Styczeń w Teatrze Polskim w Bydgoszczy

Redaktor | 16 gru 09:44 Styczniowy repertuar Teatru Polskiego w Bydgoszczy będzie pełen spektakli. Nie zabraknie propozycji dla najmłodszych, powrócą teatralne nowości, a swoją premierę będzie mieć spektakl „Komediantka” – reżyserski debiut Anity Sokołowskiej.

Kieślowski powraca na deski Teatru Polskiego w Bydgoszczy

Redaktor | 29 lis 13:32 W piątek i sobotę (2 i 3 grudnia) Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza na spektakl inspirowany wciąż aktualną, dokumentalną twórczością Krzysztofa Kieślowskiego – „Nic o nas bez nas” w reżyserii Daty Tavadze.

Szukają polskiego Szekspira. Konkurs teatru w Bydgoszczy

Redaktor | 13 wrz 2021 Do 1 listopada można przesyłać prace w Ogólnopolskim Konkursie dla Młodych Dramatopisarzy i Dramatopisarek „Szukamy Polskiego Szekspira”. Nagrodą będzie cyfrowa publikacja utworu oraz prezentacja w formie szkicu scenicznego.

Teatr Polski w Bydgoszczy zaczyna sezon w sierpniu

Redaktor | 13 sie 2021 Po ponad miesięcznej przerwie aktorzy Teatru Polskiego w Bydgoszczy wracają na scenę. Pod koniec sierpnia wystawione zostaną „Maszyna” w reżyserii Jagody Szelc oraz „Inna dusza” w reżyserii Michała Siegoczyńskiego.

Dwie premiery na zakończenie sezonu w Teatrze Polskim w Bydgoszczy

kd | 25 maj 2021 Choć do końca sezonu artystycznego 2020/2021 w Teatrze Polskim w Bydgoszczy został zaledwie miesiąc, to teatr nie zwalnia tempa i na ten czas zaplanował aż dwie premiery. 29 maja po raz pierwszy widzowie będą mogli obejrzeć długo wyczekiwany spektakl „Maszyna” w reżyserii Jagody Szelc. 11 czerwca swoją premierę będzie miał spektakl „Ach, jeżeli przyjdę dać, tak okrutne,...

Kwietniowe propozycje Teatru Polskiego

ak | 10 kwi 2021 W kwietniu Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza na premierę „Maszyny” – teatralny debiut reżyserki Jagody Szelc. POnline będzie mozna obejrzeć także propozycje już znane z repertuaru. Na www.vod.teatrpolski.pl udostępniona zostanie m.in. komedia „Ptak”. Bydgoski teatr przygotował także propozycję dla dzieci i młodzieży.

Komedia na weekend. Teatr Polski zaprasza

Redaktor | 22 sty 2021 23 i 24 stycznia TP zaprasza na pokazy online spektaklu „Ptak” w reż. Magdy Drab. Spektakl oparty na prawie stuletniej komedii Jerzego Szaniawskiego będzie dostępny na www.vod.teatrpolski.pl przez dwa dni.