W ubraniu pływał w Brdzie. Na pomoc ruszyli dwaj mężczyźni

ak | 22 kwi 08:20 Pracownik Straży Miejskiej obsługujący monitoring, zauważył mężczyznę który w ubraniu pływał w Brdzie. Z czasem mężczyzna osłabł i przestał się ruszać, na szczęście na pomoc ruszyli przypadkowi przechodnie. O całym zdarzeniu powiadomiony został dyżurny KMP w Bydgoszczy.

Duże mrozy. Trudny czas dla bezdomnych

ak | 14 lut 12:32 Okres zimowy, w szczególności gdy temperatura spada poniżej zera, stanowi duże zagrożenie dla zdrowia i życia osób bezdomnych. Bydgoscy strażnicy miejscy odwiedzili miejsca ewentualnego przebywania osób bezdomnych.

Właścicielu, pamiętaj o odśnieżaniu chodnika!

Redaktor | 12 sty 14:06 Straż Miejska w Bydgoszczy przypomina, że właściciele nieruchomości mają obowiązek odśnieżania chodnika przylegającego do budynku oraz usuwania sopli z dachów i gzymsów. Za niewypełnienie tego zdania grozi mandat lub sporządzenie wniosku o ukaranie do sądu.

Palili odpady, zostali ukarani

Redaktor | 10 sty 12:22 Ponad 400 przypadków spalania śmieci ujawnili bydgoscy strażnicy miejscy. Funkcjonariusze podsumowali 2020 rok.

O włos od tragedii. W mieszkaniu dym i czad

Redaktor | 7 lut 2020 Obecność tlenku węgla w jednym z budynków przy ul. Gdańskiej w sobotę (1 lutego) wykrył patrol straży miejskiej, wezwany przez zaniepokojoną zadymieniem kobietę. Okazało się, że w budynku nie zrobiono przeglądu kominiarskiego, a ponadto palono śmieciami.

Rozpalił ognisko na swojej posesji [ZDJĘCIA]

Redaktor | 19 maj 2019 Patrol Straży Miejskiej udał się w środę (15 maja) około godz. 10:40 na ul. Przejazd, gdzie według zgłaszającego, miało być rozpalone ognisko na terenie jednej z posesji.

Miał dosyć psich odchodów

Redaktor | 21 mar 2019 Ktoś rozsypał środek chemiczny przed kamienicą na ul. Wincentego Pola w Bydgoszczy. Interweniowały straż miejska, straż pożarna i policja.

Nożownika namierzył monitoring

Redaktor | 26 lut 2019 Pracownik bydgoskiej Straży Miejskiej, obsługujący monitoring miejski w niedzielę (24 lutego) około godz. 00:36 zwrócił uwagę na mężczyznę, stojącego przed jednym z pubów na Starym Rynku. W pewnym momencie obserwowany wyjął przedmiot przypominający nóż i zaczął nim wymachiwać, prezentując go dwójce towarzyszących mu mężczyzn.