Dzień Kobiet w Centrum Nowe Życie. Bezpłatne spotkanie

Redaktor | 5 mar 11:24 Centrum Nowe Życie zajmujące się kompleksowym przyczynowym leczeniem niepłodności oraz innych schorzeń ginekologicznych – z wykorzystaniem NaProTechnologii – z okazji Dnia Kobiet zaprasza na spotkanie otwarte. Początek w piątek (6 marca) o godz. 18.00.

Spokojna Koka i ciekawski Kosmo pragną mieć właściciela

Redaktor | 4 mar 10:07 Rzetelne opisy psów przebywających w bydgoskim schronisku pozwalają chcącym przyjąć do domu czworonoga podjąć mądrą decyzję przy jego wyborze. Oto dziś prezentujemy Kokę i Kosma. Każde ze zwierząt marzy o kimś, kto je przygarnie. Czy znajdą się chętni?

Czy dostojny Orion i wesoły Lucky znajdą dom?

Redaktor | 27 lut 15:48 Psi towarzysz spacerów to najlepsza motywacja do codziennego ruchu na świeżym powietrzu. Codzienność z czworonogiem w domu to duża radość, a psy ze schroniska są wyjątkowo wdzięcznymi pupilami.

Psy w typie: terier lub owczarek szukają domu

Redaktor | 11 lut 12:04 Mała około 3-letnia suczka w typie jagteriera, czeka na przygarnięcie przez nowego właściciela. Takie psy są doskonałe na spacery, mają wyraziste cechy, są bardzo inteligentne. Słodki Asman w typie owczarka nie nadaje się do małego mieszkania, ale do ogrodu i do wielu zabaw jak najbardziej. Oto dwa kolejne psy z bydgoskiego schroniska, które wypatrują za kimś, kto da im dom i...