Wypadek na drodze krajowej nr 15. Jedna osoba ranna

Redaktor | 12 lip 12:17 Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj (12 lipca) w miejscowości Wielki Głęboczek, na drodze krajowej nr 15. W zderzeniu ciężarówki z osobówką ranna została kierująca samochodem osobowym.

Pijana eskapada skuterem po jeziorze

ak | 10 lip 15:55 Trzy lata więzienia grożą 34-latkowi, który pod wpływem alkoholu pływał po jeziorze skuterem oraz znieważał i dopuścił się naruszenia nietykalności interweniujących policjantów.

Oszustwo „na wnuczka”. Policja szuka tej kobiety [WIDEO]

Redaktor | 9 lip 12:14 Kryminalni z bydgoskiego Błonia prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa metodą  „ na wnuczka”, do którego doszło 17 maja 2021 r. przy ul. Wdzydzkiej a Lubawskiej w Bydgoszczy. Policjanci dotarli do monitoringu, który zarejestrował wizerunek kobiety rozpoznanej przez pokrzywdzoną jako osoba, która odebrała od niej pieniądze (tzw. „odbieraka”). Policjanci zbierają informacje...

Policja podziękowała pracownikom banku za wzorową reakcję na próbę oszustwa

kd | 8 lip 15:01 W fordońskim komisariacie odbyło się niecodzienne spotkanie. Uczestniczyły w nim pracownice jednego z banków, Panie Agnieszka Jaromin oraz Olga Walkiewicz – Supernak, które z rąk Pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bydgoszczy nadkom. Jarosława Zdunka otrzymały podziękowania za wzorową reakcję przy próbie oszustwa na szkodę klienta banku.

W centrum miasta napadali z nożem w ręku. Złapani na Starym Rynku

kd | 7 lip 19:08 Za rozboje z użyciem niebezpiecznego narzędzia odpowiedzą trzej sprawcy, których zatrzymali policjanci z Bydgoszczy oraz z Sompolna w powiecie konińskim. Dwóch z podejrzanych, decyzją sądu, zostało tymczasowo aresztowanych na 3 miesiące, a trzeciego objęto policyjnym dozorem. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia.

Plantacja marihuany zlikwidowana. Dwaj mężczyźni aresztowani

ak | 5 lip 19:54 12 lat więzienia grozi dwóm mężczyznom podejrzanym o wprowadzanie do obrotu znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 2,3 kg marihuany, 185 doniczek z sadzonkami, nasiona oraz sprzęt służący do uprawy marihuany.