Szkolenie policyjnych owczarków z Radziejowa i Inowrocławia

Redaktor | 20 maj 18:25 Psy służbowe służące w radziejowskiej i inowrocławskiej Policji, cyklicznie ćwiczą ze swoimi przewodnikami, aby utrwalić zdobyte umiejętności. Ostatnio odbyli ćwiczenia na terenie Połajewa. Trenowano zatrzymanie niebezpiecznego przestępcy oraz tropienie sprawców.

Mieszkaniec Okola kradł na potęgę. Najbardziej upodobał sobie drogie alkohole

kd | 19 maj 13:07 26 zarzutów usłyszał wczoraj 23-letni mieszkaniec bydgoskiego Okola. Mężczyzna notorycznie okradał sklepy na terenie Bydgoszczy. W jego zainteresowaniu były głównie markowe alkohole, słodycze, kawy, artykuły spożywcze i drogeryjne- wszystko w dużych ilościach. Łączna wartość spowodowanych przez niego strat to kwota ponad 25 tysięcy złotych.

Policyjny pies pomógł w ustaleniu włamywacza

kd | 18 maj 15:39 Rypińscy kryminalni zatrzymali sprawcę włamania i uszkodzenia mienia. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec Rypina. W ustaleniu sprawcy pomógł pies policyjny, który doprowadził kryminalnych do miejsca jego zamieszkania.

Zdarzenie drogowe na DK91 z udziałem autokaru

kd | 16 maj 10:45 W poniedziałek (16 maja) na DK91 w Wiktorynie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. W kolizji udział brała koparka, autokar i samochód osobowy. Na szczęście żaden z uczestników nie doznał poważniejszych obrażeń.