Przed ochłodzeniem [POGODA]

Redaktor | Dzisiaj 07:55 Rozkład ciśnień nad naszą częścią kontynentu jest ciekawy i to on zdecyduje o pogodzie w najbliższych dniach.

Agencja towarzyska zlikwidowana przez bydgoskich policjantów.

Redaktor | Wczoraj 17:17 Agencję towarzyską, świadczącą „szczególny” rodzaj usług, zlikwidowali policjanci Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy. W tym przypadku zarzuty, które usłyszeli podejrzani dotyczą nie tylko czerpania korzyści z prostytucji ale także przestępstwa zgwałcenia oraz stosowania przemocy fizycznej i szantażu.

Bydgoszczanin za kradzież rozbójniczą najbliższe miesiące spędzi w areszcie

Redaktor | 29 mar 11:26 Wszystko zaczęło się od zgłoszenia, które w miniony poniedziałek (27 marca) około 8.30 otrzymał dyżurny z komisariatu na bydgoskim Śródmieściu. Wynikało z niego, że kilka minut wcześniej, w jednej z placówek handlowych, doszło do kradzieży rozbójniczej. Sprawca ukradł dwie wiertarki o łącznej wartości niemal 800 złotych. Z relacji zgłaszającego wynikało również, że...

Przymroziło [POGODA]

Redaktor | 29 mar 06:44 Minus osiem stopni — taką temperaturę o szóstej rano podawało w raporcie METAR bydgoskie lotnisko. Stacja IMGW w Bydgoszczy odnotowała temperaturę minimalną -6 stopni.

Dziś będzie najzimniej [POGODA]

Redaktor | 28 mar 06:47 IMGW wystosował dla naszego regionu ostrzeżenia o przymrozkach i oblodzeniu. Rzeczywiście w nocy było w najchłodniejszym momencie -3 stopnie i padał śnieg. Nad ranem było w Bydgoszczy -1 stopień.

Trochę zimy [POGODA]

Redaktor | 27 mar 07:01 Jeszcze nie ma kwietnia „co przeplata trochę zimy, trochę lata”, ale mamy do czynienia ze zjawiskiem typowym dla tego okresu. Cyrkulacja zachodnia, która jest zjawiskiem naturalnym, powoduje, że okresy zimne i ciepłe występują ze sobą na przemian.

Inowrocław. Zarządca niezbywalny

Redaktor | 26 mar 21:22 Dlaczego na zarządcę przymusowego budynku mieszkalnego w Inowrocławiu został wybrany radca prawny rezydujący na co dzień w Toruniu? Czy prezes SR w Inowrocławiu, nadzorującego pracę zarządcy, posiada wiedzę, że toruński adres podawany jest mieszkańcom do korespondencji i kontaktu w sprawie wglądu w dokumentację wspólnotową? Kto nadzoruje pracę zarządcy? Pytania o tej treści...