Piknik z „Gwiazdą” na Miedzyniu

Redaktor | 14 cze 16:08 Mistrzostwa w rzucie kaloszem, pokaz street workoutu, występy artystyczne i wiele innych atrakcji czeka na pikniku rodzinnym organizowanym przez Radę Osiedla Miedzyń – Prądy.

Wały Jagiellońskie do przebudowy. Będzie buspas

Redaktor | 10 cze 12:35 Wydane zostało zezwolenie na realizację inwestycji drogowej (ZRID) polegającej na budowie buspasa od Nowego Rynku do Zbożowego Rynku – informuje Oficjalny Serwis Bydgoszczy. Roboty ruszą w wakacje. Inwestycja w centrum miasta kosztuje 3,5 mln zł.

W podróż po mieście ogórkiem. Rozkład jazdy

Redaktor | 9 cze 12:55 Od dziś w dni wolne kursują w Bydgoszczy turystyczne linie obsługiwane przez zabytkowe pojazdy. Na liniach autobusowych 100 i 102 jeżdżą tzw. „ogórki”, a linię tramwajową 0, w zależności od pogody, obsługują wozy Herbrand lub 5N.

Bubel, a nie remont. Mieszkańcy Leśnego nie mają wątpliwości

Redaktor | 3 cze 19:56 Mieszkańcy Leśnego obserwują remont ul. Sułkowskiego z niepokojem. - To bubel. Remont nie rozwiązuje żadnego problemu niebezpiecznych skrzyżowań, a po wyremontowaniu nawierzchni ryzyko wypadków jedynie wzrośnie - przekonywali na spotkaniu z posłami radnymi Prawa i Sprawiedliwości.

Okole się bawi [ZDJĘCIA]

Redaktor | 31 maj 18:47 Na Okolu trwa zabawa. Dziś (31 maja) na scenie pojawi się jeszcze Norbi, a od wczesnych godzin popołudniowych mnóstwo wydarzeń na wodzie i na lądzie.

Plac zabaw bez barier na Wyspie Młyńskiej

Redaktor | 31 maj 12:56 Wszystkie dzieci bez przeszkód mogą się już bawić na Wyspie Młyńskiej. Plac zabaw został przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i będzie teraz również pełnił funkcję integracyjną.

Budżet Obywatelski. Powtórka głosowania na Wyżynach.

Redaktor | 31 maj 08:39 Od 11 czerwca do 11 lipca będzie trwało ponowne głosowanie na projekty z Wyżyn w ramach budżetu obywatelskiego. Przypomnijmy, że w listopadzie ubiegłego roku na osiedlu Wyżyny nie rozstrzygnięto wyników głosowania.

Nowa Wenecja, apartamenty dla elity

Redaktor | 14 maj 20:02 Z widokiem na Wyspę Młyńską zbudowane zostaną nowoczesne apartamenty Nowa Wenecja. Taras na dachu, dostęp do mieszkań za pomocą smartfonów, czy ładowarka do samochodów elektrycznych, to udogodnienia, które mają znaleźć się w budynku.

Woda nie podrożeje. Przez trzy lata

Redaktor | 10 maj 14:27 Ceny wody i ścieków nie zmienią się w Bydgoszczy przez kolejne trzy lata. Państwowy regulator, Wody Polskie, zaakceptował stawki zaproponowane przez bydgoskie Miejskie Wodociągi i Kanalizację – poinformował dziś (10 maja) na konferencji prasowej Stanisław Drzewiecki, prezes MWiK.