Bydgoski golfista wśród najlepszych na świecie

Redaktor | 25 lis 2017 Filip Płaszczykowski wziął udział w rozgrywanym na polach golfowych Malezji światowym finale World Amateur Golfers Championship – poinformował na Facebooku Bydgoski Klub Golfowy.

Apokalipsa nadciąga! [RECENZJA KSIĄŻKI]

Krzysztof Osiński | 25 lis 2017 Winters przewrotnie pyta czytelników: „Czy poszedłbyś do pracy, gdybyś wiedział, że za pół roku wszyscy zginą?”. Bliska katastrofa to jednak tylko tło wydarzeń.

Żywność na poprawę nastroju

Redaktor | 25 lis 2017 Kiedy brakuje Ci energii, dopada jesienna melancholia, nie poddawaj się temu. Nie musisz się tak czuć! W końcu nie od dziś wiadomo, że to, co jemy, ma wpływ nie tylko na nasze zdrowie i wydolność, ale też na samopoczucie.

Dla dziecka rozwód rodziców to koniec świata

Magdalena Gill | 25 lis 2017 Kujawsko-pomorskie jest na ósmym miejscu w kraju pod względem liczby rozwodów. Jak wynika z danych Urzędu Statystycznego, rozstaje się już co trzecie małżeństwo, najczęściej w wieku 30–39 lat.

Polonia pokonała Lecha Rypin

Redaktor | 25 lis 2017 Piłkarze Polonii Bydgoszcz wygrali w ostatniej kolejce z Lechem Rypin 2:1 i zakończyli rozgrywki rundy jesiennej IV ligi na trzecim miejscu.

W Brzozie uczą, bawią i integrują

Andrzej Pawełczak | 25 lis 2017 Bezpłatne korepetycje, zabawy czy zajęcia sportowe dla dzieci, dla dorosłych – prelekcje, kiermasze, kawiarenka, rajdy rowerowe – to wszystko propozycje Katolickiego Stowarzyszenia Edukacyjno-Sportowego dla mieszkańców Brzozy.

Marszałek nie da pieniędzy na czwarty krąg Opery Nova

Redaktor | 25 lis 2017 W projekcie budżetu województwa kujawsko-pomorskiego na przyszły rok nie ma pieniędzy na czwarty krąg Opery Nova. Bydgoscy radni nie kryją oburzenia - Trzeba wyjątkowo dużo złej woli, żeby grosza nie wpisać do budżetu – komentuje Roman Jasiakiewicz.

Fabryka Obrabiarek do Drewna wyróżniona

Redaktor | 25 lis 2017 Certyfikat Przedsiębiorstwa Fair Play trafił wczoraj (24 listopada) do rąk prezesa zarządu Fabryki Obrabiarek do Drewna, Andrzeja Walkowiaka. - To wyróżnienie sprawia, że jesteśmy wiarygodni w oczach klientów, jest to także doskonałe narzędzie promocyjne - mówi Andrzej Walkowiak.

Bez prawdy nie ma pokory

Redaktor | 25 lis 2017 Kończąc rozważania na temat trzeciej sprawności kardynalnej, czyli umiarkowania (pozostałe to sprawiedliwość, męstwo i roztropność), muszę powiedzieć coś o należącej do umiarkowania sprawności szczególnej, jaką jest pokora.