Basen stelażowy po sezonie - jak o niego zadbać i jak przechowywać?

Redaktor | 22 wrz 09:20 Sezon kąpieli pod gołym niebem niestety dobiegł już końca. Chociaż w ogrodach wciąż jeszcze stoją pełne wody baseny stelażowe, to ich właściciele muszą już myśleć o zabezpieczeniu zbiorników przed działaniem niskich temperatur. Jak zadbać o mały i duży basen stelażowy przed nadejściem przymrozków? Podpowiadamy!

Nowoczesne sofy do salonu

Redaktor | 16 cze 08:24 Minimalistyczne wnętrza to połączenie prostych form, doskonałej jakości materiałów i oczywiście funkcjonalności. I dlatego właśnie niezwykle ważne jest, jaką sofę, komodę czy też stół wybierzemy. Wpływają one na wygląd całego wnętrza, a także muszą odpowiadać na potrzeby domowników i pasować od ich stylu życia. Z zasady więc największą uwagę przykładamy do...

Chcesz kupić działkę? Zajrzyj do Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy

kd | 7 sty 2021 21 stycznia 2021 roku Oddział Regionalny Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy zorganizuje przetarg na sprzedaż działki w Raduczu w województwie łódzkim. Cena wywoławcza za ponad pięciohektarową nieruchomość to 315 tys. zł. Zyski ze sprzedaży Agencja Mienia Wojskowego przeznaczy na budowę nowych mieszkań dla żołnierzy zawodowych.

Chcesz oszczędzać ciepło? Sprawdź jak to zrobić

Redaktor | 17 lis 2020 Ciemno i chłodno może być jedynie za oknem. W domu musi być ciepło i przytulnie. Jak mieć ciepło i jednocześnie nie narażać domowego budżetu an zbędne wydatki informuje nowa kampania reklamowa Państwowej Grupy Energetycznej.

Gorąco w domu? Włącz kaloryfer

kd | 21 sie 2020 Upały za oknem coraz bardziej potrafią dokuczyć. Najlepszą metodą na ochłodzenie jest włączenie klimatyzatora. Jednak nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić. W Polsce trwa próba rozwiązania tego problemu.

Działka najlepszą inwestycją. Rośnie popyt i ceny

Jarosław Aleksander | 4 lip 2020 Pandemia, izolacja, zamknięte granice, strach. To składniki jakie przyczyniły się do renesansu ogródków działkowych. Rośnie popyt oraz ceny. Obecnie ze swoich działek aktywnie korzysta ok 4 mln osób w Polsce.