Policyjny konwój gnał 70 kilometrów. Liczyły się sekundy!

Jarosław Aleksander | Wczoraj 14:23 Rodzice dziecka którego życiu zagrażało niebezpieczeństwo zwrócili się do policji o pomoc. Wspólnie z funkcjonariuszami pokonali drogę do szpitala błyskawicznie i bezpiecznie. 10-miesięczne dziecko zostało uratowane!

Tragedia w Szczutkowie. Znaleziono zwęglone zwłoki

kp | Wczoraj 12:02 We wtorek (22 września) po 4.00 nad ranem spaliła się drewniana altanka na terenie działki rekreacyjnej w Szczutkowie (gm. Choceń). W środku ujawniono zwęglone zwłoki starszego małżeństwa – 76-letniego mężczyzny i 78-letniej kobiety.

Kompletnie pijany ruszył „pożyczonym” autem

kp | 21 wrz 15:10 W piątek (18 września) aleksandrowscy policjanci zatrzymali 30-letniego kierowcę opla, który miał ponad 2,5 promila alkoholu we krwi. Poza tym mężczyzna nie posiadał prawa jazdy, a samochód nie należał do niego.

Kierowca busa chciał uciec policji. Uderzył w radiowóz

kp | 17 wrz 12:47 W środę (16 września) kierowca busa poruszający się po Sędzinie popełnił kilka wykroczeń drogowych. Próbę zatrzymania mężczyzny podjęli policjanci z aleksandrowskiej „drogówki”. Kierowca nie reagował na ich sygnały, a w trakcie ucieczki uderzył w radiowóz.

Zaginął nastolatek. Widziałeś go?

Redaktor | 13 wrz 11:27 Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście poszukuje 14-letniego Kacpra Rutkowskiego. Chłopak w piątek (11 września) wyszedł ze szkoły i do tej pory nie wrócił do domu.