Zaginął 16-latek z Kotomierza [KOMUNIKAT] [AKTUALIZACJA]

Redaktor | 20 lis 14:34 Policjanci z Koronowa prowadzą poszukiwania 16-letniego mieszkańca Kotomierza (gmina Dobrcz), który wyszedł z miejsca zamieszkania, nie informując nikogo, gdzie się udaje. Do chwili obecnej nie jest znane miejsce jego przebywania. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących się przyczynić do odnalezienia nastolatka.

Wielokrotnie niszczył nagrobek swojego teścia. Teraz posiedzi w areszcie

Redaktor | 20 lis 09:34 Trzy miesiące za kratami spędzi 50-letni mężczyzna, który jest podejrzanym w sprawie licznych przypadków znieważenia miejsca pochówku. Zatrzymany przez kryminalnych z Inowrocławia na gorącym uczynku usłyszał zarzuty i został tymczasowo aresztowany. Grozi mu 8 lat więzienia.

Z miejsca pracy zrobił sobie magazyn narkotyków. Wpadł z dużymi ilościami

Redaktor | 19 lis 14:05 Policjanci z bydgoskiego oddziału prewencji zatrzymali 24-latka, który w miejscu pracy oraz w mieszkaniu posiadał narkotyki. Ponadto, wykonywał obowiązki zawodowe znajdując się pod ich wpływem. Funkcjonariusze zabezpieczyli pochodną kokainy, amfetaminy oraz marihuanę. Decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące.

Postrach dealerów narkotykowych, odchodzi na zasłużoną emeryturę

ak | 15 lis 19:24 Jego urzędowa nazwa to Eguro o nr 14958. Mowa o Bazylu, który służył w bydgoskiej komendzie. 11-letni owczarek niemiecki, postrach dealerów narkotykowych, odchodzi po latach służby na zasłużoną emeryturę. Teraz odpocznie w domu u swojego przewodnika. Komendant Miejski Policji w Bydgoszczy mł. insp. Witold Markiewcz, przekazał podziękowania dla przewodnika i jego psa, za lata...

Zaginął 21-latek z Koronowa [KOMUNIKAT] [AKTUALIZACJA]

Redaktor | 10 lis 16:19 Policja prowadzi poszukiwania 21-letniego Dawida K., mieszkańca Koronowa. Mężczyzna w sobotę (7 listopada) ok. 15.00 wyszedł z miejsca zamieszkania, nie informując, gdzie się udaje. Do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.