Stop LGBT. Nowy projekt ustawy trafi do Sejmu

kd | 9 lis 14:30 Na dziś (9 listopada) zostało zapowiedziane złożenie w Sejmie projektu ustawy dotyczącej zakazu organizowania tzw. parad równości. Jedną z pomysłodawczyń projektu jest Kaja Godek.

Bydgoszcz wietrzy magazyny. Powojskowy sprzęt i pojazdy czekają na nabywców [GALERIA]

kd | 7 lis 15:10 UAZ, strażacki jelcz, sanitarny polonez, kuchnie polowe czy pakiety z wojskowymi ubraniami - to tylko część pozycji, które można kupić na przetargu organizowanym przez Oddział Regionalny AMW w Bydgoszczy. Łącznie na nabywców czeka 165 pozycji prosto z wojskowych magazynów. Otwarcie ofert odbędzie się 19 listopada br. Zyski ze sprzedaży Agencja przekaże na Fundusz Modernizacji Sił...

Od poniedziałku wraca dodatkowy zasiłek opiekuńczy [KOMUNIKAT ZUS]

Redaktor | 7 lis 09:31 Od 9 do 29 listopada ponownie przysługuje dodatkowy zasiłek opiekuńczy. Można się o niego starać w kilku przypadkach m.in. w razie zamknięcia z powodu COVID-19 żłobka, klubu dziecięcego, przedszkola, szkoły lub innej placówki, do której uczęszcza dziecko.

Nowe wydanie „Tygodnika Bydgoskiego” już dostępne!

Redaktor | 5 lis 13:32 Wywiady, felietony, historia, sport - to m.in. znajdziecie w bieżącym numerze „Tygodnika”. Tym razem wiele miejsca poświęcamy wydarzeniom, które przetaczają się przez Polskę od ostatnich dwóch tygodni.

Blisko narodowej kwarantanny. Najnowsze dane z Ministerstwa Zdrowia

kd | 5 lis 11:00 W trakcie wczorajszej (4 listopada) konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że po dojściu do 29-30 tysięcy zakażeń w ciągu doby w całym kraju zostanie ogłoszona narodowa kwarantanna. Dziś niebezpiecznie zbliżyliśmy się do tego wyniku.

Sprawę w ZUS załatwimy online [KOMUNIKAT]

Redaktor | 4 lis 16:57 Od dzisiaj klienci mogą już umawiać e-wizyty we wszystkich oddziałach ZUS, w tym również w oddziale ZUS w Toruniu. W Bydgoszczy usługa ta była dostępna od 29 października. Skorzystało z niej już blisko 70 osób z naszego regionu, a w całej Polsce niemal 2000 osób.