Policjanci obserowali zachowanie kierowców na ul. Kujawskiej [VIDEO]

mk | 6 lis 12:26 Funkcjonariusze z bydgoskiej „drogówki” ponownie przyglądali się zachowaniom kierowców przy pomocy drona, tym razem na ulicy Kujawskiej. - Nie wszyscy kierowcy wiedzą, że nie wolno wyprzedzać pojazdu na przejściu dla pieszych, bezpośrednio przed nim, ani też pojazdu, który zatrzymał się, by ustąpić pierwszeństwa pieszym - komentuje policja.

Zaginęli dwaj 16-latkowie. Koronowska policja prosi o pomoc [KOMUNIKAT] [AKTUALIZACJA]

Redaktor | 5 lis 15:57 Policjanci z Koronowa prowadzą poszukiwania dwóch 16-latków, którzy w środę (3 listopada) około godziny 16.00 opuścili Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą w miejscowości Trzemiętowo i do chwili obecnej nie nawiązali kontaktu. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących przyczynić się do odnalezienia nieletnich.

DK10: Uderzył naczepą w nadjeżdżający pojazd i uciekł. Policja szuka świadków [VIDEO]

kd | 5 lis 11:23 Policjanci z Komisariatu Policji w Solcu Kujawskim zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniach dotyczących zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego Scania. Wszyscy, którzy posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu personaliów kierowcy, bądź jechali wówczas tą trasą i posiadają videorejestratory w swoich pojazdach, które mogły zarejestrować numery...

Oszukiwał metodą na „BLIK-a”. Wpadł na gorącym uczynku

ak | 4 lis 19:06 Śródmiejscy kryminalni zatrzymali na gorącym uczynku podejrzanego o oszustwo 23-latka, który pod pretekstem udzielenia pożyczki, nakłonił swoją ofiarę do podania kodu BLIK. Mundurowi przyłapali go w trakcie wypłacania pieniędzy z bankomatu. Młody mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Nocny pościg zakończony uszkodzeniem samochodów w tym radiowozu

kd | 3 lis 15:25 Policyjnym pościgiem zakończyła się nocna akcja oskich mundurowych. 26-letni kierowca nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a później uszkodził radiowóz i cywilne auto. Jak się okazało, miał zakaz kierowania pojazdami i był pod wpływem działania środków odurzających, a 21-letnia pasażerka posiadała marihuanę. Zatrzymani już usłyszeli zarzuty.

Trzech mężczyzn z zarzutem pobicia. Każdy z nich miał jeszcze coś za uszami

kd | 3 lis 13:45 Policjanci z Komisariatu Policji w Brześciu Kujawskim zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 20, 22 i 25 lat, którzy dwa dni wcześniej pobili mężczyznę w centrum Lubrańca. Najstarszy z nich odpowie przed sądem również za posiadanie znacznych ilości środków odurzających, a 22-latek za groźby karalne wobec poszkodowanego.

Chełmscy policjanci pomogli mieszkańcom płonącej kamienicy

ak | 3 lis 08:24 Chełmscy policjanci ratowali mieszkańców płonącej kamienicy. Pomogli trójce lokatorów wyjść na zewnątrz budynku. Natomiast mieszkańca uwięzionego na najwyższej kondygnacji, wydostali strażacy. Dzięki przeprowadzonej sprawnie akcji, udało się zapobiec tragedii.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prosi o pomoc [AKTUALIZACJA]

Redaktor | 2 lis 17:32 Kryminalni z bydgoskiego Błonia prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia zagubionej karty bankomatowej. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Pijany, bez pasów i prawa jazdy. Teraz musi ponieść konsekwencje

kd | 29 paź 16:00 Dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów nie był dla niego przeszkodą Barcińscy mundurowi zatrzymali mężczyznę, który wsiadł za kierownicę pomimo, iż sąd mu tego zakazał. Dodatkowo znajdował się w stanie nietrzeźwości. Teraz jego zachowanie oceni sąd.