Przekroczył prędkość i trafił do zakładu karnego

Redaktor | 7 sty 17:33 Policjanci działający w ramach grupy „Speed” zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu brodnickiego, który przekroczył dozwoloną prędkość. Ustalili również, że mężczyzna posiada zakaz prowadzenia pojazdów i jest poszukiwany do odbycia kary.

Zapobiegli tragedii. Otrzymali podziękowania i gratulacje

Redaktor | 6 sty 11:14 Kierownictwo grudziądzkiej jednostki policji wraz z Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej oraz Komendantem grudziądzkich strażaków złożyli gratulacje i podziękowania za wzorowo przeprowadzaną akcję gaszenia pojazdu na stacji benzynowej. Tylko szybka i zdecydowana reakcja policjantów i obsługi stacji, zapobiegła rozprzestrzenieniu się pożaru na...

Zderzenie dwóch aut na s5

mk | 2 sty 16:02 W sobotę (2 stycznia) na trasie s5, na wysokości miejscowości Włóki doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Obowiązuje ruch wahadłowy.

Zaginął 14-latek z Bydgoszczy [KOMUNIAKAT]

Redaktor | 2 sty 11:28 Komisariat Policji Bydgoszcz-Śródmieście poszukuje Kacpra Rutkowskiego lat 14, który 31 grudnia 2020 r. około godz. 17.00 oddalił się z miejsca zamieszkania przy ul. Korzennej w Bydgoszczy i do chwili obecnej do niego nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prosi o pomoc [KOMUNIKAT]

Redaktor | 1 sty 10:15 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo proszą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie. Każdy kto rozpozna mężczyznę lub posiada jakiekolwiek informacje mogące mieć związek z przestępstwem, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny pod nr 47 751 53 32

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prosi o pomoc [KOMUNIKAT]

Redaktor | 30 gru 10:52 Trwa policyjne postępowanie w sprawie podpaleń śmietników oraz toalety przenośnej. W wyniku jednego z pożarów uszkodzeniu uległ również fiat ducato. W związku ze sprawą, policjanci z Komisariatu Bydgoszcz-Wyżyny proszą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach.

Iskra odnalazł zaginionego. Spał w krzakach

Redaktor | 29 gru 09:51 Brodniccy policjanci nocą (28 grudnia) poszukiwali mieszkańca Maliszewa (powiat lipnowski), który po rodzinnej sprzeczce wyszedł z domu, zabierając plecak i śpiwór.