Nocny „spacer” po balustradzie mostu Staromiejskiego

ak | 11 maj 09:01 W poniedziałek (9 maja) w nocy, czujne oko strażnika miejskiego obsługującego monitoring, natychmiast wychwyciło młodego mężczyznę, który stał na balustradzie mostu Sulimy – Kamińskiego. Zdarzenie zostało niezwłocznie przekazane do dyżurnego Komisariatu Policji Bydgoszcz – Szwederowo.

Wrzucili tablicę kierującą do Brdy. Wyśledził ich monitoring

ak | 29 kwi 11:39 Obsługujący monitoring strażnik miejski zauważył młodych mężczyzn, którzy przechodząc przez most w okolicach Wyspy Młyńskiej w Bydgoszczy wyrzucili do rzeki tablicę będącą urządzeniem bezpieczeństwa ruchu drogowego. O zdarzeniu powiadomił dyżurnego Komendy Miejskiej Policji.

Wypił piwo na Starym Rynku, potem ukradł rower spod ratusza

kd | 16 lut 14:11 We wtorek (15 lutego) około godz. 14.25 pracownik Straży Miejskiej obsługujący monitoring miejski zauważył mężczyznę siedzącego na ławce na Starym Rynku, który spożywał piwo. Po chwili mężczyzna udał się na dziedziniec ratusza, skąd zabrał rower.

Bydgoscy strażnicy w akcji: Udzielili pierwszej pomocy

ak | 21 sty 10:49 Jak ważne są umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej przekonali się w czwartek funkcjonariusze Straży Miejskiej. Pomogli leżącemu na chodniku przy ul. Sułkowskiego w Bydgoszczy nieprzytomnemu mężczyźnie.

Ukradł rower na kilka minut. Szybka akcja bydgoskiej Policji

kd | 22 gru 08:15 W poniedziałek 20 grudnia br. o godz. 14:40 do studia monitoringu miejskiego wpłynął komunikat od dyżurnego Komendy Miejskiej Policji, z którego wynikało, że pięć minut wcześniej w okolicach skrzyżowania ul. Dworcowej z ul. Gdańską został skradziony biały rower elektryczny.