Pojechali zatrzymać poszukiwanego, znaleźli narkotyki

ak | 28 lip 12:09 Nakielscy policjanci zatrzymali 23-latka pod zarzutem posiadania znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli zakazane substancje, gdy pojechali zatrzymać poszukiwanego. Zabezpieczyli narkotyki o łącznej wadze ponad 40 gramów. Podejrzany usłyszał zarzuty, a materiały zebrane w jego sprawie oceni sąd.

Wyprawa po wino zakończona awanturą i zarzutami

ak | 28 lip 10:34 Zarzuty zniszczenia drzwi jednego z marketów usłyszeli nakielanie zatrzymani krótko po tym, jak jeden z nich został przyłapany na kradzieży, a drugi solidarnie postanowił „odbić” kolegę. Obu grozi pięć lat więzienia.

Ukradli paliwo z cysterny. Zdradził ich zapach oleju napędowego

Redaktor | 27 lip 11:34 Inowrocławscy patrolowcy wraz ze strażnikami kolei zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do cysterny i ukradli paliwo. Mundurowi wyczuli od nich zapach oleju napędowego i od razu powiązali to z przestępstwem. Nie mylili się. Dwaj mężczyźni w wieku 42 i 37 lat już z zarzutami. Grozi im 10 lat za kratami.

Roztargniona matka zapomniała o... własnych córkach

Redaktor | 25 lip 11:22 Do nietypowego zdarzenia doszło w niedzielę (24 lipca) na terenie Miejsca Obsługi Podróżnych w Malankowie przy autostradzie A1. Obsługa stacji paliw wezwała Policję, ponieważ matka ruszyła w dalszą drogę zapominając o nastoletnich córkach, które poszły do toalety.

Zatrzymanie w Bydgoszczy. Kierowca przewoził ponad 5 kg amfetaminy

ak | 22 lip 10:14 Bydgoscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w pojeździe przewoził ponad 5 kg amfetaminy o czarnorynkowej wartości 200 tys. złotych. 35-latek został aresztowany na dwa miesiące po tym jak usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków.