Description of Image

Marzec w Kinie Jeremi. Co w repertuarze?

Redaktor | 29 lut 12:48 Kino Jeremi zaprasza dzieci i dorosłych na marcowy cykl filmowy. Kino Jeremi (ul. Generała Augusta Fieldorfa „Nila” 13). Pierwsza projekcja już 7 marca.

DKF Mozaika - Premiera filmu Figurant

Redaktor | 31 gru 12:03 Po premierze filmu Figurant w DKF Mozaika - Reżyser Robert Gliński spotkał się z klubowiczami Mozaiki i opowiadał o kulisach pozyskania scenariusza i informacji z kuluarów tworzenia tego obrazu.

Interaktywna wystawa Małego Księcia w Kinie CAMERIMAGE [ZAPROSZENIE]

Redaktor | 6 gru 2022 Tajemniczy las, migotliwe światełka, rozgwieżdżone niebo i dźwięki natury… Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE oraz Kino CAMERIMAGE zapraszają na wystawę, która przeniesie widzów do zaczarowanego świata Małego Księcia! Wystawa „Mały książę” to interaktywna ekspozycja ilustracji autorstwa Eliški Podzimkovej, której obrazy zaczną budzić się i poruszać jak za...

Andrzej Seweryn ze Specjalną Nagrodą dla Polskiego Artysty na EnergaCAMERIMAGE

Redaktor | 17 lis 2022 Międzynarodowy Festiwal Filmowy EnergaCAMERIMAGE jest nade wszystko świętem twórców, którzy stoją raczej za niż przed kamerą i nie skupiają przeważnie na sobie świateł reflektorów; celebracją ich wysiłków w zamienianiu kina, medium powstałego w celach stricte rozrywkowych, w dziedzinę sztuki.