Bydgoszcz czytała Małemu Misiowi. Sukces projektu dla dzieci

Redaktor | 2 gru 12:28 III Edycja projektu „Bydgoszcz czyta Małemu Misiowi” - ukończona. Gala z nagrodami, przedstawieniem i udziałem specjalnych gości odbyła się w Dniu Pluszowego Misia. Projekt, zrealizowany po raz trzeci w naszym mieście, był częścią międzynarodowej akcji.

Misiek szuka domu [BYDGOSKIE SCHRONISKO]

Redaktor | 26 lis 14:33 Misiek - sympatyczny pies, czekający w bydgoskim schronisku na nowych właścicieli. Jego poprzedni właściciel zachorował i nie mógł się nim już zajmować.

Chemiczne mikstury pod dachem muzeum [GALERIA ZDJĘĆ]

Redaktor | 22 lis 14:15 Tym razem ze zbiorami działu Historii Medycyny i Farmacji związane było muzealne spotkanie Dziecięcego Graffiti. W czwartek (21 listopada) uczestnicy zajęć pod okiem chemika wykonywali pełne kolorów doświadczenia.

Dziecięce Graffiti kontynuuje projekt logopedyczny [ZDJĘCIA]

Redaktor | 13 lis 12:25 5 listopada po raz pierwszy w tym roku akademickim odbyły się „Warsztaty logopedyczne z Dziecięcym Graffiti”. Ich uczestnicy dobrze się bawili, a jednocześnie szlifowali swoje umiejętności w ćwiczeniach przygotowanych przez studentów UKW.

Grecja – antyczna przygoda [PODRÓŻE]

Redaktor | 3 lis 11:00 To jeden z krajów najczęściej odwiedzanych przez turystów, miejsce narodzin demokracji, filozofii, sportu i antycznego dramatu. Hellada, jak ją nazwali starożytni, jest krajem kontrastów, pięknej przyrody, niezwykłych krajobrazów oraz ciekawej kultury i obyczajów.

Palce lizać! Najlepsze smaki regionu wybrane

Redaktor | 26 paź 15:46 Filet z kurczaka z papryką i pierogi z gęsiną to najlepsze produkty w tegorocznej edycji konkursu Najlepszy Produkt Spożywczy Pomorza i Kujaw zorganizowanego przez Urząd Marszałkowski oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Spożywczego.