Bydgoszczanin miał ponad 8 kilogramów amfetaminy

Redaktor | 10 wrz 11:39 Na najbliższe trzy miesiące do aresztu trafił 35-latek podejrzany o posiadanie znacznych ilości narkotyków i ich udzielanie. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 8 kg amfetaminy oraz marihuanę. W ręce policjantów wpadł też jeden z jego „klientów”.

Zaginęła 14-letnia Aleksandra Pawlak. Pomóżmy ją znaleźć

kd | 10 wrz 10:33 Policjanci z Fordonu prowadzą poszukiwania 14-latki, która w miniony wtorek (07.09.2021) wyszła z miejsca zamieszkania nie informując nikogo, gdzie się udaje. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących się przyczynić do odnalezienia nastolatki.

CBŚP w Bydgoszczy zatrzymało chemika. Dwa laboratoria z narkotykami zlikwidowane

kd | 10 wrz 09:10 Policjanci CBŚP z Bydgoszczy zatrzymali tzw. chemika i zlikwidowali 2 laboratoria służące do produkcji BMK i mefedronu. Podczas akcji przejęto 9 kg mefedronu, ok. 200 litrów substancji do analizy oraz broń palną z amunicją i podrobiony dowód osobisty. Śledztwo nadzoruje Prokuratura Rejonowa Toruń Centrum – Zachód w Toruniu.

Grzybiarz zgubił się w lesie. na ratunek ruszyli Policjanci

kd | 8 wrz 09:17 Mężczyzna wyszedł na grzyby i stracił orientację w terenie. Na szczęście miał ze sobą naładowaną komórkę. Dzięki utrzymaniu kontaktu telefonicznego z policjantami udało się szybko go odnaleźć. Funkcjonariusze, co roku pomagają grzybiarzom wrócić do domu. Na wyprawę do lasu warto dobrze się przygotować, żeby uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji.

Śmiertelny wypadek pod Włocławkiem. Kobieta uderzyła w drzewo

kd | 7 wrz 10:55 Włocławscy policjanci wyjaśniają pod nadzorem prokuratora okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło na drodze gminnej w miejscowości Mursk (gm. Włocławek). W wyniku uderzenia w drzewo kierująca seatem 33-latka poniosła śmierć na miejscu.

Holender poszukiwany przez belgijski sąd złapany w Nakle

kd | 6 wrz 13:27 Policjanci z nakielskiego referatu patrolowo-interwencyjnego kontrolując mercedesa zatrzymali obywatela Holandii, poszukiwanego przez belgijski sąd europejskim nakazem aresztowania. 53-latek dziś trafił do zakładu karnego, gdzie będzie oczekiwał na dalsze decyzje w swojej sprawie.

Charytatywne festyny z policyjnym akcentem [GALERIA]

kd | 6 wrz 11:47 W miniony weekend policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy uczestniczyli w dwóch festynach charytatywnych, których organizatorami było Stowarzyszenie Uśmiech Nadziei Dzieciom oraz Służba Więzienna z Koronowa.

Koronowscy policjanci zatrzymali sprawców pobicia

kd | 6 wrz 10:31 Policjanci z Koronowa zatrzymali na gorącym uczynku jednego ze sprawców pobicia 66-letniego koronowianina. Ustalenie i zatrzymanie drugiego sprawcy zajęło kryminalnym jeden dzień. 24-latek i jego o 3 lata młodszy kompan odpowiedzą za pobicie, usiłowanie włamania oraz kradzież mienia należącego do seniora. Jednak katalog czynów, za które 24-latek odpowie wydłużył się, gdyż...

Poszukiwany wpadł podczas kontroli drogowej

Redaktor | 3 wrz 13:56 27-latka poszukiwanego przez sąd do odbycia kary zatrzymali policjanci bydgoskiej drogówki. Listę przewinień powiększył o naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza.