Festyn Rodzinny Śluzy świętował osiemnastkę

Redaktor | 21 cze 21:47 Już po raz 18. na plantach na Kanałem Bydgoskim, w rejonie historycznej Śluzy nr 4, odbył się Festyn Rodzinny Śluzy. W uroczystość Bożego Ciała (20 czerwca) po południu można był skorzystać z wielu atrakcji.

Lato w mieście będzie pełne atrakcji

Redaktor | 20 cze 09:05 W wakacje w Bydgoszczy nie zabraknie plenerowych wydarzeń: letnie miesiące będą obfitowały w atrakcje muzyczne i teatralne. „Tygodnik” przygotował krótki przewodnik.

Bydgoszcz jest średniakiem w najnowszym rankingu rowerowym

Redaktor | 15 cze 16:44 Już po raz drugi dadelo.pl przygotowało zestawienie - ranking systemów rowerów miejskich, w którym znalazł się również Bydgoski Rower Aglomeracyjny. W porównaniu z ubiegłym rokiem Bydgoszcz zajmuje niższą lokatę, ale przybyło miast ujętych w rankingu.

Ratujmy Festiwal Widzących Duszą. Niewidomi nie dostali dotacji [WIDEO]

Redaktor | 14 cze 08:28 W tym roku IX Festiwal Widzących Duszą „Muzyka otwiera oczy” nie otrzymał dotacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. „Przez dziewięć lat budowaliśmy nasz festiwal i nie oddamy go bez walki” - mówi twórca imprezy Grzegorz Dudziński i prosi o wsparcie.

Hulajnogi elektryczne tymczasowo wycofane z bydgoskich ulic

Redaktor | 11 cze 14:26 Jak informuje firma blinkee.city, w związku z nieoczekiwanymi problemami technicznymi hulajnogi zostają czasowo wycofane w celu weryfikacji oprogramowania. Pojazdy zostaną objęte akcją serwisową, po której wrócą na ulice Bydgoszczy.