Bydgoszczanin ukradł pistolet ze strzelnicy. Wpadł po kilku godzinach

kd | Wczoraj 09:55 Do 8 lat pozbawienia wolności grozi bydgoszczaninowi, który jest podejrzany o kradzież broni palnej i jej nielegalne posiadanie. Mężczyzna ukradł pistolet wraz z pustym magazynkiem z jednej z bydgoskich strzelnic. Kilka godzin później wpadł w ręce kryminalnych z bydgoskiego Śródmieścia. Decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące.

Za 300 zł chciał się wykupić od aresztu. Grozi mu teraz 10 lat

kd | 11 maj 10:38 Policjanci z Posterunku Policji w Łasinie zatrzymali mężczyznę, który usiłował ich przekupić. 31-latek chciał się „dogadać” z policjantami i próbował im wręczyć 300 złotych w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Mieszkaniec powiatu grudziądzkiego nie chciał trafić do policyjnego aresztu . Teraz za przestępstwo korupcyjne może mu grozić nawet do 10 lat...

Diler wpadł w trakcie narkotykowej transakcji

kd | 11 maj 08:35 Policjanci wydziału kryminalnego mogileńskiej komendy zatrzymali 41-latka podejrzanego o posiadanie oraz rozprowadzanie środków odurzających. Diler wpadł w trakcie narkotykowej transakcji. Miał przy sobie 33 gramy amfetaminy.

Ciało 58-latka wyłowione z jeziora Ługowskiego

kd | 10 maj 12:16 Włocławscy policjanci prowadzą pod nadzorem prokuratora postępowanie w sprawie zwłok ujawnionych w jeziorze Ługowskim w powiecie włocławskim. Policjanci ustalili, że zmarły to 58-letni mieszkaniec gminy Choceń.