Policja ustala przyczyny tragicznego wypadku na terenie budowy przy Weyssenhoffa w Bydgoszczy

Redaktor | 11 lip 12:55 W poniedziałek (10 lipca), w godzinach rannych, doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia na terenie budowy przy placu Weyssenhoffa w Bydgoszczy, gdzie śmierć poniósł 52-letni pracownik. Na miejscu policjanci, pod nadzorem prokuratora, wykonywali czynności związane z przesłuchaniem świadków, wykonaniem oględzin. W toku prowadzonego postępowania będą ustalać przyczyny i...

Kryminalni przejęli znaczną ilość narkotyków

Redaktor | 10 lip 19:45 Policjanci wytypowali i zatrzymali 22-latka z Rypina, który w swoim mieszkaniu posiadał znaczą ilość narkotyków. Mężczyzna już usłyszał zarzut. Grozi mu do 10-ciu lat więzienia.

Bydgoskie działania „Niechroniony Uczestnik Ruchu Drogowego” z wykorzystaniem Mobilnego Centrum Monitoringu

Redaktor | 10 lip 11:52 W miniony piątek (7 lipca) bydgoscy policjanci włączyli się do ogólnopolskich działań „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Mundurowi zwracali szczególną uwagę na wszelkie wykroczenia w ruchu drogowym, które wpływają na bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów. Policjanci ujawnili 91 wykroczeń popełnionych przez kierowców w stosunku do niezmotoryzowanych.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Jest poszukiwany przez policję

Redaktor | 7 lip 11:08 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Ucieczka kierowcy volkswagena z narkotykami w tle

Redaktor | 6 lip 12:58 Fordońscy policjanci z ogniwa patrolowego zatrzymali 30-latka, który wcześniej nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Okazało się, że kierował volkswagenem bora będąc pod wpływem amfetaminy, a do tego miał przy sobie substancje, które już trafiły do policyjnego laboratorium. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

Ponad cztery kilogramy narkotyków w mieszkaniu na Szwederowie

Redaktor | 4 lip 13:15 Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową z Bydgoszczy zatrzymali 29-latka, u którego zabezpieczyli ponad 4,5 kilograma zabronionych środków. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Znaczna ilość narkotyków nie trafi na rynek

Redaktor | 3 lip 16:57 Włocławscy policjanci zatrzymali 50-latka podejrzanego o posiadanie zabronionych substancji. W wyniku przeszukania znaleźli u mężczyzny znaczną ilość amfetaminy i marihuany. Zgodnie z decyzją sądu włocławianin trafił już na 3 miesiące do aresztu tymczasowego. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

„Kaskadowy pomiar prędkości” na drogach powiatu bydgoskiego

Redaktor | 3 lip 14:35 Bydgoscy policjanci ruchu drogowego włączyli się w ogólnopolskie działania na drogach pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Ujawnili 150 przypadków przekroczenia prędkości przez kierujących. Głównym celem działań było egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości oraz eliminowanie z dróg „piratów drogowych”.

Karkołomna ucieczka przed radiowozem

Redaktor | 2 lip 16:52 Policjanci z powiatu świeckiego ścigali najpierw radiowozem, a następnie pieszo 32-latkę, która nie zatrzymała się do kontroli drogowej. Kobieta mimo sygnałów świetlnych i dźwiękowych kontynuowała niebezpieczną jazdę. Mundurowi wiedzieli, że sąd wydał wobec niej nakaz doprowadzenia aby odbyła zasądzoną karę. Ponadto, jak się okazało, nie posiadała uprawnień do kierowania...

Praktyki młodych policjantów w Grudziądzu

Redaktor | 1 lip 13:47 Praktyczne doskonalenie umiejętności zawodowych w terenie, udział w interwencjach, patrole piesze oraz zmotoryzowane, to tylko część działań w jakich biorą udział młodzi adepci policyjnego rzemiosła, widoczni na grudziądzkich ulicach.

83-letnia bydgoszczanka ofiarą oszustów. Straciła blisko 55 tysięcy złotych

Redaktor | 30 cze 11:35 Oszuści pod legendą spowodowania wypadku okradli 83-letnią bydgoszczankę z oszczędności życia. Seniorka straciła blisko 55 tysięcy, po tym jak odebrała telefon od „fałszywej” szwagierki potrzebującej pieniędzy na kaucję dla prokuratora. Pamiętajmy, nigdy i pod żadnym pozorem nie przekazujmy pieniędzy czy innych kosztowności nieznanym osobom. To oszuści!