Wpadł z narkotykami, bo był zbyt nerwowy

ak | 5 maj 12:51 Policyjni wywiadowcy namierzyli i zatrzymali 36-latka, przy którym znaleźli 25 gramów amfetaminy. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania narkotyku, za który grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Nowy pomysł na wyłudzenia. Tym razem przez OLX i WhatApp

kd | 30 kwi 12:47 Oszuści działający w Internecie wymyślają nowe metody wyłudzenia pieniędzy. Przełamują zabezpieczenia kont na portalach społecznościowych i podszywają się pod ich właścicieli. Niedawno pojawiło się nowe oszustwo związane z platformą OLX i komunikatorem WhatsApp. Przez naszą nieuwagę oraz chęć szybkiej sprzedaży swoich rzeczy, możemy stracić pieniądze!

Pobicie na Mostowej. Policja szuka sprawcy [AKTUALIZACJA]

kd | 30 kwi 10:18 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają osoby, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Policjanci ze Szwederowa szukają kobiety. Rozpoznajesz ją?

kd | 28 kwi 13:07 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciu oraz filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają kobietę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Bydgoszczanin wyśledził sprawcę. Włamywacz - recydywista zatrzymany

ak | 27 kwi 11:21 Natychmiastowa i precyzyjna informacja przekazana przez bydgoszczanina przyczyniła się do zatrzymania sprawcy kradzieży z włamaniem. Mężczyzna o zdarzeniu powiadomił bydgoskich policjantów, następnie poszedł za sprawcą przekazując funkcjonariuszom jego dokładne położenie. Skradziony łup został odzyskany.

Zaginął 21-latek z Błonia [KOMUNIKAT]

Redaktor | 26 kwi 17:17 Komisariat Policji Bydgoszcz-Błonie poszukuje 21-letniego Jana Marcina Kucińskiego, który wyszedł z domu na osiedlu Błonie w Bydgoszczy, udał się w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Szajka paserów rozbita. Z zarzutami trafili do aresztu

ak | 26 kwi 15:17 Kryminalni zatrzymali pięć osób podejrzanych o paserstwo samochodu. W jednym z warsztatów na terenie gminy Więcbork zabezpieczyli skradzionego mini coopera wartego około 100 tysięcy złotych. Paserzy usłyszeli już zarzuty. Trzech z nich trafiło na 3 miesiące do aresztu, a wobec dwóch pozostałych zastosowano dozór policyjny.