Czołowe zderzenie na ul. Saperów. Jedna osoba w szpitalu [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Redaktor | 27 sty 21:06 Niebezpiecznie wyglądające zdarzenie drogowe na ul. Saperów. Doszło tam do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Siła uderzenia wepchnęła jedno z aut na chodnik i zaparkowane obok pojazdy. Na czas akcji, ulica Saperów nadal pozostaje zablokowana. Autobusy linii 54 jeżdżą objazdem ulicą Żeglarską - informują strażacy.

Groźny wypadek na DK10 w Przyłubiu. Trzy osoby w szpitalu [ZDJĘCIA]

ak | 15 paź 10:49 W piątek (14 października) na drodze krajowej nr 10 doszło do poważnego w skutkach wypadku. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów, trzy osoby zostały ranne. U jednego z kierowców doszło do zatrzymania akcji serca. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Do szpitala trafiły trzy osoby.

Pożar kamienicy przy ul. Zduny w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]

Redaktor | 9 paź 14:52 W niedzielę (9 października) około godz. 12:40, straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze kamienicy przy ul. Zduny w Bydgoszczy. Do akcji natychmiast zadysponowano zastępy z trzech bydgoskich Jednostek Ratowniczo - Gaśniczych.

Pożar „osobówki” w warsztacie przy ulicy Toruńskiej

Redaktor | 29 wrz 18:32 W czwartek (29 września) bydgoscy strażacy gasili pożar samochodu osobowego w warsztacie mechanicznym przy ulicy Toruńskiej w Bydgoszczy. - Wstępne informacje mówiły o wybuchu, którego następstwem był mocno rozwinięty pożar - informują strażacy.