Turniej tenisowy w Calgary

Redaktor | 13 lis 18:16 Tenisiści ORLEN PZT Team prezentują wysoką formę w końcówce tego sezonu. W mijającym tygodniu swój dorobek o wygraną w singlu powiększył Kacper Żuk, a o tytuły w grze podwójnej Karol Drzewiecki z Piotrem Matuszewskim oraz Weronika Falkowska. Do tego należy dodać wygraną w deblu Szymona Kielana.

Puchar Davisa w Inowrocławiu – Polska wygrała 5:0

Redaktor | 17 wrz 19:38 Reprezentacja Polski pokonała zespół Indonezji 5:0 w meczu Pucharu Davisa rozgrywanym w Hali Widowiskowo-Sportowej OSiR w Inowrocławiu. W sobotę zwycięski punkt dla gospodarzy, na 3:0, zdobył debel Łukasz Kubot i Jan Zieliński (ORLEN PZT Team). Natomiast końcowy wynik zapewnili tenisiści ORLEN PZT Team Kamil Majchrzak i Olaf Pieczkowski.

Terenowa Masakra w Myślęcinku. Ostatnia szansa na zapisy

ak | 7 wrz 21:19 Terenowa Masakra to bieg z wieloma zaskakującymi przeszkodami w ekstremalnie trudnym terenie. Na trasie na uczestników czekać będą utrudnienia wymagające wytrzymałości, siły, sprytu i umiejętności współpracy. 11 września kończą się zapisy na to wydarzenie.

Sekcja szachowa BKS Chemik obchodziła 40-lecie

ak | 20 cze 16:23 W sobotę, 18 czerwca z okazji 40-lecia sekcji szachowej BKS Chemik odbył się turniej oraz symultana z mistrzem międzynarodowym Łukaszem Licznerskim. Za szczególne zasługi dla miasta Bydgoszczy, prezes sekcji Mikołaj Włoch otrzymał medal prezydenta.

Międzyszkolna Liga Szachowa na mecie. Zwycięzcy nagrodzeni [ZDJĘCIA]

ak | 7 cze 09:06 W sobotę (4 czerwca) odbył się dziesiąty i zarazem ostatni turniej Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa 2021/2022. Po raz pierwszy w całej edycji ligi turniej odbył się w Żninie, w hali sportowej SP nr 2. W klasyfikacji generalnej szkół zwyciężyła SP w Łochowie wyprzedzając o trzy punkty SP w Łubiance. Trzecie miejsce zajął Zespół Szkół w Barcinie.

Mistrzowie olimpijscy Wojciech Nowicki i Anita Włodarczyk najlepsi w 4. Memoriale Ireny Szewińskiej

kd | 4 cze 12:51 Mistrzowie olimpijscy z Tokio Wojciech Nowicki i Anita Włodarczyk świetnie zaprezentowali się w rzucie młotem podczas Memoriału Ireny Szewińskiej w Bydgoszczy. Oboje pewnie wygrali zawody cyklu World Athletics Continental Tour Gold. Drugi z bardzo dobrym czasem – 13,36 – był na 110 m ppł Damian Czykier. Dopisali też kibice, którzy tłumnie pojawili się na trybunach bydgoskiego...