Zawisza liderem A-klasy [GALERIA]

Redaktor | 14 paź 2017 W zaciętym meczu na szczycie bydgoskiej A-klasy Zawisza Bydgoszcz pokonał na boisku w Potulicach Falę Świekatowo 2:1.

Dokąd leci bydgoski port lotniczy?

Wojciech Bielawa | 14 paź 2017 To nie będzie udany udany rok dla Portu Lotniczego Bydgoszcz. Wszystko wskazuje na to, że w porównaniu z ubiegłym rokiem liczba pasażerów spadnie.

W weekend 18. Targi Mieszkaniowe - Jesień 2017 [PROGRAM]

Redaktor | 13 paź 2017 14 i 15 października w bydgoskiej Artego Arenie (ul. Toruńska) odbędą się 18. Targi Mieszkaniowe – Jesień 2017. Coś dla siebie będą mogli znaleźć zarówno amatorzy nowych mieszkań i domów, jak i ci, którzy myślą o czymś z „drugiej ręki”.

Rozpoczyna się Festiwal Prapremier – Premiery Nie/Chciane [PROGRAM]

Andrzej Pawełczak | 13 paź 2017 13 października rozpocznie się Festiwal Prapremier, który w tym roku odbędzie się pod zmienioną nazwą Premiery Nie/Chciane. W bydgoskim Teatrze Polskim będzie okazja zobaczyć spektakle bardzo różnorodne zarówno pod względem stylu, tematów, jak i formy.

Przedsiębiorco! ZUS szkoli bezpłatnie z „e-Składki”

Redaktor | 13 paź 2017 Od stycznia 2018 r. zmienią się zasady opłacania składek. Każdy przedsiębiorca będzie opłacał składki tylko jednym przelewem na swój numer rachunku składkowego. ZUS zaprasza wszystkich przedsiębiorców na bezpłatne szkolenia z „e-Składki” .

Weekend wypełniony atrakcjami [PRZEWODNIK]

Redaktor | 13 paź 2017 W ten weekend w Bydgoszczy nie zabraknie imprez kulturalnych i sportowych. Festiwal Prapremier, koncerty, wystawy i warsztaty dla dzieci to tylko niektóre z atrakcji czekających na nas w ciągu najbliższych dni. Oto, co będzie się działo.