Upragnione wakacje czas zacząć. Dziecięce Grafitti na wojażach [ZDJĘCIA]

ak | 24 cze 18:54 - Wychodzimy z pandemii tak szybko, jak się da - mówił Piotr Częstochowski, organizator wypoczynku. Wraz z zakończeniem roku szkolnego Dziecięce Graffiti, organizacja non-profit skupiającą dzieci z Zespołem Downa i innymi niepełnosprawnościami oraz ich rodziców, z przytupem rozpoczęła wakacje.

Terytorialsi wprowadzali dzieci w świat mundurów. Zajęcia, pokaz i słodkości

Redaktor | 4 cze 11:09 Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej aktywnie włączyło się w  organizację Dnia Dziecka. We wtorek (1 czerwca) żołnierze poprowadzili otwarte zajęcia dla uczniów Zespołu Szkół nr 1 im. Anny Wazówny z Golubia Dobrzynia oraz w ramach Garnizonowego Dnia Dziecka zorganizowali pokaz sprzętu i uzbrojenia.

Z Polski piechotą do Portugalii. Idzie, żeby spełnić marzenia

mk | 20 kwi 22:30 Grzegorz Stenka z Bydlina koło Ustki pieszo przez Santiago de Compostela chce dotrzeć do Cabo da Roca w Porugalii. To łącznie ok. 6445 kilometrów, które dedykuje dzieciom z hospicjum w Gdańsku, zbierając dla nich pieniądze. 19 kwietnia dotarł do Bydgoszczy.

Ile powinna trwać lekcja angielskiego online, by była efektywna? Naukowcy już sprawdzili!

Redaktor | 1 mar 09:54 Lekcje angielskiego online oferowane przez szkoły językowe i dostępne na kursach internetowych różną się od siebie pod wieloma względami. Dzięki temu na rynku panuje różnorodność i konkurencja, co ma też wpływ na dostępność usług językowych oraz ich cenę. Niestety, jeśli chodzi o lekcje angielskiego online, to nie zawsze trafimy na te najlepsze. Poza tym, że szkoły...