka, ekonomisty czy mechatronika.

Startuje nowa ramówka TVP3 Bydgoszcz

Redaktor | 3 kwi 2018 Regionalne oddziały Telewizji Polskiej zyskują 6,5 godziny dodatkowego czasu antenowego. To oznacza, że na antenie pojawi się więcej interesujących programów. Wiosenna ramówka rusza już od dzisiaj, 3 kwietnia.

„It happened” – „Stało się”. Wernisaż w KPCK

Redaktor | 3 kwi 2018 „Poszukuję najlepszego sposobu na to, by odpowiedzieć sobie na pytanie, kim jestem” - mówi o swojej twórczości Agnieszka Niziołek-Marciniak. 5 kwietnia w Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury odbędzie się wernisaż jej prac.

Złote czasy Teatru Miejskiego

Redaktor | 2 kwi 2018 Wraz z pierwszym rozbiorem Polski Bydgoszcz wkroczyła w nowy etap swojej historii. Jak w tym czasie wyglądało życie teatralne?