Rodzeństwo z Łodzi wyłudzało pieniądze w Bydgoszczy metodą na policjanta. Szybko wpadli z gotówką

kd | 28 wrz 13:50 Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali rodzeństwo z Łodzi podejrzane o oszustwa metodą na „policjanta”. 27-latek i 20-latka odebrali od trójki bydgoszczan ponad 30 tysięcy złotych. Pokrzywdzone wyrzuciły im pieniądze przez okno. Para wpadła w ręce policjantów dzień później w jednym z bydgoskich hoteli. Decyzją sądu zostali aresztowani na najbliższe trzy miesiące.

Prowadził samochód. Na liczniku miał ponad 4 promile

kd | 28 wrz 08:43 Policjanci z golubsko-dobrzyńskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 31-letniego kierowcę, który prowadził pojazd mając ponad 4 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił już uprawnienia do kierowania pojazdami. Grozi mu teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Bydgoszczy łapali złodziei samochodów na Podkarpaciu

kd | 27 wrz 12:45 Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali dwie osoby podejrzane o kradzieże pojazdów. Mężczyźni wpadli na gorącym uczynku w województwie podkarpackim. 41-latek kierował skradzioną hondą. Natomiast 35-latek vw golfem pilotował kolegę. Sprawę nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Bydgoszczy. Decyzją sądu podejrzani zostali aresztowani na trzy miesiące.

Oddał papier zamiast papierosów - pomógł monitoring

ak | 24 wrz 16:31 W jednym z brodnickich sklepów spożywczych 41-letni mężczyzna poprosił ekspedientkę o sprzedanie trzech paczek papierosów, po czym oddał je, mówiąc, że zapomniał karty. Okazało się, że oddał inne paczki, wypchane gazetami.

Z prawie dwoma promilami wymusił pierwszeństwo na policjantach

kd | 23 wrz 12:51 Policjanci z posterunku policji w Osiu (pow. świecki) zatrzymali pijanego kierowcę, który wyjeżdżając z parkingu na drogę wymusił pierwszeństwo na radiowozie. 57-latek miał ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie. Za jazdę pod wpływem alkoholu odpowie teraz przed sądem.

Ciągnikiem jechał na obwodnicy. Pod prąd i po pijaku

kd | 22 wrz 12:43 I takie sytuacje się zdarzają. Przykładem tego może być wczorajsza jazda kierowcy ciągnika przez obwodnicę Inowrocławia. Przy pojeździe brakowało tablicy rejestracyjnej, a „ciągnikowy” był nietrzeźwy.

Policja szuka miłośnika zdrapek. Rozpoznajecie go? [AKTUALIZACJA]

kd | 21 wrz 16:17 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.