Sześcioro na jednego. Pobity mężczyzna trafił do szpitala

ak | 5 wrz 15:25 Sześcioro napastników siłą wtargnęło do mieszkania mężczyzny i tam dotkliwie go pobiło i okradło. Kryminalni, prowadząc działania wykrywcze, sukcesywnie zatrzymywali jedną osobę po drugiej. Wobec każdego z nich sąd zastosował trzymiesięczny areszt tymczasowy. Grozi im do 12 lat więzienia.

Motocyklista zginął w wypadku w Lucimiu

Redaktor | 5 wrz 13:15 Do śmiertelnego wypadku doszło w niedzielę (4 września) przed południem na drodze krajowej nr 25 w Lucimiu (powiat bydgoski). 49-letni mężczyzna kierujący motocyklem suzuki stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w znak drogowy. Niestety, zginął na miejscu.

Śmiertelny wypadek w Lipnicy

Redaktor | 5 wrz 11:00 67-letnia kobieta zginęła w wypadku, do którego doszło w sobotę (3 września) wieczorem na drodze krajowej numer 15 w Lipnicy.

Zachowanie kierowców w oku kamery policyjnego drona [VIDEO]

Redaktor | 3 wrz 21:07 Policjanci z bydgoskiej „drogówki” kolejny raz przyglądali się zachowaniu kierowców na bydgoskich ulicach. Tym razem obserwowali ruch na skrzyżowaniu ulic Gajowej i Głowackiego w Bydgoszczy. Niestety nadal nie wszyscy kierowcy przestrzegają przepisów. Chodzi głównie o nierespektowanie znaku „STOP”.

Akcja „Blokers - Rozpoczęcie Roku Szkolnego” na bydgoskim Błoniu

ak | 2 wrz 14:13 Picie alkoholu w parku, pod sklepem, czy w innym miejscu publicznym jest niedozwolone. Zakaz spożywania alkoholu mają również nieletni. Przypomnieli o tym w czwartek (1 września), w godzinach popołudniowych policjanci z bydgoskiego Błonia, przeprowadzając wzmożone działania pod nazwą „Blokers - Rozpoczęcie Roku Szkolnego”. Podczas akcji wylegitymowano 64 osoby.

Mieszkaniec Fordonu odpowie za posiadanie narkotyków

Redaktor | 31 sie 19:55 Patrol z fordońskiego komisariatu zatrzymał 19-latka, który miał przy sobie ponad 40 gramów klefedronu. Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący posiadania zabronionych substancji. Grożą mu trzy lata więzienia.

20-latek okradł sklep i poturbował ekspedientkę

ak | 31 sie 11:15 - Wszedł do marketu żeby ukraść alkohol. Wybiegając z towarem poturbował pracownicę sklepu - poinformowała kom. Małgorzata Małkińska z KPP w Lipnie. Młody mężczyzna, który został już zatrzymany, dostał zakaz opuszczani kraju i musi zapłacić dwa tysiące złotych poręczenia majątkowego. Grozi mu do 10 lat więzienia.

44-latek miał blisko kilogram narkotyków. Grozi mu do 10 lat więzienia

mk | 30 sie 21:11 Na trzy miesiące aresztowany został mężczyzna, w mieszkaniu którego policjanci znaleźli amfetaminę, marihuanę, efedron i tabletkę ekstazy – łącznie niemal kilogram narkotyków. Usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Działania „Trzeźwy poranek” na drogach województwa. Policjanci zatrzymali 18 praw jazdy

mk | 30 sie 15:27 Od godz. 6.00 do 8.00 w poniedziałek (29 sierpnia) kujawsko-pomorscy funkcjonariusze prowadzili kontrole trzeźwości kierowców. – Podczas działań „Trzeźwy poranek” skontrolowali 9607 osób na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu i ujawnili 21 kierujących „na podwójnym gazie” oraz jednego niestosującego się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów – informuje asp....

Policja eskortowała trzylatka do szpitala w Bydgoszczy

Redaktor | 30 sie 11:56 Inowrocławscy policjanci  pomogli dotrzeć do szpitala trzyletniemu chłopcu i jego rodzicom. Dziecko wymagało pilnej pomocy medycznej, funkcjonariusze pilotowali więc samochód z użyciem sygnałów świetlnych i dźwiękowych.

Zaginęła 18-latka z Bydgoszczy [KOMUNIKAT]

Redaktor | 29 sie 13:25 Komisariat Policji Bydgoszcz Wyżyny poszukuje 18-letniej Anny Kruszka, która 25 sierpnia 2022 r. około godziny 17.00 wyszła z miejsca zamieszkania przy ul. Glinki i do chwili obecnej do niego nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.