Uzasadnienie wyroku TK w sprawie aborcji opublikowane

mk | Wczoraj 19:12 27 stycznia Trybunał Konstytucyjny opublikował uzasadnienie wyroku dotyczącego aborcji eugenicznej. - Zgodnie z wymogami konstytucyjnymi wyrok zostanie opublikowany dzisiaj w Dzienniku Ustaw - przekazało Centrum Informacyjne Rządu.

31 milionów na linie autobusowe w regionie

Redaktor | 25 sty 15:48 39 samorządów otrzyma dopłaty na funkcjonowanie linii autobusowych w województwie kujawsko-pomorskim. Dofinansowania wyniesie łącznie ponad 31 milionów złotych.

Pożegnanie Hanny Marchlik [FOTORELACJA]

mk | 21 sty 20:24 W czwartek (21 stycznia) na cmentarzu Świętej Trójcy w Bydgoszczy odbyły się uroczystości pogrzebowe Hanny Marchlik, prezes Akcji Katolickiej Diecezji Bydgoskiej. W pożegnaniu uczestniczyło wielu kapłanów, jej rodzina, bliscy, współpracownicy z katolickich stowarzyszeń.

130 000 zł. wyrzucił przez okno. Bydgoszczanin oszukany metodą na policjanta

kd | 21 sty 07:39 Sprawcy podszywając się pod policjantów okradli wczoraj bydgoszczanina ze 130 tysięcy złotych. 71-latek stracił oszczędności życia, po tym jak odebrał telefon z informacją, że oszuści zaciągnęli na jego nazwisko kredyt w banku, a on żeby uratować oszczędności, które posiada musi je przekazać policji.

Niemiecki burmistrz oddał klucze do bram miasta [KARTKA Z KALENDARZA]

Krzysztof Drozdowski | 19 sty 09:37 Po podpisaniu Traktatu Wersalskiego oraz pokoju w Trewirze było już jasne, że Wielkopolska, a także Bydgoszcz, zostaną włączone do Polski. 19 stycznia 1920 roku, o godz. 18.00 w Ratuszu Miejskim odbyło się uroczyste przekazanie miasta w polskie władanie.