Podmienił kluczyk i ukradł bmw [VIDEO]

kd | Wczoraj 14:05 Na trzy miesiące do aresztu trafił mężczyzna, który ukradł samochód, podmieniając kluczyki podczas oglądania auta, które wystawiono na sprzedaż. Został zatrzymany przez radziejowskich kryminalnych kilka godzin po zdarzeniu. 24-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Wjechał autem do rzeki. Twierdził, że nie był sam

ak | Wczoraj 11:06 Zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości usłyszał 28-latek, którego nakielscy policjanci zatrzymali po tym, jak auto, które prowadził wjechało do Noteci. Na podstawie przeprowadzonych czynności o dalszym losie kierowcy zdecyduje prokurator.

Wiózł dwa worki z marihuaną. Więcej narkotyków miał w domu

Redaktor | 2 mar 11:59 Sześć kilogramów marihuany i ponad 100 gramów innych środków odurzających przejęli kryminalni z KWP w Bydgoszczy. Do sprawy zatrzymali 23-latka, który już usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Na wózku inwalidzkim jechała na expresowej S-5 [VIDEO]

kd | 1 mar 15:22 Do niecodziennej i niebezpiecznej sytuacji doszło na drodze ekspresowej S-5. Policjanci ogniwa ruchu drogowego interweniowali wobec kobiety, która poruszała się drogą szybkiego ruchu elektrycznym wózkiem inwalidzkim.

Świadek ujął pijanego kierowcę

ak | 28 lut 11:28 Nie jest nam obojętne, czy nietrzeźwy wsiądzie do auta i wyjedzie na szosę. To potwierdza zachowanie świadka, który zareagował i ujął, po czym przekazał policjantom pijanego kierowcę, po tym jak "wylądował" samochodem w rowie. Zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości nie był jedynym, który usłyszał zatrzymany mężczyzna.