Kryminalni zlikwidowali domową plantację marihuany pod Bydgoszczą

Redaktor | 27 paź 14:18 Funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu zatrzymali 24-letniego mieszkańca Inowrocławia. W jednym z budynków wynajmowanych pod Bydgoszczą urządził sobie plantację konopi. W mieszkaniu na terenie Inowrocławia miał akcesoria do narkotyków. Usłyszał już zarzuty. Grozi mu osiem lat więzienia.

Policyjna akcja „Znicz 2022”

Redaktor | 26 paź 10:55 Już za kilka dni „Wszystkich Świętych”. Każdego roku z okazji Święta Zmarłych na drogach dojazdowych do cmentarzy i głównych trasach komunikacyjnych panuje większy ruch. Nie tylko na drogach dojazdowych, ale również na cmentarzach możemy spotkać policyjne patrole, które zwracają uwagę na akty wandalizmu czy kradzieże.

Pijany pojechał samochodem po alkohol. Bydgoszczanin miał 2,7 promila

Redaktor | 25 paź 15:05 Policjant z Bydgoszczy, będący w czasie wolnym od służby, zauważył mężczyznę, który chwiejnym krokiem wysiadł z auta i poszedł do sklepu po alkohol. Chwilę później okazało się, że kierowca vw miał 2,7 promila alkoholu w organizmie. Teraz czeka go sprawa w sądzie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Policjant uratował topiącą się przy moście Bernardyńskim kobietę

Redaktor | 25 paź 13:52 Mundurowi z bydgoskiego Szwederowa znaleźli się w odpowiednim miejscu i czasie. Dzięki ich spostrzegawczości, a przede wszystkim odwadze jednego z nich, udało się uratować życie kobiety, która wpadła do Brdy. Funkcjonariusz wskoczył do lodowatej wody i w ostatniej chwili chwycił tonącą 67-latkę. Kobieta trafiła pod opiekę lekarzy.

Bydgoszczanka sprzedawała podróbki markowej odzieży

Redaktor | 25 paź 10:18 Setki podrobionej odzieży zabezpieczyli policjanci z bydgoskiej komendy zwalczający przestępczość gospodarczą. Nielegalny towar posiadała 38-latka. Bydgoszczanka oferowała „podróbki” do sprzedaży na jednym z targowisk w województwie wielkopolskim. Trwa postępowanie w sprawie naruszenia prawa o własności przemysłowej.

Włamywał się do paczkomatów. Bydgoszczanin wpadł na „gorącym uczynku”

Redaktor | 20 paź 15:22 Grudziądzcy policjanci zatrzymali na „gorącym uczynku” 32-letniego mieszkańca Bydgoszczy, który usiłował włamać się do paczkomatu. Z ustaleń policjantów wynikało, że jest on sprawcą podobnego przestępstwa sprzed dwóch dni. Wtedy zaginęła paczka z elektroniką wartą kilka tysięcy złotych. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.