Gdzie znaleźć najlepszy kredyt do 10 tysięcy?

Redaktor | 15 lip 15:50 Wnioskowanie o kredyt gotówkowy w banku kojarzy się długą procedurą i koniecznością wypełniania dziesiątek dokumentów. Na szczęście banki dla kredytobiorców, wnioskujących o sumy mniejsze niż 10 tysięcy stosują uproszczone procedury, które ułatwiają otrzymanie kredytu. W dodatku oprocentowanie kredytu gotówkowego w obecnych czasach jest niskie, dlatego rata kredytu będzie...

Jak oszczędzać na emeryturę? Czy warto założyć lokatę?

Redaktor | 9 cze 16:01 Rosnący poziom zamożności Polaków nie przekłada się niestety na realną wysokość emerytur. Wszystkie dane statystyczne mówią o tym, że ich wartość (w stosunku do obecnej pensji) będzie aktualnie spadać. Dlaczego tak się dzieje i jak się w takiej sytuacji zabezpieczyć na przyszłość?

Dyżur telefoniczny dla przedsiębiorców [KOMUNIKAT ZUS]

Redaktor | 22 maj 11:32 We wtorek, 25 maja w godz. 9.00-12.00 odbędzie się kolejny dyżur telefoniczny z ekspertami ZUS. Przedsiębiorcy dowiedzą się, czy mogą skorzystać z ulgi na start, preferencyjnych składek czy Małego ZUS-u plus.

30 kwietnia – ostatni dzień na zeznanie PIT [KOMUNIKAT]

Redaktor | 29 kwi 17:48 Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy przypomina, że zeznania podatkowe PIT za 2020 r. trzeba złożyć do 30 kwietnia 2021 roku. Można to zrobić przez usługę Twój e-PIT, system e-Deklaracje lub w formie papierowej.