Włamał się do mieszkania w Bukowcu. Był jednak zmęczony, więc zasnął

kd | Wczoraj 12:15 Prawie 2 promile alkoholu w organizmie miał włamywacz, którego w miniony weekend zatrzymali brodniccy policjanci. Problemu z jego zatrzymaniem nie mili, bo zasnął na miejscu przestępstwa. O całej sprawie powiadomiła policjantów 86-letnia kobieta, do mieszkania której włamał się sprawca.

Policjanci sprawdzali ulubione miejsca morsów w okolicy

kd | Wczoraj 10:46 Policjanci ogniwa prewencji na wodach z bydgoskiej komendy w minioną sobotę (16 stycznia) kontrolowali okolice Jeziora Jezuickiego, gdzie ostatnio bardzo popularne stało się morsowanie, którym pasjonują się Bydgoszczanie i mieszkańcy powiatu bydgoskiego.

Ukradli wózki sklepowe, by oddać je na złom

Redaktor | 16 sty 20:16 Aleksandrowscy policjanci zatrzymali parę 31-latków, którzy dopuścili się kradzieży sześciu wózków sklepowych . Skradziona zdobycz zamiast służyć klientom, miała trafić na złom. Mężczyzna i kobieta wpadli tuż po kradzieży, kiedy to uciekali z kolejnym wózkiem.

Kujawsko - Pomorska grupa SPEED podsumowuje 2020 rok

Redaktor | 15 sty 09:06 We wszystkich komendach wojewódzkich Policji funkcjonują Zespoły SPEED, mające na celu przeciwdziałanie niebezpiecznym zachowaniom na drodze. Policjanci z kujawsko-pomorskiej grupy podsumowali 2020 rok. Jak wynika z danych, przez ostatni rok policjanci skontrolowali ponad 40 tysięcy pojazdów i zatrzymali ponad 1 300 praw jazdy. Większość wykroczeń to przekroczenie dopuszczalnej...

Kradzionym autem kierował po amfetaminie

mk | 14 sty 15:18 Całego szeregu przestępstw i wykroczeń dopuścił się mieszkaniec Włocławka. Uciekając przed policją, kradzionym pojazdem wjechał w latarnię. Prowadził mimo sądowego zakazu; był także pod wpływem amfetaminy.