Towarzyszą rodzinom, których dzieci muszą odejść

Magdalena Gill | 18 lis 2017 – Nie jesteśmy po to, żeby dziecko urodziło się i umarło, ale aby rodzice dotknięci jedną z najgorszych ludzkich traum, nie zostali z nią sami – mówią członkowie zespołu Centrum Opieki Perinatalnej św. Łazarza, które od niedawna działa w Bydgoszczy.

Obwodnica Bydgoszczy w budowie

Redaktor | 17 lis 2017 Rozpoczęła się budowa kolejnego odcinka trasy S-5 pomiędzy Białymi Błotami i Tryszczynem. Ten fragment drogi ekspresowej stanowić będzie jednocześnie północno-zachodnią obwodnicę Bydgoszczy.

Konkurs Kamera! Akcja! Reakcja! rozstrzygnięty [ZDJĘCIA]

Andrzej Pawełczak | 16 lis 2017 Młodzi filmowcy z I Liceum Ogólnokształcącego im. Floriana Ceynowy w Świeciu zwyciężyli w VI edycji konkursu filmowego „Kamera! Akcja! Reakcja”. Konkurs jest realizowany w ramach programu edukacyjno-alternatywnego „Sztuka wyboru”.

Co w najnowszym numerze „Tygodnika Bydgoskiego”

Redaktor | 16 lis 2017 W kioskach jest już kolejne wydanie „Tygodnika Bydgoskiego”. Znajdziecie w nim interesujące artykuły, komentarze, opinie, wywiady, recenzje. Tematem głównym jest problem rozwodów ich konsekwencje, przede wszystkim dla dzieci.

Miasto wyda prawie 700 milionów złotych na inwestycje

Andrzej Pawełczak | 15 lis 2017 Gotowy jest już projekt budżetu miasta na 2018 rok. Blisko 700 milionów złotych zarezerwowano w nim na inwestycje. Zdecydowana większość zadań – na kwotę 600 milionów złotych - jest wynikiem podpisanych już umów, trwających lub zakończonych postępowań przetargowych.