34-latek odpowie za posiadanie znacznej ilości marihuany [VIDEO]

Redaktor | 7 mar 14:38 Działania policjantów z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową i Pseudokibiców bydgoskiej komendy doprowadziły do zatrzymania 34-latka. Mieszkaniec powiatu bydgoskiego, w miejscu zamieszkania, posiadał ponad pół kilograma marihuany i przedmioty służące do prowadzenia tego nielegalnego procederu.

Z zakazem, bez uprawnień lub z promilami - odpowiedzą przed sądem

Redaktor | 6 mar 19:01 Kilku nieodpowiedzialnych kierujących zatrzymali w weekend policjanci z lipnowskiej komendy. Jeden z nietrzeźwych został także ujęty przez świadków zdarzenia i przekazany funkcjonariuszom. Tym razem zaszkodził tylko sobie. Inny nie zatrzymał się do kontroli i spowodował kolizję. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

Włamywacz usłyszał ponad 20 zarzutów i trafił za kraty

Redaktor | 3 mar 11:24 Włocławscy kryminalni zatrzymali 29-latka odpowiedzialnego za serię włamań do działek. Okazało się, że mężczyzna dokonał również szeregu nieuprawnionych płatności zbliżeniowych przy użyciu znalezionej karty bankomatowej. Włamywaczowi grozi teraz kara do 10 lat więzienia, a że miał do odbycia karę pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwo, już trafił za kraty.

Śmiertelne potrącenie pieszego na DK80 między Bydgoszczą a Toruniem

Redaktor | 2 mar 12:26 Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj (2 marca) krótko przed godz. 6.00 w miejscowości Górsk. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pieszy najprawdopodobniej wtargnął przed osobowego seata jadącego drogą krajową nr 80 i w wyniku odniesionych obrażeń zginął na miejscu. Kierująca autem była trzeźwa.

Warsztaty z uczniami szkół średnich

Redaktor | 28 lut 16:32 Wczoraj (27.02.2023) w trzech szkołach średnich na terenie Bydgoszczy odbyły się spotkania z młodzieżą w ramach projektu „Nie jesteś na sprzedaż, nie daj się kupić” finansowanego ze środków Funduszu Sprawiedliwości.

Włamywali się do marketów. Wpadli w „sidła” kryminalnych [VIDEO]

Redaktor | 28 lut 10:44 Trzech mężczyzn podejrzanych o włamanie do marketu ze sprzętem elektronicznym i AGD w Żninie aresztowanych. Policjanci zatrzymali ich krótko po usiłowaniu włamania do takiego samego sklepu w Chełmży. Trwa analiza spraw dotyczących podobnych włamań. Możliwe są kolejne zarzuty oraz kolejne zatrzymania.

Areszt dla dilera za ponad 17 kilogramów narkotyków. Wśród nich marihuana, kokaina i MDMA

Redaktor | 27 lut 14:57 Ponad 17 kg narkotyków zabezpieczyli kryminalni z toruńskiej komendy. Wśród nich była marihuana, kokaina i MDMA. Za kraty trafił 21-latek, który usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości zakazanych środków i udziału w obrocie nimi. Sąd aresztował go na najbliższe trzy miesiące. Teraz za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii może mu grozić do 12 lat...

Amatorka darmowego towaru zatrzymana

Redaktor | 27 lut 12:30 Piotrkowscy policjanci przedstawili zarzut kradzieży sklepowej 27-letniej mieszkance pow. radziejowskiego. Kobieta skusiła się na kilkadziesiąt opakowań papieru toaletowego. Teraz jej sprawą zajmie się sąd, który zdecyduje o wymiarze kary.

Kolejne uderzenie w przestępczość narkotykową

Redaktor | 25 lut 19:10 Kryminalni z Włocławka po raz kolejny zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków. 39-latek, w mieszkaniu którego policjanci znaleźli amfetaminę i marihuanę trafił już tymczasowo do aresztu. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.