Ukradł rower sprzed galerii Focus Mall. Rozpoznajesz go? [VIDEO]

Redaktor | 21 kwi 10:39 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach oraz filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Bardzo niebezpieczne manewry na drodze [VIDEO]

Redaktor | 20 kwi 17:11 Dzięki nadesłanemu przez innego kierowcę filmiku widać „jak na dłoni”, że takie zachowanie może prowadzić do wypadku. Inowrocławska policja dotarła do kierowcy, który popełnił dwa poważne wykroczenia. Są konsekwencje dla jadącego oplem.

Policjanci w Śliwicach zabezpieczali odnaleziony niewybuch

Redaktor | 19 kwi 17:35 Tucholscy policjanci otrzymali zgłoszenie o niebezpiecznym znalezisku. W trakcie prowadzonych prac ziemnych ujawniono niewybuch z czasów II Wojny Światowej. Wezwani na miejsce saperzy zabezpieczyli pocisk i przewieźli go na poligon, gdzie zostanie zneutralizowany.

Zaczęło się od parkowania w miejscu niedozwolonym, a skończyło na kilku zarzutach

Redaktor | 19 kwi 15:03 Dzielnicowi z bydgoskiego Szwederowa zatrzymali 30-latka, który nie dość, że zaparkował „na zakazie” to, co gorsze, kierował autem mimo czynnego sądowego zakazu jego prowadzenia, a do tego miał przy sobie oraz w samochodzie narkotyki i jechał pod ich wpływem. Mieszkańca powiatu żnińskiego czekają kolejne konsekwencje prawne.

Ukradł kobiecie portfel w aptece. Złodziej recydywista zatrzymany

Redaktor | 18 kwi 16:42 Bydgoszczanin, który okradł 61-latkę w aptece, został zatrzymany przez śródmiejskich kryminalnych. Mężczyzna odpowie za swoje czyny przed sądem. Już usłyszał zarzut, musi się liczyć z wyższym wymiarem kary z uwagi na powrót do przestępstwa.

Notoryczny złodziej usłyszał 10 zarzutów

Redaktor | 16 kwi 19:24 40-letni mieszkaniec Bydgoszczy usłyszał 10 zarzutów. Mężczyzna notorycznie okradał markety na terenie naszego miasta. W jego zainteresowaniu były głównie elektronarzędzia oraz artykuły gospodarstwa domowego. Łączna wartość spowodowanych przez niego strat to ponad 15 tysięcy złotych.

Kolejne działania "Bezpieczny pieszy" na terenie Bydgoszczy i powiatu

Redaktor | 15 kwi 12:19 13.04.2023 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy oraz podległych komisariatów przeprowadzili działania ukierunkowane na bezpieczeństwo pieszych. Mundurowi zwracali szczególną uwagę na wszelkie wykroczenia w ruchu drogowym, które wpływają na bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego. Do obserwacji funkcjonariusze wykorzystali...

Rubinkowscy policjanci spisali się na medal

Redaktor | 14 kwi 17:08 Przedstawicielka Stowarzyszenia Pomocy Osobom z Autyzmem w Toruniu podziękowała Komendantowi rubinkowskiego komisariatu, za wzorową postawę policjantów, pełniących służbę w tej jednostce - sierżanta Patryka Króla i sierżanta Macieja Sławkowskiego. Mundurowi wykazali się wyjątkową empatią i zrozumieniem podczas interwencji związanej z zachowaniem chłopca w spektrum autyzmu.

Obywatelskie ujęcie nietrzeźwego 33-latka

Redaktor | 11 kwi 17:33 Obywatelskim ujęciem zakończyła się podróż nietrzeźwego 33-latka. Mieszkaniec powiatu lipnowskiego miał ponad 2 promile alkoholu, kierował bez uprawnień i spowodował zdarzenie drogowe. Niebawem stanie on przed sądem.

Podsumowanie długiego weekendu na drogach województwa. Zatrzymano 82 pijanych kierowców

Redaktor | 11 kwi 09:53 Podczas długiego świątecznego weekendu na drogach województwa kujawsko-pomorskiego doszło do 7 wypadków drogowych, w których nikt nie zginął, a 8 osób zostało rannych. Funkcjonariusze, którzy w ciągu ostatnich czterech dni czuwali nad bezpieczeństwem podróżujących, zatrzymali 82 osoby, które kierowały pojazdami po spożyciu alkoholu.