Nowa Wenecja, apartamenty dla elity

Redaktor | 14 maj 20:02 Z widokiem na Wyspę Młyńską zbudowane zostaną nowoczesne apartamenty Nowa Wenecja. Taras na dachu, dostęp do mieszkań za pomocą smartfonów, czy ładowarka do samochodów elektrycznych, to udogodnienia, które mają znaleźć się w budynku.

Woda nie podrożeje. Przez trzy lata

Redaktor | 10 maj 14:27 Ceny wody i ścieków nie zmienią się w Bydgoszczy przez kolejne trzy lata. Państwowy regulator, Wody Polskie, zaakceptował stawki zaproponowane przez bydgoskie Miejskie Wodociągi i Kanalizację – poinformował dziś (10 maja) na konferencji prasowej Stanisław Drzewiecki, prezes MWiK.

Ukończyli XI LO. Teraz matura [GALERIA ZDJĘĆ]

Redaktor | 27 kwi 13:51 Na uroczystości zakończenia roku szkolnego dla absolwentów XI Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego przy ulicy Cichej 59 obecny był prezydent miasta Rafał Bruski, który nagrodził siedmiu najlepszych uczniów za ich osiągnięcia naukowe i sportowe.

Nowe ulgi w komunikacji [KOMUNIKAT ZDMiKP]

Redaktor | 19 kwi 08:17 Od jutra (20 kwietnia) obowiązywać będą nowe ulgi w bydgoskiej komunikacji publicznej. Za darmo będą mogli jeździć autobusami tramwajami m.in. byli opozycjoniści i osoby represjonowane w PRL z powodów politycznych.

Utrudnienia na Kapuściskach. Trwa rozbiórka torowiska [ZDJĘCIA]

Redaktor | 12 kwi 18:45 Na Kapuściskach rozpoczęła się budowa pętli tramwajowej i wymiana torowiska na ul. Wojska Polskiego. Pojawiły się kłopoty z dojazdem m.in. do Biura Zarządzania Gospodarką Odpadami Komunalnymi, Wydziału Świadczeń Rodzinnych i Energetyka Miejskiego.

Startuje nowa edycja Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego

Redaktor | 12 kwi 18:29 Od 16 kwietnia do 31 maja, a w przypadku inwestycji ponadosiedlowych do 30 czerwca mieszkańcy będą mogli zgłaszać swoje propozycje do Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. W regulaminie BBO pojawiło się kilka zmian.