Description of Image

Święto Bartodziejów 2023 [PROGRAM]

Redaktor | 10 lip 10:29 W sobotę, 15 lipca nad Balatonem odbędzie się Święto Bartodziejów. Impreza będzie stanowiła połączenie festynu rodzinnego z wydarzeniem kulturalnym. Organizatorem jest Piotr Weckwerth wraz z Fundacją Krzewienia Kultury i Turystyki „Nad Rzeką”.

Ruszają kolejne wakacje z plenerowym kinem nad Balatonem!

Redaktor | 3 lip 10:00 Po raz trzeci mieszkańcy Bydgoszczy będą mogli skorzystać z bezpłatnych pokazów kinowych w parku nad Balatonem. Wszystko to za sprawą samych bydgoszczan, którzy w głosowaniu na Bydgoski Budżet Obywatelski zdecydowali o kontynuacji tego projektu. W te wakacje projekcje odbywać się będą w każdy piątek lipca i sipernia.

Nad Balatonem znowu filmowo!

kd | 4 lip 2022 Po rocznej przerwie, wracają nad bydgoski Balaton wieczorne pokazy kinowe. Pierwszy seans już w piątek (08.07). Mieszkańców Bartodziejów czeka aż siedem kinowych wieczorów. Jest to kolejna edycja kina plenerowego realizowana, dzięki Bydgoskiemu Budżetowi Obywatelskiemu.

Żłobek „Muszelka” oficjalnie otwarty po rozbudowie

mk | 28 kwi 2022 Remont pomieszczeń po dawnym Rejonowym Ośrodku Pomocy Społecznej pozwolił zwiększyć liczbę miejsc dla dzieci w miejskim żłobku „Muszelka” przy ul. Morskiej. Zajęcia w rozbudowanej części trwają od lutego, a oficjalne otwarcie odbyło się w czwartek (28 kwietnia).