Co mówią gwiazdy o koncercie "Betlejem w Bydgoszczy"?

Redaktor | 2 sty 2018 Natalia Kukulska, Mieczysław Szcześniak, Kasia Moś, Beata Bednarz i wielu innych artystów wystąpi 7 stycznia w Łuczniczce podczas koncertu „Betlejem w Bydgoszczy”. Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na wsparcie akcji „Głodnych nakarmić”.

Kto wytwarza PKB? Kujawsko-pomorskie w środku stawki

Redaktor | 2 sty 2018 Największy udział w tworzeniu produktu krajowego brutto mają województwa mazowieckie, śląskie i wielkopolskie. Kujawsko-pomorskie z wynikiem 4,4 % uplasowało się na ósmym miejscu – podał GUS.

„Kto sieje wiatr…” Wyborcza wyrozumiała dla chuliganów

Redaktor | 2 sty 2018 W Nowy Rok media informowały o zniszczeniu biura PiS w Nakle nad Notecią. Bydgoska „Gazeta Wyborcza” informację o tym akcie wandalizmu opatrzyła krótkim komentarzem na Facebooku: „Kto sieje wiatr…” Wśród czytelników zawrzało.

Gdzie tkwi nasz błąd, czyli jak uporać się z bydgoską bezsilnością?

Redaktor | 1 sty 2018 Włodarze bydgoscy niekiedy przedsiębiorą kampanie, mające na celu publiczną debatę o tożsamości, marce czy wizerunku. Niewiele z tego wynika. Świat to zrozumiał dawno, w Bydgoszczy ta prawda się jeszcze mozolnie przebija, ale jasne już jest, że charakter naszemu miastu nadać może wyłącznie kultura – pisze Henryk Martenka.