Bydgoska policja rozbiła grupę przestępczą. Wyłudzali miliony z „tarczy finansowej” do walki z COVID 19

Redaktor | Dzisiaj 11:33 Policjanci Wydziału dw. z Korupcją KWP w Bydgoszczy rozpracowali grupę przestępczą, która nielegalnie uzyskała milionowe wsparcie z tzw. Tarczy Finansowej, stworzonej na mocy ustawy o szczególnych rozwiązaniach w związku z pandemią COVID 19. Wspólne działania policji i CBA pozwoliły na zatrzymanie pięciu mieszkańców Warszawy i okolic. Prokurator z Prokuratury Regionalnej w...

Rusza podmiejska linia nr 41 w relacji Bydgoszcz-Dobrcz-Wudzyn

Redaktor | Dzisiaj 10:01 Od poniedziałku, 5 grudnia uruchomiona zostanie nowa linia międzygminna nr 41 w relacji Dworzec Leśne - Wudzyn przez Osielsko, Żołędowo, Wilcze, Borówno, Kusowo, Dobrcz, Sienno, Kotomierz, Karolewo. To już 13 linia międzygminna kursująca z Bydgoszczy do pobliskich gmin.

W poniedziałek zacznie wiać [POGODA]

Redaktor | Wczoraj 06:52 Jesteśmy w zasięgu wyżu, przemieszczającego się znad Austrii nad południową Polskę. Jednocześnie pozostajemy w strefie rozmywającego się frontu okluzji, w wilgotnym, polarnym, nieco cieplejszym powietrzu morskim.

Czekając na wiatr co rozgoni… [POGODA]

Redaktor | 26 lis 06:37 Pozostajemy w obszarze podwyższonego ciśnienia, w nocy zaznaczy się wpływ frontu zokludowanego. Napływa nieco cieplejsze powietrze polarne morskie.