Edukacyjny wtorek z ZUS [KOMUNIKAT]

kd | 7 cze 08:48 Bydgoski oddział ZUS organizuje telefoniczny dyżur ekspercki, w trakcie któregobędzie można dowiedzieć się o możliwych formach pomocy, jakiej może udzielić ZUS osobom posiadającym trudności w spłacie należności.

Sztafety uczciły pamięć Bronisława Malinowskiego [ZDJĘCIA]

Redaktor | 5 cze 12:03 W przypadającą w piątek (4 czerwca) 70. rocznicę urodzin wybitnego lekkoatlety Bronisława Malinowskiego sztafety przebiegły z Bydgoszczy i Torunia do Grudziądza. Na mecie czekała na nich mobilna wystawa plenerowa poświęcona tej postaci.

ZUS otworzył w Bydgoszczy Centrum Obsługi Wniosków o Ulgę

mk | 2 cze 20:42 Centrum, w którym rozpatrywane będą wnioski np. o odroczenie terminu płatności czy rozłożenie jej na raty, powstało w Oddziale ZUS w Bydgoszczy. To jeden z dziesięciu CUL-i w kraju. Jego otwarcie zainaugurowało uruchomienie pozostałych.

UKW otwiera kierunek wspólnie z Centrum Onkologii

mk | 2 cze 16:54 Trzyletnie studia na kierunku „Fizyczne podstawy radioterapii i diagnostyki obrazowej” oferuje Uniwersytet Kazimierza Wielkiego. Absolwenci zatrudnienie mogą znaleźć np. w bydgoskim Centrum Onkologii, które będzie współorganizatorem zajęć.

Skandal! Prezydent Poznania z sentymentem mówi o 123 latach zaborów

Krzysztof Drozdowski | 2 cze 08:46 W trakcie panelu dyskusyjnego towarzyszącego powołaniu Studium Obywatelskiego im. Pawła Adamowicza w Gdańsku prezydent Poznania wyraził się z sentymentem o 123 latach pruskiego zaboru. Uważa, że dzięki temu teraz dobrze się rozumiemy z Niemcami w kwestii Gdańska czy Wrocławia.

Poszukiwany Kamil Pietrzak z Włocławka. Policja prosi o pomoc

kd | 1 cze 14:18 Komenda Miejska Policji we Włocławku prowadzi poszukiwania za zaginionym KAMILEM PIETRZAKIEM – lat 25, który w dniu 30 maja około godziny 21 oddalił się ze szpitala przy ul. Wienieckiej we Włocławku. Ostatni raz widziany był tego samego dnia w Wieńcu-Zalesiu (gm. Brześć Kujawski) i od tego czasu mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną, ani nie powrócił do miejsca...