Jak dobrać lampy solarne do ogrodu? Pomysły i inspiracje

Redaktor | 19 paź 11:30 Nasze mieszkanie staramy się zaaranżować tak, aby czuć się w nim po prostu komfortowo. Podobnie jest z przestrzenią przydomową – ogród, taras czy balkon urządzamy wedle własnych potrzeb. Staramy się, aby ten nasz kawałek miejsca na ziemi był oazą spokoju i wytchnienia, ale także bezpiecznym miejscem zabaw dzieci czy miłą przestrzenią do spotkań z przyjaciółmi.

5 pomysłów na projekty wnętrz DYI

Redaktor | 12 wrz 14:17 Wnętrza naszych domów oraz mieszkań możemy urozmaicić także we własnym zakresie. Przedstawiamy 5 szczególnie interesujących projektów DYI. Zapr

Wykładzina PCV - tańsza alternatywa

Redaktor | 17 cze 08:28 Często podczas wykańczania podłóg ludzie sięgają po drewniane deski, panele podłogowe a nawet kafelki. I chociaż są to opcje wytrzymałe, to jednak wiele osób odstrasza ich cena. Na szczęście istnieją także inne produkty na podłogi. Doskonałym przykładem może okazać się wykładzina pcv. Dlaczego to właśnie w nią warto obecnie zainwestować? Jakie właściwości ma ten...

Czym się kierować, wybierając lampy sufitowe do niskich pomieszczeń?

Redaktor | 3 mar 2022 Zgodnie z przepisami, pomieszczenia mieszkalne muszą mieć co najmniej 2,5 m wysokości, a poddasza użytkowe – nie mniej niż 2,2 m. Tak niskie wnętrza nie są szczególnie trudne w urządzeniu. Większy kłopot może sprawiać ich oświetlenie. Nie ma tu miejsca na okazałe żyrandole. Za to świetnie sprawdzają się lampy sufitowe.

Basen stelażowy po sezonie - jak o niego zadbać i jak przechowywać?

Redaktor | 22 wrz 2021 Sezon kąpieli pod gołym niebem niestety dobiegł już końca. Chociaż w ogrodach wciąż jeszcze stoją pełne wody baseny stelażowe, to ich właściciele muszą już myśleć o zabezpieczeniu zbiorników przed działaniem niskich temperatur. Jak zadbać o mały i duży basen stelażowy przed nadejściem przymrozków? Podpowiadamy!

Nowoczesne sofy do salonu

Redaktor | 16 cze 2021 Minimalistyczne wnętrza to połączenie prostych form, doskonałej jakości materiałów i oczywiście funkcjonalności. I dlatego właśnie niezwykle ważne jest, jaką sofę, komodę czy też stół wybierzemy. Wpływają one na wygląd całego wnętrza, a także muszą odpowiadać na potrzeby domowników i pasować od ich stylu życia. Z zasady więc największą uwagę przykładamy do...

Chcesz kupić działkę? Zajrzyj do Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy

kd | 7 sty 2021 21 stycznia 2021 roku Oddział Regionalny Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy zorganizuje przetarg na sprzedaż działki w Raduczu w województwie łódzkim. Cena wywoławcza za ponad pięciohektarową nieruchomość to 315 tys. zł. Zyski ze sprzedaży Agencja Mienia Wojskowego przeznaczy na budowę nowych mieszkań dla żołnierzy zawodowych.

Chcesz oszczędzać ciepło? Sprawdź jak to zrobić

Redaktor | 17 lis 2020 Ciemno i chłodno może być jedynie za oknem. W domu musi być ciepło i przytulnie. Jak mieć ciepło i jednocześnie nie narażać domowego budżetu an zbędne wydatki informuje nowa kampania reklamowa Państwowej Grupy Energetycznej.