Pozimowe porządki na drogach zaczną się w poniedziałek

mk | 27 lut 15:59 „Łatanie” pozimowych dziur w ulicach gruntowych ma rozpocząć się 1 marca, o ile pozwoli pogoda. - W pierwszej kolejności prowadzone będą działania interwencyjne na ulicach zgłoszonych przez mieszkańców - zapowiada Zarząd Dróg i Komunikacji Publicznej.

PESA dostarczy pojazdy dla Ceskich Drah, umowa podpisana!

kd | 26 lut 12:18 Prezesi PESA  i Ceskich Drah podpisali dzisiaj kontrakt ramowy na dostawę do 160 spalinowych zespołów trakcyjnych o wartości 2,5 mld złotych oraz umowę potwierdzającą zamówienie pierwszych 33 pojazdów za ponad 514 mln zł. Bydgoska firma dostarczy dla narodowego czeskiego przewoźnika spalinowe pojazdy nowej generacji dedykowane dla ruchu regionalnego, podobne do eksploatowanych przez...

Zmiany w organizacji ruchu na budowie S5

Redaktor | 28 sty 13:36 W piątek (29 stycznia) na odcinku Bydgoszcz Błonie – Szubin Północ powstającej drogi S5 zostaną wprowadzone tymczasowe zmiany w organizacji ruchu.

Jeden chętny na obsługę BRA w nowym sezonie

mk | 27 sty 17:33 Jedna oferta wpłynęła w przetargu na obsługę i utrzymanie Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego w 2021 roku.  Warszawska firma wyceniła do zadanie na blisko 1,3 mln złotych.