Description of Image

Odpowie za zabicie psa ze szczególnym okrucieństwem

Redaktor | 2 lip 13:56 Pięć lat więzienia grozi 41-letniemu mieszkańcowi gminy Kruszwica. Mężczyzna powiesił i okaleczył swojego psa, doprowadzając do jego śmierci. Mężczyzna został zatrzymany przez kruszwickich policjantów.

Chciał zawieźć dzieci na wycieczkę będąc pod wpływem alkoholu

Redaktor | 28 cze 13:11 0,35 promila alkoholu w organizmie miał 48- letni kierowca autokaru, który chciał ruszyć na wycieczkę z grupą przedszkolaków. Policjanci powstrzymali mężczyznę od dalszej jazdy i zatrzymali kierowcy prawo jazdy. Mężczyzna za kierowanie w stanie po użyciu alkoholu odpowie przed sądem.

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku pod Bydgoszczą

Redaktor | 27 cze 13:41 Bydgoscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wczorajszego (26.06.2024) wypadku, do którego doszło na drodze DK 10 w Zielonczynie, w powiecie bydgoskim. Śmierć na miejscu poniósł 59-latek kierujący cysterną scania, który najprawdopodobniej doprowadził do zderzenia czołowego z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku zestawem pojazdów scania prowadzonym przez 27-latka. Ten...

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Skontaktuj się z policjantami [WIDEO]

Redaktor | 27 cze 10:55 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Nie bądź zombi! W tej grze nie ma dodatkowych żyć [WIDEO]

Redaktor | 25 cze 11:18 Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś...

Najlepsi patrolowcy są z Bydgoszczy. Pojadą na zawody ogólnopolskie [WIDEO]

Redaktor | 15 cze 18:40 W czwartek (13 czerwca) odbyły się wojewódzkie eliminacje do finału XXVIII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku-2024”. Patrol w składzie: sierż. David Kalkowski i post. Tobiasz Jałkiewicz z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy okazał się najlepszy w województwie.

Kolizja busa przewożącego dzieci

Redaktor | 14 cze 18:54 Policjanci ruchu drogowego z komendy Świeciu pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem busa oraz samochodu osobowego. Do kolizji doszło na drodze wojewódzkiej nr 240 w miejscowości Plewno, w powiecie świeckim. Do szpitala zostało przewiezione 11-letnie dziecko. Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o ostrożność i stosowanie się do obowiązujących...

Podsumowanie działań „Bezpieczny pieszy" na drogach powiatu bydgoskiego

Redaktor | 13 cze 12:59 Bydgoscy policjanci prowadzili działania „Bezpieczny pieszy". Mundurowi zwracali szczególną uwagę na wszelkie wykroczenia w ruchu drogowym, które wpływają na bezpieczeństwo pieszych. Ujawnili 125 wykroczeń. Wśród nich znalazły się zarówno te popełnione przez kierujących wobec pieszych, ale też samych niezmotoryzowanych.

Dwa razy wpadła za jazdę po pijanemu

Redaktor | 12 cze 14:27 Chełmińscy policjanci dwa razy w ciągu dwóch dni zatrzymali kobietę, która kierowała samochodem w stanie nietrzeźwości. Kierująca już wcześniej dwukrotnie była karana przez sąd za jazdę po alkoholu i obowiązywał ją zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz mieszkanka Chełmna może trafić za kratki na 5 lat.