Park kieszonkowy powstaje w Śródmieściu

Redaktor | 20 mar 19:03 Drzewa i krzewy, rabaty z kwiatami, a także ławeczki i siedziska – na zieleńcu u zbiegu ulic Mickiewicza i Gdańskiej powstaje pierwszy w mieście park kieszonkowy. Miniogród ma być miejscem odpoczynku i relaksu w otoczeniu przyrody – informuje ratusz.

Pomoc dla pogorzelca. Spółdzielnia apeluje

Redaktor | 19 mar 17:41 W związku z niezwykle przykrą sytuacją do jakiej doszło we wtorek (19 marca) w bloku przy ul. Monte Cassino 6, gdzie w wyniku pożaru spłonęło mieszkanie, prosimy o pomoc w upowszechnieniu informacji o zbiórce rzeczy dla poszkodowanego – apeluje Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa.

Ratusz zapowiada budowę nowych fragmentów tras rowerowych

Redaktor | 17 mar 18:52 Trwają przygotowania do uruchomienia jeszcze w tym roku kolejnych inwestycji dla rowerzystów. Nowe trasy zaplanowano wzdłuż ulicy Focha, Kruszwickiej, wokół placu Poznańskiego i przy placu Teatralnym – informuje ratusz.

Tak będą wyglądały bloki BTBS na Bartodziejach [WIZUALIZACJA]

Redaktor | 15 mar 07:26 Rozstrzygnięty został architektoniczny konkurs na koncepcję zabudowy mieszkaniowej Bydgoskiego Towarzystwo Budownictwa Społecznego przy ul. Swarzewskiej – informuje ratusz.. Na Bartodziejach powstaną dwa funkcjonalne pięciokondygnacyjne budynki.

26 imprez otrzyma wsparcie miasta

Redaktor | 14 mar 20:59 Dofinansujemy trzynaście projektów w ramach „Bydgoszcz Zaprasza” i tyle samo w ramach konkursu „Bydgoszcz. Dzieje się” – informuje ratusz.

Centrum Miasto - pomysł na ożywienie Śródmieścia i Starego Miasta

Redaktor | 11 mar 21:46 Profil „Centrum Miasto” wystartował w poniedziałek (11 marca) na Facebooku. Znajdzie się tu oferta handlowa i gastronomiczna całego Starego Miasta i Śródmieścia, do tego informacje o bieżących wydarzeniach kulturalnych, rozrywkowych czy tych związanych z biznesem.