Lody? A może sorbet? Sprawdź jakie to proste!

BR | 23 sie 11:28 Nieodłączną częścią lata są lody. Wydajemy na nie pieniądze, jednak przedstawiamy łatwe przepisy na ich samodzielne wykonanie. Wiadomo powszechnie, że lody własnej roboty smakują dwa razy lepiej. Preferujesz słodkie lody czy orzeźwiające sorbety?

Skrytykował toruńską restaurację. Właściciel grozi mu sądem

Krzysztof Drozdowski | 3 sie 07:33 Wizyta w restauracji potrafi czasem rozczarować. Długi czas oczekiwania, wygórowana cena a na koniec rozczarowanie z podanego dania. Dlatego wybierając miejsce posiłku kierujemy się opiniami innych osób. Tak też zrobił Bartosz Popowicz z Londynu, który w Toruniu skorzystał z usług popularnej pizzerii "Czerwony Pomidor"

Zakaz dotykania produktów w sklepach

Jarosław Aleksander | 26 lip 17:23 W badaniach przeprowadzonych przez UCE RESEARCH i SYNO Poland większość klientów sieci samoobsługowych poparło zakaz dotykania produktów spożywczych w sklepach. Jest to kolejny skutek obaw związanych z pandemią.

Sezonowe ciasto z owocami – zrób to sam!

Redaktor | 23 lip 00:01 Lato to szczególny czas, w którym mamy dostęp do przeróżnych owoców. Są pyszne, orzeźwiające, a na dodatek dostarczają dużo witamin. Jednak gdy znudzą się w czystej postaci, możemy np. zrobić z nimi pyszne ciasta.

Sezon na zupę owocową otwarty [PRZEPIS]

Redaktor | 5 lip 10:29 Ceny owoców ustabilizowały się. Na działkach trwają zbiory własnych owoców i warzyw. Produkcja domowych przetworów wystartowała. Jednak czy pamiętamy o zupie owocowej? Przysmaku dzieci i potrawie która „robi się sama”.