Temat na czasie – kredyty frankowe

Redaktor | 13 maj 15:03 Swego czasu kredyty we frankach szwajcarskich były korzystnym rozwiązaniem dla kredytobiorców. Niestety, sytuacja się zmieniła i dziś kojarzą się one z długami.

Jak wybrać najlepszy tani kredyt gotówkowy?

Redaktor | 26 kwi 14:05 Jednym z najłatwiejszych sposobów na zdobycie dodatkowej gotówki jest zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Obecnie można to zrobić bez wychodzenia z domu. Cała procedura jest szybka i w efekcie pieniądze znajdą się na twoim koncie w ciągu zaledwie kilkunastu minut. Mimo wszystko warto pamiętać, że każdy kredyt to zobowiązanie. Jak wybrać dobry i tani kredyt gotówkowy? Dowiesz...

Kwietniowe dyżury telefoniczne w ZUS

kd | 1 kwi 08:11 Placówki ZUS w regionie zapraszają w kwietniu na dyżury telefoniczne z ekspertami. Tematy dyżurów dotyczyć będą elektronicznych form kontaktu z ZUS-em, zasad udzielania pełnomocnictwa w ZUS, korygowania dokumentów ubezpieczeniowych, zmian w składce zdrowotnej, czy świadczeń rodzinnych z ZUS.

Jak odzyskać pieniądze z polisolokaty?

Redaktor | 11 mar 12:57 Kilka lat temu prawdziwy boom przeżywały produkty finansowe o wdzięcznej nazwie: polisolokaty. Był to doskonały plan na zarabianie pieniędzy przez różne instytucje, które posiadały je w swojej ofercie. Ubezpieczenie na korzystnych warunkach,  a w tle perspektywa dużego zysku często stawały się ryzykowną inwestycją przynoszącą straty.

Wypadek komunikacyjny – kto może dochodzić roszczeń i co można uzyskać?

Redaktor | 4 mar 14:02 Na początku warto odpowiedzieć na pytanie, kogo dotyczy wypadek komunikacyjny. Mianowicie poszkodowanymi w tego typu zdarzeniach są nie tylko kierowcy samochodów, ale również motocykliści, piesi, rowerzyści, a także pasażerowie pojazdów. I każdemu bez wyjątku przysługuje prawo do odszkodowania.