Zaczęło się od kradzieży w sklepie, a skończyło za kratami

Redaktor | 26 paź 09:44 Patrol z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymał 33-latkę w związku z kradzieżą w sklepie. Po przewiezieniu do komisariatu okazało się, że to nie jedyne przewinienie kobiety. Policjanci znaleźli przy niej dwie „działki” marihuany. Natomiast sprawdzenie jej danych personalnych w policyjnych systemach informatycznych wykazało, że jest poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy...

Poszli na kebab, skończyli z zarzutami za posiadanie narkotyków

Redaktor | 23 paź 15:05 Policjanci z Białych Błot, w jednym z lokali gastronomicznych w Bydgoszczy, zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mieli przy sobie narkotyki. Jeden z nich miał ich ponad 45 gramów, drugi natomiast chował w kieszeni kilka działek marihuany. Obaj usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających.

Na gorącym „kapuścianym” uczynku

Redaktor | 19 paź 18:14 Dwóch mieszkańców gminy Kikół wybrało się na pole by ukraść kapustę. Być może niezauważeni odeszliby z łupem, ale uwagę policjantów zwróciło auto zaparkowane na nieoświetlonym poboczu w sposób, który mógł stanowić zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Pechowi złodzieje musieli oddać właścicielowi, co ukradli. Za popełnione wykroczenie odpowiedzą przed sądem.

Kradzież pieniędzy z gabinetu lekarskiego. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Redaktor | 16 paź 14:34 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Ponad 13 kilogramów narkotyków zdjęte z rynku

Redaktor | 15 paź 15:12 Żnińscy kryminalni zatrzymali 48-latka, który w kompleksie leśnym uprawiał marihuanę. Ponadto w jego mieszkaniu policjanci ujawnili ponad 13 kg suszu roślinnego. W czwartek sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na dwa miesiące.

Rozpoznajesz tych mężczyzn? Szuka ich policja

Redaktor | 13 paź 13:16 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyzn, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.