Uwaga, duże zmiany na Kujawskiej! Zaczyna się ruch tramwajowy

kp | 12 paź 14:51 W nocy z 12 na 13 października wprowadzone zostaną duże zmiany w organizacji ruchu w obrębie ul. Kujawskiej. Od środy (14 października) zobaczymy tam tramwaje – ze względu na rozpoczynające się testy nowego torowiska. Wprowadzone zostaną także czasowe zmiany w komunikacji miejskiej.

Uwaga! Zwężenia na wiaduktach Warszawskich

mk | 9 paź 14:53 Drogowcy wprowadzają ograniczenia w ruchu pojazdów na wiaduktach Warszawskich, przy ul. Fordońskiej. Z dokonanych w czwartek (8 października) analiz wynika, że obiekty są w fatalnym stanie.

Torowisko wzdłuż Perłowej czeka przebudowa [VIDEO]

mk | 5 paź 16:56 Miasto przygotowuje się do budowy nowej przeprawy między ulicami Fordońską i Toruńską, w ciągu ul. Kazimierza Wielkiego. Przy okazji inwestycji, zmodernizowane zostanie też torowisko wzdłuż ul. Perłowej.

Zmiany na stacjach benzynowych. Jest nowe paliwo

kd | 3 paź 18:56 Od początku października na stacjach paliwowych pojawiło się nowe paliwo. Zostało ono dostosowane do zmieniających się warunków pogodowych. Nowe paliwo zostało wzbogacone o specjalną mieszankę przeciwko zamarznięciom.

UWAGA! Od czwartku zmiany w ruchu na Kujawskiej

kp | 29 wrz 13:01 ZDMiKP w Bydgoszczy informuje, że od czwartku (1 października) wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu na budowie ul. Kujawskiej. Drogowcy zapowiadają też testowe przejazdy tramwajów.

Nowy most nad Kanałem Górnonoteckim i prace na obwodnicy miasta

kp | 27 wrz 13:48 Nowy most nad Kanałem Górnonoteckim to jedna z inwestycji związanych z budową trasy S5. To aktualnie tam skupiają się prace – na obiekcie zamontowana została część stalowych belek, które są obecnie scalane. Trwają też prace na obwodnicy miasta.

Hulajnogi elektryczne znikną z chodników. Nowe rozwiązania

Jarosław Aleksander | 25 wrz 14:33 Hulajnogi elektryczne stały się codziennym widokiem w polskich miastach. Brak regulacji prawnych dotyczących tych pojazdów rodzi chaos i powoduje liczne wypadki. Problemem zajmuje się Unia Europejska i polski rząd.

Nowa ścieżka rowerowa. Połączy Toruń z Cierpicami

kp | 22 wrz 09:23 Siedmiokilometrowa ścieżka powstanie przy drodze wojewódzkiej nr 273. Połączy Toruń z Cierpicami – małą wsią w gminie Wielka Nieszawka. Wartość przedsięwzięcia to ponad 9 mln złotych. Dzisiaj (21 września) podpisano umowę z wykonawcą.

Tak będą wyglądać nowe mosty nad Brdą! [WIDEO]

kp | 21 wrz 17:48 Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy opublikował animacją komputerową nowej trasy tramwajowej, która w przyszłości ma łączyć ulicę Fordońską z Toruńską. Aktualnie, od 21 sierpnia, poszukiwany jest wykonawca, który zrealizuje ten projekt.

Rozpoczyna się remont na Błoniu. Uwaga na utrudnienia w ruchu

kp | 20 wrz 15:39 W poniedziałek (21 września) ruszają prace budowlane na ul. Stawowej w Bydgoszczy. Spodziewane są utrudnienia w ruchu – w pierwszej kolejności zamknięty zostanie odcinek od ul. Madalińskiego do ul. Słupskich. Nastąpi także tymczasowa zmiana trasy linii nr 57.