Description of Image

Żużlowcy punktowali pierwszy raz w sezonie. Tłumy na trybunach

Redaktor | 23 mar 2019 Żużlowcy ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz w punktowanym treningu przegrali z Car Gwarant Start Gniezno (30:48). Na trybunach stadionu przy ul. Sportowej 2 zjawiło się około 2,5 tysiąca kibiców, czyli ponad dwa razy więcej niż spodziewali się organizatorzy.

Sześciu rywali Polonii - terminarz sezonu 2019

Redaktor | 19 sty 2019 Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o., EURO FINANNCE Polonia Piła, Stainer Unia Kolejarz Rawicz, TS Kolejarz Opole, POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań i Wilki Krosno SA będą rywalami Polonii Bydgoszcz w sezonie 2019. Pierwszy mecz bydgoscy żużlowcy pojadą na wyjeździe. Gospodarzami będą w drugiej kolejce w spotkaniu z Kolejarzem.

Asy dla Tomasza Golloba. Powrót do przeszłości [ZDJĘCIA]

Redaktor | 7 paź 2018 Pełne trybuny stadionu przy ul. Sportowej. Medaliści mistrzostw świata ścigający się na bydgoskim torze. W niedzielę (7 października) Bydgoszcz przeniosła się na moment do wspaniałej sportowej przeszłości. A wszystko za sprawą turnieju „Asy dla Tomasza Golloba”.

Zmiany w Polonii. Władysław Gollob już nie jest prezesem

Redaktor | 3 paź 2018 Władysław Gollob, dotychczasowy prezes Żużlowego Klubu Sportowego Polonia Bydgoszcz ogłosił, że ustępuje ze stanowiska. Jego miejsce zajął Jerzy Kanclerz. Na konferencji były i obecny prezes otwarcie opowiedzieli o sytuacji finansowej klubu.

Rozbiórka na Polonii. Ogłoszono przetarg

Redaktor | 17 sie 2018 Temat modernizacji stadionu Polonii cięgnie się już od kilku lat. W końcu w tej sprawie coś się ruszyło. Ratusz ogłosił przetarg na pierwszą część prac, czyli rozbiórkę budynków kolidujących z planowaną budową trybuny wschodniej.