Licytował swoje stanowisko, by zbierać środki na leczenie 10-latka [ZDJĘCIA]

ak | 24 lip 13:02 Zastępca Komendanta szubińskiego komisariatu, nadkom. Wawrzyniak wystawił na licytację swoje stanowisko, by w ten sposób zbierać środki na leczenie chłopca u którego zdiagnozowano guza mózgu. Tym samym spełnił marzenie innego dziecka, które chciało wcielić się w rolę mundurowego. 9-letni Filip marzy bowiem o tym, by być policjantem.

Policjanci przechwycili nielegalny tytoń i papierosy

ak | 23 lip 14:06 Ponad siedem tysięcy sztuk papierosów i około 22 kilogramów krajanki przechwycili funkcjonariusze wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją. Taki towar posiadał mieszkaniec Inowrocławia. Mężczyzna już usłyszał zarzuty z ustawy karnej skarbowej, za co grozi mu wysoka grzywna oraz przepadek towaru.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Szuka go policja [KOMUNIKAT, WIDEO]

Redaktor | 21 lip 14:31 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach oraz filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Ponad 280 kg narkotyków poszło z „dymem” [VIDEO]

ak | 16 lip 20:06 Ponad 280 kg różnych narkotyków spalili policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. W piecu spłonęły: marihuana, amfetamina, a także tzw. dopalacze. Policjanci musieli je zniszczyć po prawomocnych wyrokach sądów w sprawach dotyczących przestępstw narkotykowych.