Biziel ogranicza przyjęcia. Brakuje lekarzy

Redaktor | 22 sty 2018 Wbrew wcześniejszym zapewnieniom dyrekcji szpitala im. dr. Biziela, że wypowiedzenie przez lekarzy klauzul OPT-OUT nie wpłynie na odwoływanie zabiegów, placówka jest zmuszona w istotny sposób ograniczyć przyjęcia w tzw. „trybie planowym”.

Tartak Bydgoszcz pyta: Po co nam ZDMiKP w Bydgoszczy?

Redaktor | 21 sty 2018 Na Facebooku Tartaku Bydgoszcz wrze. W niedzielę Krzysztof Pietrzak odniósł się do słów rzecznika drogowców Krzysztofa Kosiedowskiego. I zapowiada: „Egzekucja nie zakończy się w najbliższym czasie nawet gdyby Wojewodzie kazał ją przeprowadzić sam Jarosław Kaczyński”

Wkrótce rozpocznie się remont mostu nad Kanałem Bydgoskim

Redaktor | 19 sty 2018 ZDMiKP poznał oferty wykonawców zainteresowanych kompleksową przebudową mostu w ciągu ul. Mińskiej. Przeprawa nad Kanałem Bydgoskim ma być bezpieczniejsza i gwarantować przejazd także większym pojazdom – podaje Oficjalny Serwis Bydgoszczy.

Lodowiska i baseny w ferie będą bezpłatne

Redaktor | 19 sty 2018 Podobnie jak w ubiegłych latach, także podczas tegorocznych ferii uczniowie będą mogli za darmo korzystać z przyszkolnych basenów i lodowisk. Do bezpłatnego wstępu będzie uprawniać ważna legitymacja szkolna.

Razem dbajmy o czyste powietrze [WARSZTATY]

Redaktor | 18 sty 2018 Pierwsze spotkanie warsztatowe z cyklu „Razem dbajmy o powietrze” odbyło się dziś, 18 stycznia, w Zespole Szkół nr 6 przy ulicy Staroszkolnej 12 na Okolu.

Apel! Pomóż pogorzelcom ze Świętej Trójcy

Redaktor | 17 sty 2018 Stowarzyszenie Serduszko na Dłoni organizuje pomoc dla pogorzelców ze Świętej Trójcy . W najbliższą niedzielę zbiórka będzie też prowadzona wśród parafian Świętej Trójcy.

Nie możesz odpalić auta? Wezwij straż miejską

Redaktor | 17 sty 2018 Zima zagościła u nas na dobre. Strażnicy miejscy przypominają, że kolejny już rok pomagają mieszkańcom Bydgoszczy przy problemach z uruchomieniem aut spowodowanych niskimi temperaturami.