Zaginęła 15-latka z Bydgoszczy [KOMUNIKAT]

Redaktor | 26 sty 15:33 Komisariat Policji Bydgoszcz Wyżyny poszukuje Wiktorii Jareckiej (lat 15), która 24 stycznia 2021 roku ok. 16.00 wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Kryminalni zlikwidowali agencję towarzyską w Bydgoszczy

Redaktor | 26 sty 13:59 Policjanci Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy zlikwidowali agencję towarzyską działającą w wynajętym domu na osiedlu Wyżyny. 54-latka usłyszała już prokuratorskie zarzuty i zgodnie z decyzją prokuratora będzie stawiać się w komisariacie na dozór policyjny.

Jedna akcja, prawie 460 wykroczeń. Podsumowanie działań NURD

Redaktor | 26 sty 08:26 Prawie 460 odnotowanych wykroczeń – w piątek (22 stycznia) kujawsko-pomorscy policjanci przeprowadzili działania prewencyjno-kontrolne pod nazwą ,,Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Tego typu akcje ukierunkowane są na zapewnienie bezpieczeństwa pieszym i rowerzystom.

Policja szuka świadków tragedii na S-10

mk | 25 sty 19:11 W poniedziałek (25 stycznia) na trasie S-10 doszło do wypadku, w wyniku którego zginęła jedna osoba, a cztery kolejne trafiły do szpitali. Okoliczności tragedii bada policja; poszukuje również świadków.

Znalazł portfel, pieniędzy nie zwrócił

Redaktor | 25 sty 11:56 Mundurowi zatrzymali 53-letniego mieszkańca pow. radziejowskiego podejrzanego o przywłaszczenie portfela wraz z dokumentami i pieniędzmi. Mężczyzna usłyszała już zarzuty.

Bezdomny na mrozie. Możliwe, że policja ocaliła mu życie

Redaktor | 20 sty 15:32 Ostatnie dni przyniosły znaczne spadki temperatury. Taka sytuacja może być niebezpieczna dla osób bezdomnych. Podczas patrolu rypińscy policjanci znaleźli śpiącego w opuszczonym budynku mężczyznę, któremu udzielili pomocy. Możliwe, że dzięki ich reakcji nie doszło do tragedii.

Tragedia w gminie Lipno. Zginęła kobieta

Redaktor | 20 sty 13:42 Do tragedii doszło we wtorek (19 stycznia) na drodze wojewódzkiej nr 557, w miejscowości Okrąg (gmina Lipno). W wyniku uderzenia bmw w samochód ciężarowy, na miejscu zginęła pasażerka auta.

W torbie fordoniak miał wybór narkotyków

mk | 20 sty 09:29 Nerwowe zachowanie czterech mężczyzn zwróciło uwagę funkcjonariuszy przejeżdżających przez Strzyżawę. Okazało się, że widok policji zaniepokoił ich, bo jeden z nich miał narkotyki.

Kolizja z udziałem trzech ciężarówek na A1

Redaktor | 19 sty 18:03 Do zdarzenia z udziałem trzech samochodów ciężarowych doszło na autostradzie A1, na wysokości Konstantynowa (powiat aleksandrowski). Na szczęście nikt nie ucierpiał.