Zaginęła 11-letnia dziewczynka, policja prosi o pomoc [AKTUALIZACJA]

Redaktor | 7 gru 2017 Policjanci ze Szwederowa prowadzą poszukiwania 11-letniej Natalii Wierzbickiej. Dziewczynka wczoraj (6 grudnia) ok. 18.30 wyszła z domu, od tego czasu nie ma o niej żadnych wiadomości. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkie osoby, które wiedzą, gdzie 11-latka może się znajdować.

Ogólnopolska awantura o bilet za 3 zł

Magdalena Gill | 7 gru 2017 Autobus nr 56, dwaj kontrolerzy szarpią się z Afroamerykanką, inni pasażerowie głośno protestują – filmik z tego incydentu w kilka godzin obiegł Internet. Sprawę bada policja, a w świat poszła informacja, że Bydgoszcz to miejsce ataków rasistowskich.

Elżbieta Kornaszewska: Medal Gloria Artis dedykuję rodzicom

Redaktor | 6 gru 2017 - Do dzisiaj wspominamy naszą przygodę, gdy zachwyceni krajobrazem zatańczyliśmy kujawiaka na tle legendarnego Machu Picchu – opowiada szefowa Zespołu Pieśni i Tańca Ziemia Bydgoska, nagrodzona Brązowym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

Nowe Elfy2 dla POLREGIO [AKTUALIZACJA]

Redaktor | 6 gru 2017 W czwartek (7 grudnia) w bydgoskich zakładach PESA odbędzie się uroczystość przekazania pierwszego pociągu Elf2 na zamówienie spółki POLREGIO-Przewozy Regionalne.