Przez „oko kamery” wpadli z narkotykami

Redaktor | 16 paź 14:57 W sobotę, 14 października o godz. 1.33 pracownik Straży Miejskiej obsługujący monitoring miejski zauważył na Starym Rynku mężczyznę, który wyciągnął ze skarpetki tabletki i podał je kobiecie. Zdarzenie niezwłocznie zostało przekazane Policji. Przybyli na miejsce policjanci ujęli mężczyznę przy ul. Magdzińskiego.

Turyści pytają o ciekawe miejsca w Bydgoszczy

Redaktor | 17 lip 14:17 Strażnicy miejscy pełniący służbę w rejonie Parku Kulturowego Stare Miasto, coraz częściej mają kontakt z turystami odwiedzającymi Bydgoszcz. Oprócz kwestii związanych z porządkiem publicznym, funkcjonariusze proszeni są także o wskazanie instytucji i miejsc godnych odwiedzenia. Dlatego Straż Miejska wystąpiła do Dyrektora Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w...

Strażnicy uratowali starszą kobietę na Wyżynach

Redaktor | 19 cze 11:53 W piątek, 16 czerwca około godz. 16.45 patrol Straży Miejskiej udał się do jednego z bloków na bydgoskich Wyżynach. Na schodach klatki schodowej siedziała 77-letnia kobieta, która nie mogła wejść do swojego mieszkania. Jak oświadczyła, prawdopodobnie zaciął się jej zamek w drzwiach wejściowych.

Złapani przez fotopułapki w 2022 roku

Redaktor | 12 sty 2023 Fotopułapki w Bydgoszczy funkcjonują już ponad pół roku. Dokładnie 4 lipca 2022 roku zainstalowano w różnych lokalizacjach na terenie naszego miasta 52 tego typu urządzenia. W celu objęcia monitoringiem wielu rejonów i wyeliminowania miejsc, gdzie dzikie wysypiska powstają najczęściej, lokalizacje te co pewien czas są zmieniane.