Film 29 mar 2023 | Redaktor
Filmowe czwartki w Kinie Jeremi. Co w repertuarze?

mat. dystrybutorów

„Witajcie w Norwegii” – to tytuł filmu, na który w tym tygodniu, zaprasza Kino Jeremi (ul. Generała Augusta Fieldorfa „Nila” 13).

Primus, właściciel upadającego kurortu w norweskiej wiosce, aby uratować swój rodzinny biznes, pragnie ze swojego pensjonatu zrobić obóz dla uchodźców. Niebawem przybyszy jest aż pięćdziesięciu.
 
Reżyseria: Rune Denstad Langlo Scenariusz Rune Denstad Langlo
Gatunek: Dramat, Komedia Produkcja Norwegia
Obsada: Anders Baasmo jako Primus. Slimane Dazi jako Zoran. Kristoffer Hjulstad jako Pøbel. Jon Vegard Hovdal jako Pøbel. Nini Bakke Kristiansen jako Oda
 
Opis pochodzi ze strony: http://www.filmweb.pl
 

Seans rozpoczyna się o godz. 19.00. Ceny biletów: normalny 13 zł, ulgowy 8 zł, członkowie Klubu Filmowego – wstęp wolny.

Szczegóły i opisy filmów znajdują się na stronie internetowej i facebookowej Kina Jeremi.

Kino Jeremi otwarte zostało 11 grudnia 2013 roku i mieści się w XV Liceum Ogólnokształcącym w Bydgoszczy-Fordonie przy ulicy Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 13. Swoją nazwę wzięło od Jeremiego Przybory, aktora, współtwórcy telewizyjnego „Kabaretu Starszych Panów” i „Kabaretu Jeszcze Starszych Panów”, który przez kilka lat mieszkał w dworku na terenie dzisiejszej dzielnicy Fordon i pracował w Polskim Radiu w Bydgoszczy.

 

źródło: Kino Jeremi

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor