Kolejny sukces bydgoskich policjantów. Przejęli znaczną ilość narkotyków

Redaktor | 20 lis 18:05 Po raz kolejny policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową i Pseudokibiców Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków. Tym razem ponad 1,7 kilograma 3CMC, marihuany i kokainy. Właściciel zabronionych środków trafił za kraty na najbliższe trzy miesiące.

Nietrzeźwy 43-latek bez prawa jazdy zbiegł z miejsca kolizji

Redaktor | 14 lis 17:40 Policjanci z Włocławka zatrzymali 43-latka, który oddalił się po spowodowaniu kolizji w stanie nietrzeźwości, a dodatkowo prowadził pojazd bez uprawnień. Za tak nieodpowiedzialne zachowanie może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności i grzywna nawet do 30 tysięcy złotych.

Policja uderza w środowisko pseudokibców

Redaktor | 14 lis 16:06 Funkcjonariusze wydziału kryminalnego wąbrzeskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy na kilka dni przed meczem piłkarskim atakowali osoby sympatyzujące z drużyną przeciwną. Jednak to był dopiero początek ich problemów.

Trzy miesiące aresztu dla seryjnych włamywaczy

Redaktor | 9 lis 14:47 Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy i komendy ze Żnina zatrzymali 32-letnią kobietę i 67-letniego mężczyznę podejrzanych o dokonanie szeregu włamań do domów na terenie woj. kujawsko-pomorskiego. We wtorek (7 listopada) sąd zadecydował o ich aresztowaniu. Mieszkańcom powiatu aleksandrowskiego grozi teraz kara do 10 lat więzienia.

KAS zlikwidowała garażowy handel podróbkami

Redaktor | 3 lis 13:20 Funkcjonariusze z kujawsko-pomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) wykryli w garażu sklep z podrabianymi towarami. Zatrzymali ponad 1700 szt. podrabianej odzieży, obuwia sportowego i perfum oraz 2400 szt. papierosów bez znaków akcyzy.

Policjanci sprawdzają zachowania kierowców ciężarówek na A1

Redaktor | 2 lis 18:25 Policjanci z aleksandrowskiej „drogówki” sprawdzali zachowania kierowców ciężarówek na autostradzie. Od 1 lipca na autostradach i drogach ekspresowych zaczęły obowiązywać nowe przepisy. Zakazują one między innymi wyprzedzania przez kierujących samochodami ciężarowymi oraz zespołami pojazdów, których długość przekracza 7 metrów.

Dwie doby działań policji podczas Wszystkich Świętych

Redaktor | 2 lis 10:53 Za nami dwie doby działań związanych z obchodami "Wszystkich Świętych". Policjanci koncentrują swoją uwagę głównie w okolicach cmentarzy. Patrole ruchu drogowego można spotkać także na trasach poza miastem. Nie inaczej będzie także podczas dzisiejszej doby, która będzie ostatnią, podczas której prowadzone będą wzmożone kontrole.

Zaczęło się od kradzieży w sklepie, a skończyło za kratami

Redaktor | 26 paź 09:44 Patrol z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymał 33-latkę w związku z kradzieżą w sklepie. Po przewiezieniu do komisariatu okazało się, że to nie jedyne przewinienie kobiety. Policjanci znaleźli przy niej dwie „działki” marihuany. Natomiast sprawdzenie jej danych personalnych w policyjnych systemach informatycznych wykazało, że jest poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy...

Poszli na kebab, skończyli z zarzutami za posiadanie narkotyków

Redaktor | 23 paź 15:05 Policjanci z Białych Błot, w jednym z lokali gastronomicznych w Bydgoszczy, zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mieli przy sobie narkotyki. Jeden z nich miał ich ponad 45 gramów, drugi natomiast chował w kieszeni kilka działek marihuany. Obaj usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających.

Na gorącym „kapuścianym” uczynku

Redaktor | 19 paź 18:14 Dwóch mieszkańców gminy Kikół wybrało się na pole by ukraść kapustę. Być może niezauważeni odeszliby z łupem, ale uwagę policjantów zwróciło auto zaparkowane na nieoświetlonym poboczu w sposób, który mógł stanowić zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Pechowi złodzieje musieli oddać właścicielowi, co ukradli. Za popełnione wykroczenie odpowiedzą przed sądem.