Policja apeluje: bądź widoczny na drodze!

kp | 1 paź 15:29 W czwartek (1 października) w ramach akcji „Świeć Przykładem”, obchodzony jest „Ogólnopolski Policyjny Dzień Odblasków”. Policjanci po raz kolejny przypominają pieszym o tym, jak ważne jest korzystanie z elementów odblaskowych.

Poszukiwany ukrywał się na Okolu. Miał w domu plantację konopi

kp | 30 wrz 13:59 31-letni bydgoszczanin unikał kary pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe, w związku z tym sąd wydał za nim list gończy. Sprawą zajęli się funkcjonariusze z bydgoskiego Błonia, których zadaniem było doprowadzanie poszukiwanego do więzienia.

Policja szuka właściciela pieniędzy. Do odbioru duża kwota

Jarosław Aleksander | 30 wrz 10:38 Uczciwy znalazca zgłosił policji znalezienie dużej sumy pieniędzy. Policja ogłosiła, że szuka właściciela. Zgłosiło się kilkadziesiąt osób, żadna z nich nie potrafiła udowodnić własności tajemniczej gotówki.

Sterroryzował i uderzył. Napaść w garażu na Górzyskowie

kp | 29 wrz 15:31 W niedzielę (27 września) późnym popołudniem do bydgoskiej policji wpłynęło zgłoszenie o napadzie. Pokrzywdzony powiadomił funkcjonariuszy, że został sterroryzowany przez napastnika w użytkowanym przez siebie garażu na Górzyskowie.

W odpowiednim miejscu i czasie. Policjant uratował wędkarza

kp | 29 wrz 14:40 Dyżurny brodnickiej komendy st. asp. Wojciech Panek uratował życie topiącego się wędkarza. Do zdarzenia doszło w poniedziałek (28 września) nad jednym z jezior w gminie Bobrowo. Tam policjant zauważył 61-latka, który wypadł ze swojej łódki.

Nie żyje komendant policji. Miał 44 lata, przestępcy go nienawidzili

Jarosław Aleksander | 29 wrz 09:09 Marcin Radtke był wyróżniającym się funkcjonariuszem. Maił na koncie wyjaśnienie setek spraw kryminalnych i ujęcie dziesiątków sprawców. Pełnił funkcje w kluczowych wydziałach policji. Zmarł nagle w wieku 44 lat, kilka tygodni po tym jak objął funkcję komendanta policji w Iławie. Śmierć w tym wieku rodzi wiele pytań...