Kradł alkohol i … złom

Redaktor | 15 sty 14:42 Pięć lat za kratami grozi 25-letniemu mieszkańcowi gminy Złotniki Kujawskie. Został zatrzymany pod zarzutem okradania sklepu, ale też mieszkania, które wynajmował.

Złodziej przed ucieczką podał jak się nazywa

Redaktor | 14 sty 08:55 Policjanci zatrzymali sprawcę usiłowania kradzieży, który uciekł po tym, jak został spłoszony przez pracownika. 22-latek z gminy Brzuze wszedł do jednaj z placówek oświatowych i próbował zabrać z niej sprzęt elektroniczny. Grozi mu teraz do 5-ciu lat więzienia.

Trzymał ponad kilogram marihuany w samochodzie. Trafił do aresztu na 3 miesiące

Redaktor | 13 sty 13:24 Włocławscy policjanci zatrzymali 38-latka podejrzanego o posiadanie zabronionych substancji. W wyniku przeszukania znaleźli w jego pojeździe znaczną ilość marihuany, dlatego teraz musi liczyć się z karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Zgodnie z decyzją sądu włocławianin trafił już na trzy miesiące do tymczasowego aresztu.

Bydgoszczanie odpowiedzą za złamanie sądowego zakazu i narkotyki

Redaktor | 11 sty 17:39 Ignorowanie prawa, a przede wszystkim orzeczeń sądu będzie miało wpływ między innymi na wymiar kary dla dwóch bydgoszczan zatrzymanych przez policjantów. 40 i 22-latek wpadli, gdy kierowali autem pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Dodatkowo obaj mieli przy sobie narkotyki. Wstępne badania narkotesterem wykazały w ich organizmach substancję psychoaktywną THC. Pobrano od...

Rozpoznajesz tę kobietę? Przywłaszczyła portfel z dokumentami i gotówką [VIDEO]

Redaktor | 11 sty 09:19 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji kobiety przedstawionej na filmie. Wszyscy, którzy ją rozpoznają, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Jechali bez uprawnień – dostaną wysokie grzywny i zakaz prowadzenia pojazdów

Redaktor | 10 sty 15:26 Za jazdę bez uprawnień grożą wysokie grzywny nawet do 30 000 złotych. Sąd orzeka także zakaz prowadzenia pojazdów dla tych, którzy lekceważą przepisy. W minioną sobotę (07.01.2022) dwoje mieszkańców powiatu zdecydowało się wsiąść za kierownicę auta pomimo braku uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna oprócz tego popełnił także inne wykroczenia.

Po tym, jak oferował ogrodowe meble odpowie za 335 oszustw.

Redaktor | 9 sty 18:10 Inowrocławscy policjanci wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją zakończyli właśnie obszerną sprawę. Aktem oskarżenia został objęty 28-letni mieszkaniec Kruszwicy. Oszukiwał przez dwa lata, oferując do sprzedaży ogrodowe meble. Grozi mu kara do 12 lat więzienia.

2-letnie bliźnięta siedziały na parapecie okna na trzecim piętrze. Matka spała pijana

Redaktor | 4 sty 13:03 Właściwa reakcja świadków i szybkie działanie włocławskich policjantów zapobiegły tragedii, do jakiej mogło dojść w jednym z mieszkań w centrum miasta. Na trzecim piętrze siedzieli tam na zewnętrznym parapecie dwaj 2-letni chłopcy. Na szczęście dzieci zostały w porę ściągnięte z parapetu przez mundurowych i ich życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Matka chłopców...

Pijany kierowca sam przyjechał do komendy. Twierdził, że gonią go inni kierowcy

Redaktor | 3 sty 15:03 23-latek najpierw telefonicznie poinformował dyżurnego policji, że ktoś goni go ulicami Grudziądza, po czym sam przyjechał do komendy z prośbą o pomoc. Jak się okazało mężczyzna był pijany, a jadący za nim dwaj mężczyźni tylko próbowali wyeliminować go z ruchu. Kierowca poniesie teraz konsekwencje za swoje nieodpowiedzialne zachowanie.