Abramczyk Polonia się zbroi!

Redaktor LuPa | 6 lis 13:07 Abramczyk Polonia Bydgoszcz nie próżnuje: w trakcie okienka transferowego klub zatrzymał najlepszych żużlowców i podpisał umowy z nowymi zawodnikami. Przy Sportowej zaczyna się mówić o awansie do Ekstraligi.

Emocje sięgały zenitu! Zmarzlik zrobił to!

Jarosław Aleksander | 3 paź 23:15 Bartosz Zmarzlik ponownie mistrzem świata! Po emocjonujących zawodach Polak stał się trzecim zawodnikiem w historii żużla i pierwszym Polakiem który obronił tytuł mistrza świata!!!

Wyjątkowy mecz w Bydgoszczy. Pożegnanie Marka Cieślaka

Jarosław Aleksander | 9 wrz 16:02 Planowany na początek marca mecz żużlowy Polska – Rosja został przełożony na jesień tego roku. Mecz wyznaczono ostatecznie na 29 września i odbędzie się on w Bydgoszczy (zamiast, jak wcześniej planowano, w Toruniu). Mecz ten będzie pożegnalnym meczem Marka Cieślaka jako trenera kadry narodowej.

Derby dla Apatora 54 : 36. Masakra w granicach normy [WYNIKI+TABELA]

Jarosław Aleksander | 23 sie 17:03 Rewanż Polonii na Motoarenie mógł być totalną masakrą. Kibice z Bydgoszczy drżeli nie o wygraną lecz o skalę porażki. Poloniści uniknęli blamażu jak ten z Łotwy i przegrali w granicach swych tegorocznych możliwości „tylko” 18-toma punktami.

Skandal wokół upadku Orwata [WIDEO]

Jarosław Aleksander | 27 lip 00:08 Mariusz Błażykowski oraz Tomasz Orwat uczestniczyli w groźnie wyglądającym upadku podczas meczu Polonii w Tarnowie. Pierwszy z nich trafił do szpitala a Orwat wyjechał na tor. Sprawę komentują działacze i zawodnicy.

Trudny początek sezonu dla Polonii

Redaktor | 13 lip 20:03 Od wyjazdu do Ostrowa Poloniści rozpoczęli sezon eWinner 1. Ligii . Wykluczenie Brzozowskiego kluczowe dla wyniku i ostanie wyścigi przesądziły wynik.