Bydgoscy policjanci zabezpieczyli pół kilograma narkotyków. W proceder zamieszana jest 14-latka

Redaktor | 5 paź 11:03 Kontrola drogowa przeprowadzona przez bydgoskich „wywiadowców” rozpoczęła zatrzymania osób mających związek z przestępczością narkotykową. 33-letni kierowca bmw musi liczyć się z konsekwencjami jazdy pod wpływem alkoholu i narkotyków. 46-latka i jej 42-letni partner odpowiedzą za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Odpowiedzialność przed sądem rodzinnym...

Zaginął 81-letni mieszkaniec Chełmna. Policjanci proszą o pomoc [KOMUNIKAT]

Redaktor | 4 paź 12:02 Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie poszukują 81-letniego Jana Licy, który opuścił miejsce swojego zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, nie nawiązując kontaktu z członkami rodziny. Policjanci proszą o kontakt wszystkich, którzy widzieli mężczyznę lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu.

Wspólna akcja służb. Przejęto nielegalny tytoń wart ponad 4 mln zł [ZDJĘCIA]

Redaktor | 4 paź 11:07 Policjanci z Sępólna Krajeńskiego wpadli na trop grupy przestępczej zajmującej się wytwarzaniem nielegalnych wyrobów tytoniowych. Kryminalni przy udziale funkcjonariuszy z Krajowej Administracji Skarbowej Urzędu Celno–Skarbowego w Toruniu oddział w Bydgoszczy zabezpieczyli łącznie 7,5 tony ,,lewego” towaru, wartego ponad 4 miliony złotych. Wobec trzech, z czterech zatrzymanych...

Zaginął 15-letni Kamil. Policjanci z Koronowa proszą o pomoc [KOMUNIKAT] [AKTUALIZACJA]

Redaktor | 3 paź 15:44 Policjanci z Koronowa prowadzą poszukiwania 15-latka, który 30 sierpnia 2022 r. samowolnie oddalił się z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kamionku Wielkim i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących przyczynić się do odnalezienia nieletniego.

48-latek z Torunia zatrzymany za kradzież. Odpowie też za posiadanie narkotyków

Redaktor | 3 paź 13:23 Golubsko-dobrzyńscy policjanci na terenie jednego z zakładów produkcyjnych zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę kradzieży europalet i części narzędzi do maszyn. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna miał przy sobie narkotyki. Teraz 48-letni torunianin za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

Tragedia na DW 241 . Pijany kierowca sprawcą śmiertelnego wypadku

Redaktor | 3 paź 10:45 Kcyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego do jakiego doszło w sobotę, w miejscowości Studzienki. Na skutek obrażeń doznanych podczas zdarzenia, zmarł 36-letni pasażer forda. Kierowca auta był nietrzeźwy.

Policjant i dwaj przechodnie pomogli rannemu chłopcu

kd | 2 paź 16:36 Komisarz Roman Kaczmarek pokazał, że praca w Policji to przede wszystkim służba, która nie kończy się po opuszczeniu jednostki. Komendant Komisariatu Policji w Barcinie, tuż po zakończonej służbie, wraz z innymi przechodniami pomógł rannemu chłopcu.

25-latek pędził ulicą Fordońską 117 km/h. Pożegnał się z prawem jazdy

Redaktor | 1 paź 11:18 Policjanci z bydgoskiej „drogówki” zatrzymali kolejne prawo jazdy za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. 25-latek pędził ulicą Fordońską 117 km/h. Stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Został ukarany mandatem w wysokości dwa tysiące złotych oraz 14 punktami karnymi.

Przyjeżdżali do Bydgoszczy kraść katalizatory. Mieli też amfetaminę

Redaktor | 30 wrz 11:16 Bydgoscy policjanci namierzyli i zatrzymali grupę z woj. pomorskiego specjalizującą się w kradzieżach katalizatorów. Cała trójka wpadła w ręce bydgoskich kryminalnych w centrum miasta. Jeden z zatrzymanych był poszukiwany. Drugi w tym roku opuścił więzienie. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Za kradzież grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policjanci z Błonia proszą o pomoc [AKTUALIZACJA]

kd | 28 wrz 11:29 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na filmie oraz zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie lub osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.