180 kg nielegalnego tytoniu nie trafi na rynek

Redaktor | Dzisiaj 18:25 Kontrole drogowe przeprowadzone przez policjantów z Włocławka skutkowały zabezpieczeniem 180 kg krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy. Kierowcy, którzy przewozili nielegalny towar zostali zatrzymani.

CBŚP zlikwidowało 14 fabryk papierosów, 15 krajalni tytoniu, przejęto 240 mln papierosów oraz ponad 475 ton tytoniu

kd | Dzisiaj 11:04 Policjanci CBŚP prowadząc walkę z przestępczością akcyzową zlikwidowali w tym roku 14 fabryk papierosów, 15 krajalni tytoniu, przejęli 240 mln papierosów oraz ponad 475 ton tytoniu. Działania są prowadzone często z innymi jednostkami Policji, Strażą Graniczną czy Krajową Administracją Skarbową, ale także ze służbami innych państw. Tylko w ostatnim czasie funkcjonariusze...

Przejażdżka rowerem aglomeracyjnym zakończy się w sądzie

Redaktor | 25 paź 14:07 Za uszkodzenie roweru, jego kradzież oraz jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie 17-latek, którego zatrzymali policyjni „wywiadowcy” z bydgoskiej komendy. Do zatrzymania bydgoszczanina doszło tuż po tym, jak zszedł z jednośladu i uniósł go do góry, po czym z impetem dwukrotnie rzucił na chodnik.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prosi o pomoc [KOMUNIKAT]

Redaktor | 22 paź 13:01 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji mężczyzny przedstawionego na zdjęciach. Wszyscy, którzy go rozpoznają, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

45-latka miała 2,6 promila i prowadziła samochód. Zatrzymał ją świadek

kd | 22 paź 10:19 Blisko 2,6 promila alkoholu w organizmie miała kierująca seatem, która w tym stanie podróżował po drogach powiatu świeckiego „wężykiem”. Jej zatrzymanie było możliwe dzięki obywatelskiej postawie innego użytkownika dróg, który powiadomił policję o swoich podejrzeniach, a następnie ujął pijaną kobietę. Za jazdę po alkoholu 45-latka może trafić do więzienia na 2 lata.

Zderzenie samochodu z motorem. 17-latek trafił do szpitala

kd | 19 paź 11:42 Policjanci prowadzili czynności na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w Bochlinie, pow. świecki. W wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu zderzyły się renault trafic oraz motocykl yamaha. Kierowca jednośladu z obrażeniami ciała trafił do szpitala. To już kolejne zdarzenie, którego przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Zwracamy się z apelem o...