Na Szwederowie zmieni się organizacja ruchu

Redaktor | 30 lis 2017 Dobiegają końca prace remontowe na skrzyżowaniu ulic: Nowodworska, Ugory, Leszczyńskiego, Orla, Na Wzgórzu Dąbrowskiego, Podgórna. Prawdopodobnie już od soboty, 2 grudnia, zmieni się na tym skrzyżowaniu organizacja ruchu.

Porozmawiajmy o konstytucji

Redaktor | 30 lis 2017 W piątek, 1 grudnia, w auli Biblioteki Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. Szymanowskiego 3 w Bydgoszczy odbędzie się otwarte spotkanie regionalne dotyczące referendum konsultacyjnego w sprawie Konstytucji RP z udziałem pełnomocnika prezydenta ds. referendum ministra Pawła Muchy, zastępcy szefa Kancelarii Prezydenta RP.

Mistrzowie roszad [WYNIKI]

Redaktor | 30 lis 2017 Dwudziesty Jubileuszowy FORDOŃSKI TURNIEJ SZACHOWY zgromadził na starcie grupę 29 młodych adeptów „królewskiej gry”. Zawody były adresowane dla dzieci do lat 12.

Dobry czas na planowanie ogrodu

Redaktor | 29 lis 2017 Za oknem coraz zimniej. Rośliny nie wyglądają już tak atrakcyjnie. Robi się szaro i miejscami pusto. Możemy ten czas wykorzystać już nie na typowe sezonowe prace ogrodnicze, ale na planowanie.

Bombowy kontrakt Nitrochemu

Redaktor | 29 lis 2017 Bydgoskie zakłady będą produkować bomby lotnicze Mk82, w które uzbrojone są m.in. myśliwce F-16. Kontrakt podpisano w środę (29 listopada) w obecności wiceministra obrony narodowej Bartosza Kownackiego.