Wakacyjna korekta rozkładu jazdy pociągów

kd | 8 cze 10:00 W niedzielę 12 czerwca wprowadzona zostanie korekta rozkładu jazdy. Po latach wrócą pociągi na linię z Wrocławia przez Sobótkę do Świdnicy. Możliwe będą podróże trasą Czerwieńsk - Guben. Rozkład jazdy uwzględnia wakacyjne oferty kolei. Zapewnione są warunki do kontynuowania inwestycji zwiększających dostęp do pociągów i komfort podróży, m. in. na stacji Warszawa...

Kierunek na lato 2022: wyspa Rodos

Redaktor | 5 cze 09:02 Poza Kretą żadna z pozostałych 100 greckich wysp nie może pochwalić się taką liczbą turystów jak Rodos. Jest główną wyspą Dodekanezu, największą i najpiękniejszą. To jeden z najpopularniejszych kierunków na lato 2022 roku.

Wakacje 2022 z wylotem z Bydgoszczy

Redaktor | 24 kwi 09:34 Coraz więcej klientów rezerwuje w biurach podróży wakacyjne wyjazdy: jak dotąd najpopularniejsze kraje to Turcja, Grecja i Tunezja. Chętnie wybierane są również Bułgaria, Egipt i Hiszpania. Do niektórych z nich w tym roku możemy polecieć bezpośrednio z Bydgoszczy.

Bory Tucholskie. Odpoczynek na łonie natury [TURYSTYKA]

Redaktor | 25 paź 2021 Należą do najsłynniejszych lasów w Polsce i są wymarzonym miejscem dla miłośników aktywnego wypoczynku. Do odwiedzenia Borów Tucholskich zachęcają m.in. bujna roślinność, zdrowe powietrze i takie osobliwości jak tajemnicze kamienne kręgi w Odrach.

Uzdrowiska w Polsce – po zdrowie i wypoczynek „do wód”

Redaktor | 17 paź 2021 Kuracjusze w Polsce nie mogą narzekać na brak wyboru: miejscowości słynących z naturalnych właściwości leczniczych jest wiele, w różnych częściach kraju. Swoją sławę zawdzięczają występowaniu określonych warunków klimatycznych oraz wód mineralnych (zdrojowisk) i borowin.

Bieszczady. Wędrówka po połoninach [TURYSTYKA]

Redaktor | 10 paź 2021 Pieszo, rowerem, statkiem po Zalewie Solińskim albo na grzbiecie konika huculskiego – Bieszczady można poznać na wiele sposobów. Każdy miłośnik gór znajdzie tu coś dla siebie.

Dokąd na urlop w 2021 roku? [TURYSTYKA]

Redaktor | 14 maj 2021 Pomimo że tegoroczne wakacje nadal stoją pod znakiem zapytania ze względu na pandemię, coraz więcej osób już planuje letnie wyjazdy. Zatem: gdzie Polacy planują spędzić tegoroczny urlop? Czy pandemia zmieniła nasze dotychczasowe preferencje wyjazdowe?