Żużel 26 wrz 2019 | Redaktor

Jak informuje klub, „ŻKS Polonia Bydgoszcz SA chciałby podziękować wszystkim partnerom, sponsorom i kibicom, a jednocześnie wspólnie z nimi świętować wywalczony awans”. Międzynarodowe mistrzostwa Bydgoszczy odbędą się w niedzielę (6 października).

Turniej będzie się toczyć o puchar prezydenta Bydgoszczy.

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek (30 września) i odbywać się będzie w kasie klubu w budynku administracyjnym w żużlowym parku maszyn (wejście od strony ul. Curie-Skłodowskiej). Kasa czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-16.00, a w sobotę w godzinach 10.00-14.00.

CENY BILETÓW:

  • trybuna główna (miejsca numerowane) - 50 zł
  • sektor A (miejsca numerowane) - 25 zł
  • sektor B (miejsca nienumerowane) - 20 zł
  • ulgowy (sektory A i B - dla emerytów, rencistów i kobiet) - 15 zł
  • Młody Kibic - trybuna główna (dla osób w wieku 7-16 lat - urodzonych w latach 2003-2012) - 20 zł
  • Młody Kibic (sektory A i B - dla osób w wieku 7-16 lat - urodzonych w latach 2003-2012) - 10 zł
  • dzieci do lat 7 - wejście bezpłatne

Turniej indywidualny „Międzynarodowe Mistrzostwa Bydgoszczy o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy” odbędzie się w niedzielę (6 października). Początek zawodów zaplanowano na godzinę 14.30, a bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 13.00.

W czwartek (26 września) klub poinformował w mediach społecznościowych, że trwa kompletowanie listy startowej turnieju: „W zawodach wystartuje większa część żużlowców ZOOleszcz Polonii, a także zaproszeni goście. Do tej pory start w zawodach potwierdzili poloniści Kamil Brzozowski, Marcin Jędrzejewski, Josh Grajczonek i podwójny (indywidualnie i w drużynie) mistrz świata w wyścigach na długim torze, Dimitri Berge. Obok nich w zmaganiach na torze Polonii zobaczymy Andrieja Kudriaszowa, Wadima Tarasienkę oraz Drużynowego Mistrza Polski Brady’ego Kurtza. Pozostałe nazwiska żużlowców, którzy wystartują w bydgoskim turnieju, poznamy na początku przyszłego tygodnia”.

fot. Facebook/ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz

red

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor