Areszt dla rodziców zmarłej sześciotygodniowej dziewczynki

ak | 13 paź 12:53 Sąd nie miał wątpliwości, aby dwójka rodziców zmarłego sześciotygodniowego niemowlaka trafiła za kraty na trzy miesiące. Matka usłyszała prokuratorski zarzut narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, a ojciec znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad córką.

Nie chciał iść do więzienia, więc się schował - w kanapie

kd | 13 paź 10:46 28-latek z Mroczy od początku roku był poszukiwany listem gończym, wydanym przez nakielski sąd i miał do odbycia karę za przestępstwa z przeszłości. Kiedy do jego mieszkania weszli mundurowi, próbował ratować się przed zatrzymaniem i ukrył się w kanapie. Nic to jednak nie pomogło i już trafił do więziennej celi.

Miał amfetaminę, heroinę i marihuanę. Kolejny diler zatrzymany

kd | 12 paź 11:04 Zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających usłyszał 36-letni mieszkaniec Grudziądza. Podejrzenia kryminalnych potwierdziły się w trakcie zatrzymania grudziądzanina. Funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli blisko 700 gramów różnego rodzaju narkotyków. Wstępne badania narkotesterem potwierdziły, że zabezpieczone środki to amfetamina, heroina i marihuana....

Ukradli 300 litrów oleju napędowego. Wpadli w policyjną zasadzkę

Redaktor | 11 paź 13:07 Mogileńscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy z terenu szkółki drzew i krzewów ukradli 300 litrów oleju napędowego i 28 sadzonek dębu kolumnowego. Wsparcia funkcjonariuszom w trakcie akcji udzielili strażnicy leśni z Nadleśnictwa Gołąbki. Sprawcom grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.