Ukradł rower sprzed sklepu przy ul. Poznańskiej. Rozpoznajesz go? [KOMUNIKAT]

Redaktor | 8 lip 13:59 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Wybuch gazu w inowrocławskiej kamienicy. Dwie osoby poszkodowane

ak | 8 lip 12:06 W jednej z inowrocławskich kamienic wybuchł gaz, a wewnątrz uwięzieni zostali lokatorzy. Funkcjonariusze wydziału patrolowo-interwencyjnego wynieśli najpoważniej rannego mężczyznę i pomogli kobiecie wydostać się z mieszkania, w którym wejście zasypał gruz. Łącznie z kamienicy ewakuowano 10 osób.

Ukradła portfel ze sporą gotówką. Teraz ma kłopoty

ak | 8 lip 10:12 Aleksandrowscy kryminalni zatrzymali 50-latkę, podejrzewaną o kradzież portfela. Pomógł sklepowy monitoring, który zarejestrował moment kradzieży. Natomiast kamera miejska wskazała samochód jakim odjechała sprawczyni.

30-latek z narkotykami zatrzymany. Pomógł pies policyjny

ak | 7 lip 09:05 Policyjny instynkt nie zawiódł mundurowych z Szubina. Kryminalni zatrzymali 30-letniego mieszkańca miasta, który w pomieszczeniach użytkowanych ukrył ponad 80 gramów marihuany. Miejsca, gdzie przechowywane były zabronione środki wskazał pies.

Krzaki konopi przejęte przez bydgoskich policjantów

kd | 4 lip 12:59 Działania bydgoskich policjantów zwalczających przestępczość narkotykową doprowadziły do zatrzymania 38-letniego bydgoszczanina, u którego zabezpieczyli 49 krzewów konopi indyjskich oraz ponad pół kilograma suszu roślinnego. Sąd aresztował mężczyznę na trzy miesiące.

Pijany motorowerzysta chciał wręczyć policjantom łapówkę

kd | 4 lip 09:53 Policjanci Komisariatu Policji w Pakości zatrzymali 45-letniego mieszkańca powiatu inowrocławskiego, który oferował im "łapówkę" w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Mężczyzna chciał w ten sposób uniknąć odpowiedzialności za jazdę motorowerem „po pijaku”.

Odpowie za handlowanie nielegalnymi lekami przez internet

kd | 3 lip 13:28 Golubsko-dobrzyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o nielegalny handel lekami. 26-latek za pośrednictwem internetowych portali ogłoszeniowych sprzedawał leki niedopuszczone do obrotu. Teraz mężczyzna za swoje czyny odpowie przed sądem. Zgodnie z ustawą prawo farmaceutyczne grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Zaginął niedowidzący uchodźca z Ukrainy. Policja prosi o pomoc! [KOMUNIKAT]

Redaktor | 2 lip 11:02 Komisariat Policji Bydgoszcz Śródmieście poszukuje Volodimira Tiagniradno (lat 57), który 30 czerwca 2022 r. około godziny 14.00 opuścił miejsce zamieszkania przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Bydgoszczy i dotąd nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna jest silnie niedowidzący.