Description of Image

Razem dla gminy Osielsko [Rozmowa z Wójtem Sypniewskim]

Redaktor | 17 kwi 16:51 W gminie Osielsko w niedzielę odbędzie się druga tura wyborów. Rywalizują kandydat Janusz Jedliński z PO i obecny wójt Wojciech Sypniewski z poparciem Andrzeja Wiekieraka, który w pierwszej turze uzyskał ponad 28 procent głosów.

Zmarła Żanetta Kaźmierczak, dyrektor GOSiR w Osielsku

mk | 17 sty 2022 W wieku 44 lat zmarła Żanetta Kaźmierczak, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Osielsku. - Przez 11 lat tworzyła nasz GOSIR , zarażając nas swoją pasją do sportu, entuzjazmem, pogodą ducha, roztaczając wokół dobrą energię - piszą pracownicy instytucji.

Osielsko sprzedaje działki budowlane

Redaktor | 3 kwi 2019 Sześć działek pod zabudowę mieszkaniową przy ul. Krzywej wystawia na sprzedaż gmina Osielsko. 17 kwietnia odbędzie się też przetarg na sprzedaż ośmiu nieruchomości gruntowych w Niemczu.

W Osielsku szykują rozbudowę GOK-u [WIZUALIZACJE]

Redaktor | 30 mar 2019 Do konkursu na projekt rozbudowy budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Osielsku zgłosiło się 18 dwuosobowych zespołów studentów Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. Wygrała praca Natalii Lis i Wojciecha Andrzejewskiego.

Mają dość wypadków w Niemczu. Apelują o budowę ronda

mk | 6 lut 2019 Krajowe Forum Samorządowe wystosowało petycję w sprawie budowy ronda na skrzyżowaniu ul. Bydgoskiej z Kolonijną w Niemczu. Jeszcze w trakcie prac nad pismem doszło tam do groźnego wypadku: autobus MZK po zderzeniu z osobówką wypadł z drogi i wjechał na jedną z posesji.