Minister rolnictwa i rozwoju wsi w Bydgoszczy

Redaktor | 13 mar 2017 W poniedziałek w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim minister rolnictwa i rozwoju wsi Krzysztof Jurgiel, prezes Krajowej Rady Izb Rolniczych Wiktor Szmulewicz i wojewoda Mikołaj Bogdanowicz spotkali się z gospodarzami z regionu i przedstawicielami organizacji rolniczych.

Gość nie wpycha się nieproszony

Michał Jędryka | 12 mar 2017 Nie sposób wskazać w moim kazaniu nawet krztyny nienawiści. Wzywam tam do miłości, ale odpowiedzialnej i uporządkowanej - mówi ks. Roman Kneblewski o słowach zacytowanych w spektaklu „Bóg w dom”.

Budują lodowisko – montaż dachu tuż tuż

Redakcja | 11 mar 2017 Prace przy wznoszeniu szkieletowej konstrukcji lodowiska dobiegają końca. Teraz czas na instalacje, montaż dachu i prace przy elewacji obiektu. Inwestycja zostanie oddana do użytku jesienią.

Posadzą drzewa z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości

Redaktor | 11 mar 2017 Biegi w największych miastach regionu, sadzenie drzew, konkursy, koncerty i wystawy – tak w przyszłym roku będziemy świętowali setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Zespół „Niepodległa 2018” przygotowujący obchody rozpoczął już swoje prace.

Wiceminister Bartosz Kownacki nie ma czasu na dyskoteki [ROZMOWA]

Wojciech Bielawa | 11 mar 2017 Warszawiak, od dwóch kadencji poseł ziemi bydgoskiej, prawa ręka Antoniego Macierewicza w Ministerstwie Obrony Narodowej. Nie ma czasu na imprezowanie, bo jest zajęty reformowaniem i dozbrajaniem polskiej armii. Bartosz Kownacki w rozmowie z "Tygodnikiem Bydgoskim" tłumaczy, dlaczego Donald Trump będzie dobrym prezydentem USA i wyjaśnia, co może zrobić dla bydgoskiego lotniska i...