Marihuanę uprawiał w garażu – trafił już do aresztu

kd | 18 cze 17:37 Kryminalni z Włocławka zlikwidowali nielegalną plantację marihuany, którą zorganizował 50-latek. W jego garażu znaleźli zabronione rośliny konopi zarówno w fazie wzrostu, jak i ścięte oraz wysuszone o łącznej wadze ponad 2 i pól kg. Policjanci zabezpieczyli też sprzęt służący do nielegalnej uprawy. Mężczyzna trafił już do aresztu tymczasowego.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Dopuścił się kradzieży rozbójniczej

kd | 18 cze 14:45 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciu. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

By uciec przed Policją wskoczył do wody

kd | 14 cze 11:00 Policjanci zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Zdesperowany 36-latek chcąc uniknąć więzienia podczas ucieczki wskoczył do wody. Na nic mu się to jednak zdało, bo po chwili był już w rękach policjantów.

Sezon na karasia i na ... kłusownika

ak | 13 cze 12:57 Strażnicy rybaccy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy przy pomocy sieci typu więcierz nielegalnie łowili karasia. Obaj zostali przekazani kruszwickim policjantom. Celem takich działań jest dbanie o bezpieczeństwo oraz przeciwdziałanie kłusownictwu.