Ślubował, że w chorobie nie opuści i tego się trzyma

Redaktor | 25 gru 13:27 – Muszę się nią opiekować, po to brałem ślub, a nie po to, żeby ją gdzieś oddawać – mówi pan Roman o swojej chorej żonie. Boryka się jednak z problemami finansowymi. Pomagająca mu wolontariuszka ma nadzieję, że znajdą się kolejne osoby, które zachciałyby go wspierać.

Bursa „wysłała anioły” do szpitala dziecięcego. Finał akcji

Marta Kocoń | 9 gru 14:57 Mimo że na odległość, to i tak razem – piszą organizatorzy akcji „Anioły do mnie wysyłaj”. Zamiast tradycyjnego przedstawienia na żywo, przygotowali nagranie, które zostanie udostępnione pacjentom szpitala dziecięcego. Nie zabrakło też słodkich upominków.

Szkoła była jej drugim domem [WSPOMNIENIE]

Anna Szarapka | 1 lis 17:48 Przez wiele lat funkcjonowania szkoły muzycznej i życia kulturalno-artystycznego Bydgoszczy, była solistą, koncertmistrzem, dyrygentem, ale czasem siadała w ostatnim pulpicie swojej orkiestry, bo wiedziała, że służyć oznacza zająć ostatnie miejsce. 

Koci faszyzm na facebook?!

Redaktor | 12 sie 00:01 Grupy na Facebooku dla miłośników zwierząt brzmią zachęcająco i przyciągają sympatyków. Jednakże okazuje się, że miło tam wcale nie jest.

W lesie znalazła palce umarlaka. Uciekła z krzykiem

kd | 8 sie 09:40 Wybierając się na spacer po lesie , na grzyby czy tez romantyczną wędrówkę warto jednak uważnie patrzeć przed siebie. W lesie można znaleźć palce umarlaka. Taka historia przytrafiła się jednemu z naszych czytelników.

Cukiernicze arcydzieło bydgoszczanka tworzyła pół roku [ZDJĘCIA]

Marta Kocoń | 21 gru 2019 W cukiernictwie nie jest tak, jak w sporcie: daje się szansę kolejnym cukiernikom – mówi bydgoska mistrzyni Jowita Woszczyńska. Pół roku poświęciła na przygotowanie dekoracji tortu, którym wywalczyła złoto w konkursie Cake Designers World Championship w Mediolanie.

Chemiczne mikstury pod dachem muzeum [GALERIA ZDJĘĆ]

Redaktor | 22 lis 2019 Tym razem ze zbiorami działu Historii Medycyny i Farmacji związane było muzealne spotkanie Dziecięcego Graffiti. W czwartek (21 listopada) uczestnicy zajęć pod okiem chemika wykonywali pełne kolorów doświadczenia.