Osielsko 17 sty 22:01 | mk
Zmarła Żanetta Kaźmierczak, dyrektor GOSiR w Osielsku

fot. Urząd Gminy Osielsko

W wieku 44 lat zmarła Żanetta Kaźmierczak, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Osielsku. - Przez 11 lat tworzyła nasz GOSIR , zarażając nas swoją pasją do sportu, entuzjazmem, pogodą ducha, roztaczając wokół dobrą energię - piszą pracownicy instytucji.

Żanetta Kaźmierczak zmarła w poniedziałek (17 stycznia). Była propagatorką aktywnego trybu życia, a szczególnie nordic walkingu. Jak wskazują pracownicy Urzędu Gminy Osielsko, to dzięki jej pracy co roku do Osielska zjeżdżają setki uczestników i kibiców Mistrzostw Polski Nordic Walking. 

- Była naszym wsparciem, zawsze służąc pomocą. Żegnamy Dobrego, Prawego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci - napisali na Facebooku koleżanki i koledzy Żanetty Kaźmierczak z GOSiR w Osielsku. - Była dla nas wspaniałą przyjaciółką i koleżanką. Zawsze pierwsza, by pomagać innym, nie bała się podejmować wyzwań i trudnych decyzji. Swoimi działaniami wspierała kluby i jednostki pozarządowe w Gminie Osielsko. Każdy z nas wie jak, bardzo będzie nam Jej brakować - podkreślają pracownicy urzędu gminy.

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu parafialnym w Żołędowie w sobotę (22 stycznia) o godz. 11.00.

mk Autor