By uciec przed Policją wskoczył do wody

kd | 14 cze 11:00 Policjanci zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Zdesperowany 36-latek chcąc uniknąć więzienia podczas ucieczki wskoczył do wody. Na nic mu się to jednak zdało, bo po chwili był już w rękach policjantów.

Sezon na karasia i na ... kłusownika

ak | 13 cze 12:57 Strażnicy rybaccy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy przy pomocy sieci typu więcierz nielegalnie łowili karasia. Obaj zostali przekazani kruszwickim policjantom. Celem takich działań jest dbanie o bezpieczeństwo oraz przeciwdziałanie kłusownictwu.

Dramat sprzed 22 lat. Policja ujawniła zabójcę 20-latki z regionu

mk | 11 cze 13:37 Funkcjonariusze z tzw. Archiwum X z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy ponownie zbadali zbrodnię, do której doszło w 1999 roku w Płociszu. Ustalili, kto stał za zabójstwem 20-letniej mieszkanki gminy Sępólno Krajeńskie. Sprawca nie stanie jednak przed sądem – zmarł w ubiegłym roku.

Seniorka z Fordonu odzyskała wyłudzone pieniądze. „Odbierak” został zatrzymany

ak | 11 cze 12:06 Oszust z Krakowa podszywając się pod policjanta okradł bydgoszczankę na ponad 27 tysięcy złotych. 86-latka straciła pieniądze, po tym jak odebrała telefon od „fałszywego” policjanta, który przekonał ją, aby pieniądze wyrzuciła przez okno. Na szczęście działania kryminalnych doprowadziły do ujęcia sprawcy i postawienia zarzutów dotyczących oszustwa i posiadania...