Koci faszyzm na facebook?!

Redaktor | 12 sie 00:01 Grupy na Facebooku dla miłośników zwierząt brzmią zachęcająco i przyciągają sympatyków. Jednakże okazuje się, że miło tam wcale nie jest.

W lesie znalazła palce umarlaka. Uciekła z krzykiem

kd | 8 sie 09:40 Wybierając się na spacer po lesie , na grzyby czy tez romantyczną wędrówkę warto jednak uważnie patrzeć przed siebie. W lesie można znaleźć palce umarlaka. Taka historia przytrafiła się jednemu z naszych czytelników.

Cukiernicze arcydzieło bydgoszczanka tworzyła pół roku [ZDJĘCIA]

Marta Kocoń | 21 gru 11:37 W cukiernictwie nie jest tak, jak w sporcie: daje się szansę kolejnym cukiernikom – mówi bydgoska mistrzyni Jowita Woszczyńska. Pół roku poświęciła na przygotowanie dekoracji tortu, którym wywalczyła złoto w konkursie Cake Designers World Championship w Mediolanie.

Chemiczne mikstury pod dachem muzeum [GALERIA ZDJĘĆ]

Redaktor | 22 lis 14:15 Tym razem ze zbiorami działu Historii Medycyny i Farmacji związane było muzealne spotkanie Dziecięcego Graffiti. W czwartek (21 listopada) uczestnicy zajęć pod okiem chemika wykonywali pełne kolorów doświadczenia.

Bydgoszczanka wyszywa dzieła mistrzów [ZDJĘCIA]

Redaktor | 25 sie 2019 Pasjonuje się dobrą literaturą, śpiewem, ale przede wszystkim – haftem. – Kiedy coś mi się podoba, chcę to wyszyć, żeby powiesić na ścianie jako pamiątkę. Haftowane dzieła będą taką małą spuścizną po mnie – mówi Marzena Sobień.

Wspinaczka wymaga wielkiego zaufania [ZDJĘCIA]

Redaktor | 3 mar 2019 Wyjątkowe zawody Boulder Ekstraklasy odbyły się w Bydgoszczy. Do miasta przyjechali znawcy tej dyscypliny. Katarzyna Chrzan przepytała fachowców, aby przybliżyć Czytelnikom meandry wspinaczki, zwłaszcza że zainteresowanych sportem wspinaczkowym jest coraz więcej dzieci i młodszej młodzieży.

Wchodzą na wieże, żeby promować miasto [AUDYCJA]

Redaktor | 5 lis 2018 – Planujemy wchodzić w miejsca na co dzień niedostępne. Wieża to symbol – mówią Agata Kornik i Magda Kawałek. Razem ze Stowarzyszeniem Wchodzących na Wieże chcą pokazywać mieszkańcom, że Bydgoszcz ma niejeden skarb.