Podsumowanie akcji „NURD” z wykorzystaniem mobilnego centrum monitoringu

Redaktor | 23 mar 15:03 W środę (22 marca) bydgoscy policjanci włączyli się do ogólnopolskich działań „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Mundurowi zwracali szczególną uwagę na wszelkie wykroczenia w ruchu drogowym, które wpływają na bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów. Policjanci ujawnili 188 wykroczeń popełnionych przez kierowców w stosunku do niezmotoryzowanych.

Pędził 110 km/h z lawetą w obszarze zabudowanym

Redaktor | 22 mar 16:28 Policjanci zatrzymali kierowcę, który podróżował z lawetą przez Żalno z prędkością 110 km/h. Mundurowi ukarali mężczyznę mandatem w wysokości 1500 zł i zatrzymali mu prawo jazdy.

38-latka odpowie za uszkodzenie karetki pogotowia

Redaktor | 22 mar 09:30 Ze skrajnie nieodpowiedzialnym i nagannym zachowaniem ze strony 38-letniej mieszkanki podbydgoskiej Brzozy spotkała się w poniedziałek (20 marca) załoga pogotowia ratunkowego. Agresywna kobieta, do której medycy otrzymali wezwanie, obrzuciła ich ambulans cegłami. Agresorka została zatrzymana, a po wytrzeźwieniu usłyszała zarzuty.

Zaginęła 17-letnia Wiktoria [AKTUALIZACJA]

Redaktor | 21 mar 18:04 Policjanci ze Szwederowa prowadzą poszukiwania 17-latki, która wczoraj (20.03.2023) wyszła z miejsca pracy matki nie informując nikogo, gdzie się udaje. Do chwili obecnej nie wróciła do miejsca zamieszkania. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących przyczynić się do odnalezienia nastolatki.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Jest poszukiwany w związku z uszkodzeniem ciała [VIDEO] [AKTUALIZACJA]

Redaktor | 20 mar 14:41 Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na filmie i zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Szkolili się z autentyczności dokumentów obcych państw

Redaktor | 17 mar 18:34 W Komendzie Miejskiej Policji w Bydgoszczy odbyło się szkolenie zawodowe dla policjantów, którego tematem było „Rozpoznawanie autentyczności dokumentów oraz fałszerstwa dokumentów publicznych obcych państw”. Wykład przeprowadzili mł. chor. Adam Polarek oraz sierż. szt. Przemysław Kodura z bydgoskiej placówki Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Wspólnie na rzecz zapobiegania kradzieżom sklepowym

Redaktor | 14 mar 17:40 Wczoraj (13.03.2023) w Komendzie Miejskiej Policji w Bydgoszczy odbyło się spotkanie ze specjalistami do spraw bezpieczeństwa z placówek handlowych działających na terenie naszego miasta. Celem spotkania było wypracowanie wspólnej strategii działania mającej na celu ograniczenie kradzieży na ich terenie.

Po służbie zatrzymał złodzieja torebki

Redaktor | 12 mar 13:17 Policjant inowrocławskiej komendy usłyszał wołanie kobiety i ruszył do akcji. Zatrzymał złodzieja i wezwał posiłki. 18- letni mężczyzna odpowie za kradzież zuchwałą. Grozi mu kara do ośmiu lat za kratami.