Muzeum Apteki pod Łabędziem już otwarte

Redaktor | 19 gru 11:57 W czwartek (15 grudnia) nastąpiło oficjalne otwarcie Muzeum Apteki pod Łabędziem. Na bydgoszczan w nowym miejscu będą czekać wystawy, spotkania oraz eksperymentatorium edukacyjne.

Medal marszałka dla stuletniej mieszkanki Bydgoszczy

Redaktor | 15 gru 12:42 Wicemarszałek Zbigniew Ostrowski odwiedził bydgoszczankę Łucję Stańską, która świętowała niedawno setne urodziny. Z tej okazji otrzymała marszałkowski medal Unitas Durat Cuiaviano-Pomeraniensis.

RMF FM będzie rozdawać choinki w Bydgoszczy. Nie zabraknie też innych atrakcji

Redaktor | 13 gru 12:49 Już w najbliższą sobotę 17 grudnia do Bydgoszczy zawita świąteczny konwój RMF FM. Setki drzewek rozdawane będą od godz. 9.00 na Placu Wolności. Na słuchaczy czekać też będą pierniczki, bombki i upominki, a chętni będą mogli wziąć udział w świątecznym karaoke. Na imprezie pojawi się również Oskar Cyms.

700 żołnierzy z 25 krajów NATO brało udział w ćwiczeniach w Bydgoszczy

Redaktor | 12 gru 14:35 Około 700 żołnierzy i ekspertów cywilnych reprezentujących 25 krajów NATO i partnerskich przybyło do Centrum Szkolenia Sił Połączonych NATO (JFTC) w Bydgoszczy, aby wziąć udział w ćwiczeniu pod kryptonimem LOYAL LEDA 2022 (LOLE22). Bydgoskie Centrum, odpowiedzialne za kontrolę ćwiczenia, kierowało operacjami tysięcy żołnierzy, biorących w nim udział z kilku lokalizacji w...

Święty Mikołaj z policyjną asystą odwiedził dzieci w szpitalu [ZDJĘCIA, VIDEO]

Redaktor | 8 gru 09:09 W ramach akcji "Bezpieczeństwo ze Świętym Mikołajem", organizowanej przez Caritas Diecezji Bydgoskiej i Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy odbył się niecodzienny przejazd Świętego Mikołaja ulicami Bydgoszczy, który zakończył się na terenie Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego im. Józefa Brudzińskiego w Bydgoszczy.

Trwają przygotowania do X Bydgoskiego Orszaku Trzech Króli

Redaktor | 7 gru 14:53 Trwają przygotowania do dziesiątej edycji Bydgoskiego Orszaku Trzech Króli, który 6 stycznia 2023 r. przejdzie ulicami naszego miasta. Trzej królowie symbolizujący Europę, Azję i Afrykę podążą za gwiazdą w poszukiwaniu Nowonarodzonego Króla. Przemarsz zakończy się przy Stajence, gdzie Kacper, Melchior i Baltazar złożą dary i oddadzą pokłon Dzieciątku Jezus. Przejściu...