Ponad 280 kg narkotyków poszło z „dymem” [VIDEO]

ak | 16 lip 20:06 Ponad 280 kg różnych narkotyków spalili policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. W piecu spłonęły: marihuana, amfetamina, a także tzw. dopalacze. Policjanci musieli je zniszczyć po prawomocnych wyrokach sądów w sprawach dotyczących przestępstw narkotykowych.

Uprawiał konopie w polu kukurydzy. Wpadł przez występki brata

ak | 13 lip 14:51 Mundurowi zatrzymali na gorącym uczynku 26 latka, który kradł elementy metalowe z byłego już zakładu w Rypinie. W trakcie prowadzonych czynności odkryli również przestępczą działalność jego starszego brata. Obaj usłyszeli już zarzuty.

Najpierw pobili, potem ukradli rowery. Teraz za to odpowiedzą

kd | 13 lip 12:58 Wnikliwa i żmudna praca kryminalnych z bydgoskiego Śródmieścia doprowadziła do odzyskania cennych rowerów i zatrzymania dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie rozboju, podczas którego pokrzywdzeni zostali pobici i okradzeni z jednośladów.

Palił trawkę i opiekował się córką. Czeka go sąd rodzinny

kd | 13 lip 12:18 Dzięki czujności jednej z osób, policjanci zatrzymali mężczyznę, który palił marihuanę, miał przy sobie spory jej zapas i jednocześnie opiekował się 7-letnią córką. Mężczyzna odpowie za posiadanie zabronionych środków. Policja również powiadamia o sprawie sąd rodzinny.

Wypadek na drodze krajowej nr 15. Jedna osoba ranna

Redaktor | 12 lip 12:17 Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj (12 lipca) w miejscowości Wielki Głęboczek, na drodze krajowej nr 15. W zderzeniu ciężarówki z osobówką ranna została kierująca samochodem osobowym.