Syn zabił matkę? Brutalne zabójstwo na ogródkach działkowych w Bydgoszczy

Redaktor | 28 wrz 11:21 Kryminalni Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy, pod nadzorem prokuratora, prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa, do którego doszło w minioną sobotę (23 września) na terenie ogródków działkowych na bydgoskim Błoniu. Policjanci ujawnili tam zwłoki 68-letniej kobiety. W sprawie zatrzymano 45-letniego syna ofiary. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Chciała odegrać się na byłym, usłyszała zarzut

Redaktor | 25 wrz 12:55 Policjanci podczas nocnego przejazdu przez gminę Lubicz zatrzymali 31-latkę, która uderzała kamieniem w zaparkowany samochód. Wzburzona kobieta miała zamiar uszkodzić auto byłego partnera, by zrobić mu na złość. Już usłyszała zarzut zniszczenia mienia, jak się okazało zupełnie obcego mężczyzny. Teraz grozi jej nawet pięć lat pozbawienia wolności.

Poszukiwacze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy odnotowali kolejne sukcesy

Redaktor | 23 wrz 19:59 Policjanci z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy odnotowali na swoim koncie kolejne sukcesy. Tym samym zakończyli dwie sprawy: poszukiwanego listem gończym 21-latka, który unikał kary 3 lat i 6 miesięcy więzienia za rozbój z niebezpiecznym narzędziem, a także inne przestępstwa. Drugi zatrzymany miał znacznie mniejszy wyrok, ale też...

Domowa plantacja konopi zlikwidowana

Redaktor | 22 wrz 17:35 Policjanci z Wydziału Kryminalnego komisariatu na toruńskim Śródmieściu zlikwidowali domową plantację konopi indyjskich. W ręce kryminalnych wpadł 38-latek, który trudnił się nielegalnym procederem. W trakcie przeszukania jego lokalu funkcjonariusze zabezpieczyli 19 krzewów. Podejrzanemu grozi do 3 lat więzienia.

Słono zapłacą za złamanie przepisów

Redaktor | 20 wrz 14:51 4000 złotych mandatu dostał w niedzielę mieszkaniec gminy Szczutowo za spowodowaną wcześniej kolizję, bo przez swój brak ostrożności mógł doprowadzić do tragedii. „Słono” zapłaci także mieszkanka Tłuchowa, która spowodowała kolizję, ale to dopiero początek kłopotów, jakie na siebie ściągnęła. Przed sądem odpowie za to, że mając ponad 4 promile alkoholu w...

Brutalne pobicie na Fordońskiej w Bydgoszczy. Napastnik skatował 74-letniego mężczyznę

Redaktor | 19 wrz 13:41 Zdecydowana postawa i natychmiastowa reakcja świadka zdarzenia oraz policjanta Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy, jadącego do służby, prawdopodobnie uratowały życie 74-latkowi zaatakowanemu przez przypadkowego mężczyznę na kładce na ulicy Fordońskiej w Bydgoszczy. Napastnik dotkliwie pobił i skopał poszkodowanego. Teraz czekają go konsekwencje prawne.

Nie żyje 77-letni rowerzysta potrącony na al. Armii Krajowej w Bydgoszczy

Redaktor | 19 wrz 11:00 Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 77-letni rowerzysta, podczas włączania się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi osobowemu. Wskutek zderzenia się z pojazdem rowerzysta został przetransportowany do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarł.

Policjanci odnaleźli 88-latkę, która zagubiła się w lesie

Redaktor | 16 wrz 19:15 Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 88-letniej mieszkanki województwa śląskiego, która poszła do lasu na grzyby i zabłądziła. Policjanci w ciągu niespełna półtorej godziny od zgłoszenia odnaleźli zaginioną kobietę. 88-latka trafiła pod opiekę rodziny.

Jechał „na zakazie” i pod wpływem narkotyków. By uniknąć odpowiedzialności, podał fałszywe dane

Redaktor | 15 wrz 17:24 Nawet 5 lata pozbawienia wolności grozi 32-latkowi, który mając aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych i będąc pod wpływem narkotyków wsiadł za kierownicę. Zatrzymany przez policjantów, by uniknąć odpowiedzialności, podał dane swojego brata. Prawda jednak szybko wyszła na jaw. Teraz mężczyzna ze swojego postępowania będzie się tłumaczył przed sądem.

Nielegalny hazard, a w tle inne przestępstwa

Redaktor | 15 wrz 12:17 Na trzy miesiące do aresztu trafili dwaj bydgoszczanie zatrzymani w związku z usiłowaniem rozboju, uszkodzeniem ciała i mienia. Mężczyźni zostali namierzeni przez policjantów z bydgoskiego Śródmieścia w miejscu ujawnionego nielegalnego prowadzenia gier hazardowych. Do tej sprawy zabezpieczone zostały 4 automaty go gier. Funkcjonariusze Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w...