Działania „Blokers” na bydgoskim Błoniu. Posypały się mandaty karne

Redaktor | 18 paź 16:01 Policjanci z bydgoskiego Błonia przeprowadzili wzmożone działania pod nazwą „Blokers”. Głównym celem działań było ujawnianie osób spożywających alkohol w miejscach niedozwolonych oraz osób sprzedających alkohol nieletnim. Były one prowadzone w oparciu o zgłoszenia dokonane przez mieszkańców za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Tragiczny finał poszukiwań 81-latka z Chełmna

Redaktor | 17 paź 14:22 Zakończyły się poszukiwania mieszkańca Chełmna, który 2 października wyszedł z mieszkania nie nawiązując kontaktu z najbliższymi. Niestety finał okazał się tragiczny.

Tymczasowy areszt dla 24-latka za kradzież rozbójniczą

ak | 17 paź 11:08 Policja zatrzymała 24-latka podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Jak podają funkcjonariusze, mężczyzna okradł 87–letnią mieszkankę Mogilna, odepchnął ją i uciekł. Usłyszał już zarzuty i trafił do aresztu.

Ratowali spadającego z balkonu 20-latka

Redaktor | 14 paź 12:49 Janikowscy policjanci wraz z ratownikiem medycznym złapali spadającego z balkonu 20-latka, który chciał popełnić samobójstwo. Dzięki ich szybkiej reakcji mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

Tragedia na krajowej „dziesiątce”. Nie żyją dwie osoby

Redaktor | 14 paź 11:13 Dwie osoby zginęły, a dwie z poważnymi obrażeniami ciała trafiły do szpitala po wypadku do jakiego doszło dziś w nocy na drodze krajowej nr 10 w powiecie nakielskimi. Okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia wyjaśniają policjanci nadzorowani przez prokuraturę.

Okradali nagrobki, by sprzedać ich elementy na złom

Redaktor | 13 paź 14:22 Krzyże, litery nagrobne, a także kwiaty kradło dwoje sprawców na bydgoskich cmentarzach przy ul. Zaświat, Artyleryjskiej, Wyszyńskiego i Ludwikowo. Oboje usłyszeli już zarzuty. Grozi im do ośmiu lat pozbawienia wolności.

Pijany kierowca zatrzymany. Stracił prawo jazdy

Redaktor | 13 paź 11:01 Do dwóch lat pozbawienia wolności grozi 35-letniemu kierowcy audi, którego zatrzymali brodniccy dzielnicowi w miejscowości Osiek. Mężczyzna miał 1,6 promila alkoholu w organizmie.

Brawurowa jazda pod prąd na S5. 36-letni kierowca stracił już prawo jazdy

Redaktor | 11 paź 19:25 Do niebezpiecznej sytuacji doszło w poniedziałek (10 października), na drodze ekspresowej S5, gdzie kierujący mercedesem wjechał „pod prąd”. Szybka i zdecydowana reakcja policjantów zapobiegła tragedii. Mężczyzna stracił już prawo jazdy, o jego dalszym losie zadecyduje sąd.