Pożar Fabryki Lloyda. Budynek spłonął doszczętnie

Redaktor | 26 sty 08:25 W nocy z czwartku na piątek (25-26 stycznia) wybuchł pożar w Fabryce Lloyda przy ul. Fordońskiej w Bydgoszczy. Budynek, mimo dużej interwencji strażaków, doszczętnie spłonął. Obecnie trwa dogaszanie pożaru, które może potrwać do południa.

Tragiczny wypadek na DK10 w Przyłubiu. Droga jest zablokowana

Redaktor | 11 gru 10:11 W poniedziałek, (11 grudnia) na 291 kilometrze DK10 doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Autami podróżowało łącznie pięć osób. Niestety jedna z nich zginęła na miejscu. Ruch na DK10 w miejscu wypadku jest zablokowany.

Dachowanie w bydgoskim parku przemysłowym. Kierowca był uwięziony w samochodzie

Redaktor | 25 paź 09:35 We wtorek, około godziny 5.00 nad ranem doszło do poważnie wyglądającego wypadku na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo Technologicznego. Poruszający się ulicą Glinki pojazd osobowy dojeżdżając do ronda z ulicą Bydgoskich Przemysłowców, wypadł z drogi a następnie dachował, przelatując przez chodnik zatrzymując się na parkingu pobliskiej firmy.

Nie żyje bydgoski strażak asp. Jacek Rosiński. Zginął w wypadku, miał 50 lat

Redaktor | 11 paź 12:02 Jak informuje Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy, we wtorek (10 października) w tragicznych okolicznościach zginął aspirant Jacek Rosiński - dyżurny stanowiska kierowania, funkcjonariusz Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy. Asp. Jacek Rosiński z ochroną przeciwpożarową związany był od 1999 roku. Miał 50 lat.

Kolizja osobówki z łosiem

Redaktor | 27 wrz 15:45 Policjanci „drogówki” pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem zwierzyny leśnej. Kierujący pojazdem osobowym zderzył się z łosiem, który wbiegł wprost przed jadący pojazd. Pamiętajmy, że zderzenie z dzikim zwierzęciem może okazać się bardzo groźne, dlatego poruszając się drogą biegnącą przez tereny leśne należy zachować wzmożoną czujność.

Zderzenie dwóch ciężarówek na DK10 w Makowiskach

Redaktor | 17 sie 09:03 W środę, 16 sierpnia po godz. 18.00 do Komendy Miejskiej PSP w Bydgoszczy wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem dwóch samochodów ciężarowych na drodze krajowej nr 10 na wysokości miejscowości Makowiska (277 km DK10). W wyniku zderzenia jedno auto wpadło do przydrożnego rowu.

Wsparcie po wybuchu gazu w Chełmży

Redaktor | 12 sie 13:32 Po nocnym wybuchu gazu w Chełmży w powiecie toruńskim, który miał miejsce 10 sierpnia, wicemarszałek województwa Zbigniew Sosnowski spotkał się dziś z burmistrzem miasta Jerzym Czerwińskim w celu uzgodnienia i skoordynowania pomocy dla poszkodowanych.