Miał przy sobie pół kilograma marihuany. Nawet się z tym nie krył

ak | 26 cze 17:08 Policjanci z aleksandrowskiej „patrolówki” zatrzymali 21–letniego kierowcę, który posiadał przy sobie 0,5 kg marihuany. Mężczyzna nawet nie starał się ukryć paczek, które leżały na podłodze, a w aucie unosił się zapach marihuany. Zatrzymanemu grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Wyłudzał pieniądze na BLIKa. Policja prosi o pomoc w rozpoznaniu

kd | 24 cze 13:15 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Nielegalne składowisko odpadów pod Janikowem

kd | 23 cze 12:23 Policjanci wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją namierzyli miejsce, gdzie znajdowały się setki opon, podkładów kolejowych oraz innych odpadów. To wszystko znajdowało się na nielegalnym składowisku pod Janikowem. Właściciel posesji usłyszał zarzuty karne i został objęty policyjnym dozorem. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Dachował samochodem i zabił człowieka. Kierowca był pijany

kd | 23 cze 10:25 Sąd w Nakle aresztował wczoraj 39-latka podejrzanego o spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, do jakiego doszło w minioną niedzielę w powiecie nakielskim. Sprawca wypadku wsiadł za kierownicę pijany i miał dożywotni sądowy zakaz prowadzenia aut.

Policja próbuje ustalić tożsamość złodziei. Prosi o pomoc w rozpoznaniu [VIDEO]

kd | 22 cze 11:49 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na filmie oraz zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyzn, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Ukradł pieniądze z zaparkowanego auta. Szuka go policja

ak | 22 cze 09:21 Policjanci z komisariatu na bydgoskich Wyżynach zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

„Żartowniś” odpowie za fałszywy alarm bombowy

Redaktor | 21 cze 12:42 Policjanci z Włocławka zatrzymali 37-latka, który wywołał fałszywy alarm bombowy. Mężczyzna telefonicznie powiadomił służby, że skonstruował dwie bomby i podłożył je w budynkach na terenie gminy Kowal. Następnego dnia „żartowniś” był już w rękach mundurowych. (...)

Marihuanę uprawiał w garażu – trafił już do aresztu

kd | 18 cze 17:37 Kryminalni z Włocławka zlikwidowali nielegalną plantację marihuany, którą zorganizował 50-latek. W jego garażu znaleźli zabronione rośliny konopi zarówno w fazie wzrostu, jak i ścięte oraz wysuszone o łącznej wadze ponad 2 i pól kg. Policjanci zabezpieczyli też sprzęt służący do nielegalnej uprawy. Mężczyzna trafił już do aresztu tymczasowego.