Zmiany w Polonii. Władysław Gollob już nie jest prezesem

Redaktor | 3 paź 2018 Władysław Gollob, dotychczasowy prezes Żużlowego Klubu Sportowego Polonia Bydgoszcz ogłosił, że ustępuje ze stanowiska. Jego miejsce zajął Jerzy Kanclerz. Na konferencji były i obecny prezes otwarcie opowiedzieli o sytuacji finansowej klubu.

Rozbiórka na Polonii. Ogłoszono przetarg

Redaktor | 17 sie 2018 Temat modernizacji stadionu Polonii cięgnie się już od kilku lat. W końcu w tej sprawie coś się ruszyło. Ratusz ogłosił przetarg na pierwszą część prac, czyli rozbiórkę budynków kolidujących z planowaną budową trybuny wschodniej.

Raczej spodziewana porażka z Ostrowem

Redaktor | 1 lip 2018 Żużlowcy przegrali kolejny mecz w II lidze. Drugi raz w sezonie musieli uznać wyższość rywali z Ostrowa Wielkopolskiego. Tym razem 34:55.

Zbiórka na mural Tomasza Golloba

Redaktor | 22 cze 2018 Od 23 kwietnia 2017 roku Tomasz Gollob bierze udział w najważniejszych zawodach w swoim życiu. Wsparciem do wygrania tych zawodów, na pewno będzie mural, który zostanie wykonany na bydgoskim Miedzyniu.

Bilety na mecz ze Stalą Rzeszów dostępne w klubowej kasie

Redaktor | 30 maj 2018 W najbliższą niedzielę (3 czerwca - pierwszy wyścig o godzinie 17:00) żużlowcy Polonii Bydgoszcz podejmować będą faworyta drugoligowych zmagań, drużynę Stali Rzeszów. W kasie klubowej można już nabywać wejściówki na to spotkanie.

Domowa inauguracja ze Skorpionami [ZAPOWIEDŹ]

Redaktor | 27 kwi 2018 Żużlowcy Polonii w końcu rozegrają pierwszy mecz ligowy na własnym torze. Rywalem Polonistów w niedzielnym pojedynku będzie ekipa Iveston PSŻ Poznań. Początek spotkania o godzinie 14:00