Miasto zaprasza bydgoszczan na debatę poświęconą młodzieży

Andrzej Pawełczak | 19 paź 2017 Cykl debat z mieszkańcami przeprowadzanych w ramach prac nad aktualizacją Strategii Rozwoju Bydgoszczy otworzy spotkanie pod hasłem „Młodzież”. Debata odbędzie się w poniedziałek, 23 października, o godz. 17 w hali „Łuczniczka”.

PiS: Prezes portu lotniczego do odwołania

Andrzej Pawełczak | 18 paź 2017 Politycy PiS zarzucają marszałkowi województwa, prezydentowi Bydgoszczy oraz prezesowi portu lotniczego brak wizji rozwoju bydgoskiego lotniska. Ich zdaniem, jednym z podstawowych warunków poprawy sytuacji jest, oprócz stworzenia atrakcyjnej siatki połączeń, lepsze skomunikowanie portu dzięki budowie szybkiej linii kolejowej.

Bydgoszcz potrzebuje nowej, musicalowej sceny [ROZMOWA]

Magdalena Liczkowska | 18 paź 2017 – Publiczność w Bydgoszczy jest niesamowita, ale rynek nie jest łatwy. Każda nowa aktywność kulturalna wymaga intensywnej reklamy i promowania wydarzenia z dużym wyprzedzeniem – opowiada Judyta Wenda, inicjatorka nowej – musicalowej – sceny w Bydgoszczy.

Kolory jesieni. Sensoryczne spotkanie z książką i najmłodszymi

Redaktor | 17 paź 2017 „Czytamy i działamy. Interdyscyplinarne warsztaty z książką artystyczną i obrazkową” to propozycja zabawy dla najmłodszych i sposób na rozkochanie ich w świecie książek. Spotkanie, które odbędzie się 21 października w Kawiarni Kogel Mogel, upłynie pod hasłem „Kolory jesieni”.

W Artego Arenie szukali swojego wymarzonego domu

Redaktor | 15 paź 2017 W weekend w bydgoskiej Artego Arenie odbyły się 18. Targi Mieszkaniowe – Jesień 2017. Targi odwiedziły tysiące osób zainteresowane kupnem mieszkania, budową domu czy uzyskaniem kredytu hipotecznego.