Ważna deklaracja Prezesa URE dotycząca cen energii

kd | 23 gru 11:37 Energia elektryczna w taryfach dla gospodarstw domowych na 2022 r. nie powinna już podrożeć - ocenił Prezes URE Rafał Gawin. To ważna deklaracja w związku z obawami dotyczącymi gwałtownych wzrostów cen energii.

Pokój narodzin, pokój pożegnań. W szpitalu Biziela otwarto salę porodów dzieci z wadą letalną

mk | 22 gru 19:47 – Wiemy, jak ważne jest dla rodziców pożegnanie z dzieckiem. Jeżeli odbywa się to w komfortowych, intymnych warunkach, w jakich rodzina może po prostu być razem, to przejście przez to wszystko jest dużo łatwiejsze – mówi Małgorzata Bronka, dyrektor Centrum Opieki Perinatalnej św. Łazarza. Centrum przekazało środki na doposażenie sali w szpitalu Biziela – miejsca...

Bydgoskie twisty będą jeździć po Wrocławiu. Umowa podpisana!

mk | 21 gru 07:33 Co najmniej 24 tramwaje, warte 204 mln zł, PESA dostarczy do stolicy Dolnego Śląska. Firma dostosuje do potrzeb Wrocławia model Twist. – Dzięki zastosowanym rozwiązaniom będzie jednym z najcichszych tramwajów w Polsce – mówi Marcin Grzyb, dyrektor sprzedaży lekkich pojazdów szynowych PESA Bydgoszcz.

Strażacy ochotnicy dostali nowe wozy

Redaktor | 20 gru 08:50 Siedem średnich i dwanaście lekkich samochodów ratowniczo-gaśniczych trafiło do jednostek ochotniczych straży pożarnych w całym regionie.