Bydgoska komunikacja miejska w Google Transit

ak | Wczoraj 17:00 Google Maps Transit, czyli funkcja transportu publicznego zawitała właśnie do Bydgoszczy. Nowa usługa ma ułatwić życie bydgoszczanom. Transit, czyli dodatek do Google Maps, pozwoli zaplanować trasę komunikacją miejską.

Wielkie radiowe święto w Bydgoszczy

Redaktor | Wczoraj 13:49 Rekordowa ilość prac z całej Polski wpłynęła na 13. edycję Konkursu Artystycznych Form Radiowych „Grand PiK”. Pula nagród w tym roku wynosi ponad 50 tysięcy złotych.

Zostań funkcjonariuszem Krajowej Administracji Skarbowej

kd | Wczoraj 11:13 Jeden z największych budżetowych pracodawców w regionie poszukuje funkcjonariuszy! Trwa rekrutacja do Służby Celno-Skarbowej w woj. kujawsko-pomorskim. Do 9 lipca br. kandydaci mogą składać dokumenty i ubiegać się o przyjęcie do służby.

Muzeum Kanału Bydgoskiego ma nową siedzibę! [ZDJĘCIA]

mk | 21 cze 16:06 Wystawy o Kanale Bydgoskim i żegludze w rejonie Bydgoszczy można już oglądać przy ul. Staroszkolnej 10, przy III Liceum Ogólnokształcącym. W sobotę (19 czerwca) otwarto tam Centrum Edukacyjno-Społeczne z siedzibą Muzeum Kanału Bydgoskiego im. Sebastiana Malinowskiego.

Sanktuarium Zawierzenia w Bydgoszczy ma 20 lat! Uroczystość odpustowa [GALERIA]

Marta Kocoń | 21 cze 13:50 – Przepiękna historia tego miejsca jest dowodem na to, że jeśli zatroszczymy się o Królestwo Boże, jego sprawiedliwość, to wszystko inne będzie nam przydane – mówił o. Arkadiusz Sosna ISchP. W sobotę (19 czerwca) uczczono jubileusz poświęcenia Sanktuarium Zawierzenia na bydgoskich Piaskach. 

V turniej z cyklu Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa za nami [ZDJĘCIA]

ak | 21 cze 11:28 W sobotę (19 czerwca) w Barcinie odbył się piąty i zarazem ostatni już turniej z cyklu Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa 2020/2021. Cykl ten składał się z 10 turniejów, jednak przez panującą pandemię połowa z zaplanowanych rund nie doszła do skutku. Ratunkiem dla ligi był bliźniaczy cykl zawodów rozgrywanych wirtualnie, w których chętnie brali udział zawodnicy z...