Złodziej audi zatrzymany. Paserzy usłyszeli zarzuty

ak | 5 kwi 15:51 Kryminalni z Włocławka ustalili sprawcę kradzieży audi, do której doszło w 2020 roku. 26-letni mieszkaniec powiatu bydgoskiego usłyszał zarzut. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Do sprawy zatrzymano również dwóch paserów, sprzedających elementy od skradzionego pojazdu. Mundurowi zabezpieczyli szereg innych części samochodowych, które będą teraz szczegółowo...

17-latek zatrzymany z narkotykami

ak | 5 kwi 10:10 Świeccy policjanci zatrzymali 17-letniego mieszkańca gminy Osie, który posiadał przy sobie narkotyki. Podczas przeszukania zabezpieczyli łącznie ok. 120 gramów środków odurzających i 25 tabletek extasy. Mężczyźnie za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 10 lat więzienia.

Bezpieczne święta Wielkanocne na drogach regionu

ak | 2 kwi 21:19 Więcej patroli, częstsze kontrole trzeźwości, prędkości i stanu technicznego pojazdów – tak pomimo trwającego stanu epidemii będą wyglądały święta Wielkiejnocy dla większości funkcjonariuszy, którzy jak co roku będą czuwać nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników ruchu drogowego. Kujawsko-pomorscy policjanci obejmą nadzorem przede wszystkim drogi o największym...

18-latek wpadł z narkotykami na Grunwaldzkiej

Redaktor | 2 kwi 15:37 Patrol z bydgoskiego Błonia zatrzymał 18-latka, który na widok radiowozu wyrzucił woreczki z amfetaminą. W bieliźnie miał też ukryty woreczek z marihuaną. Usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Kupił kradzionego i rozbitego mercedesa. Po co?

ak | 2 kwi 09:04 Mundurowi zatrzymali 33-letniego mieszkańca Ciela koło Bydgoszczy, który zakupił skradzionego w Poznaniu mercedesa sprintera o wartości ok. 150 tys. zł, a następnie dokonał tzw. „przeszczepu”, czyli przełożenia numerów z legalnie kupionego w Niemczech „rozbitka”.

Nowe psy na służbie. Baksi i Oran zasiliły szeregi bydgoskiej komendy

ak | 1 kwi 19:04 Policjanci przedstawili swoich nowych, zupełnie wyjątkowych funkcjonariuszy. Są to specjalnie wyszkolone psy służbowe, owczarek belgijski – Baksi oraz owczarek niemiecki – Oran. Psy wstąpiły w szeregi Ogniwa Przewodników Psów Służbowych w Komendzie Miejskiej Policji w Bydgoszczy.

Mieszkanka Koronowa oszukana na 40 tysięcy złotych

Redaktor | 1 kwi 13:06 Przestępcy, podszywając się pod policjantów, okradli koronowiankę z 40 tysięcy złotych. 83-latka straciła oszczędności życia, po tym jak odebrała telefon z informacją, że jej pieniądze na koncie bankowym są zagrożone.

16-latek drugą ofiarą wypadku w Janocinie

mk | 1 kwi 11:32 63-letni kierowca motocykla i jego 16-letni pasażer zginęli w wyniku wypadku, do którego doszło w środę (31 marca) w Janocinie (powiat inowrocławski). Policja bada okoliczności tej tragedii.

Znęcał się nad kotem. Sprawą zajęli się policjanci

ak | 31 mar 19:19 Bulwersujące sceny rozegrały się w piątek (26 marca) na osiedlu Kopernika w Grudziądzu. 28-latek znęcał się nad kotem, szarpał i rzucał nim o ziemię. Świadek tego zdarzenia natychmiast powiadomił policjantów, którzy zatrzymali oprawcę. 28-latkowi grozi teraz do trzech lat pozbawienia wolności.

Areszt dla dilera narkotyków z Bydgoszczy

ak | 31 mar 16:24 Policjanci z wydziału narkotykowego i pseudokibiców bydgoskiej komendy zatrzymali dilera narkotykowego. 28-latek w mieszkaniu posiadał marihuanę, amfetaminę i MDMA. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków oraz ich rozprowadzania. Decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące. Do sprawy został zatrzymany również jeden z jego klientów, który usłyszał...

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prosi o pomoc [KOMUNIKAT]

Redaktor | 31 mar 14:52 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.