Za popełnione wykroczenia chciał wykręcić się łapówką

ak | 22 lut 08:51 Patrol ruchu drogowego bydgoskiej komendy zatrzymał kierowcę podejrzanego o wręczenie łapówki. Do zdarzenia doszło bezpośrednio po tym, jak funkcjonariusze zatrzymali go do kontroli. Za tego typu przestępstwo grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Po pijanemu wsiadł do auta. Cudem uszedł z życiem

ak | 21 lut 14:02 Nawet pięć lat więzienia grozi 47-latkowi, który po pijanemu spowodował kolizję drogową w gm. Lubień Kujawski. Mężczyzna wsiadł za kierownicę mimo dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów.

Bydgoszczanin ponad 15 lat ukrywał się przed policją. Wpadł w Ełku

ak | 20 lut 13:50 Bydgoszczanin ukrywał się przed organami ścigania ponad 15 lat. Był poszukiwany dwoma listami gończymi wydanymi przez Sąd Okręgowy i Rejonowy w Bydgoszczy. Próbował uniknąć kary za rozboje, w tym jeden z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Wpadł w ręce bydgoskich kryminalnych w Ełku.

Jeździł motocyklem po zamarzniętym jeziorze. 47-latek ukarany !

ak | 20 lut 11:12 Skrajnym brakiem odpowiedzialności wykazał się 47-latek, który z zamarzniętej tafli jeziora zrobił sobie tor wyścigowy. Dzięki nagraniu które znalazło się w internecie, policjanci ustalili personalia motocyklisty. Brawurowa jazda zakończyła się dwustuzłotowym mandatem.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Kryminalni proszą o pomoc

ak | 19 lut 16:13 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Zatrzymania w sprawie VAT-owskiej. Blisko stu podejrzanych o „zbrodnię fakturową” [VIDEO]

Redaktor | 19 lut 12:03 17 osób zostało zatrzymanych do sprawy prowadzonej przez CBŚP, pod nadzorem Prokuratury Krajowej, przy wsparciu policjantów z KPP w Wyszkowie oraz funkcjonariuszy kujawsko-pomorskiej KAS. 16 z nich jest podejrzanych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, w tym 2 o kierowanie tą grupą, a ponadto 10 o tzw. „zbrodnię fakturową”, za którą grozi nawet 25 lat pozbawienia...

Po raz ósmy oddał osocze

ak | 17 lut 09:07 Ozdrowieńcy z Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie po raz kolejny oddali osocze. Trafi ono do potrzebujących, którzy nadal walczą z koronawirusem. Sierż. szt. Arkadiusz Rutkowski oddał ten cenny dar po raz ósmy.

Włamywacze zatrzymani na gorącym uczynku i nie był to koniec ich problemów

kd | 12 lut 15:08 Otrzymana informacji o „kręcących się” podejrzanie osobach w rejonie sklepu na osiedlu Południe oraz szybka reakcja policjantów pozwoliła zatrzymać tuż po włamaniu dwóch sprawców. Jak się okazało nie były to ich jedyne przestępstwa na terenie Włocławka. Podejrzani w wieku 28 i 37 lat działali w recydywie i usłyszeli łącznie po pięć zarzutów, z których cztery...

Policja rozbiła grupę przestępczą. Fałszerze dokumentów zatrzymani

Redaktor | 12 lut 11:01 Na podstawie sfałszowanych dokumentów szajka samochodowa wyłudzała auta z wypożyczali. W ten sposób wyłudzono co najmniej dziewiętnaście pojazdów dostawczych. Zarzuty usłyszało jedenastu podejrzanych. Policjanci zatrzymali m.in. fałszerzy, a prokurator wnioskował o aresztowanie.