Description of Image

Jak wojak Olszewski bombę ekologiczną rozbrajał [SATYRA]

Redaktor | 22 mar 2019 Ktoś powie, że sprawa terenów pozachemowskich jest zbyt poważna, żeby sobie z niej żarty stroić, ale szopkę, jaką zafundował mieszkańcom Łęgnowa i okolic poseł Platformy Obywatelskiej Paweł Olszewski, trudno inaczej skwitować.

Chłopaki nie płaczą, ale płacą. 20 baniek na przechowalnię bagażu

Redaktor | 7 mar 2019 Na bonifikatę uwłaszczeniową dla mieszkańców nie ma pieniędzy. Na przechowalnię bagażu były miliony. Na archaiczną trybunę stadionu Polonii są miliony. Na spółkę Radosława Osucha poszły miliony, tylko pucharów nie ma. Chłopcy z ratusza nie płaczą, ale płacą...

Wioseczku Bydgoszczu. Żale kandydata z obozu prezydenta [SATYRA]

Redaktor | 29 wrz 2018 Kandydat na radnego z ramienia obozu rządzącego w Bydgoszczu nie wytrzymał: „Wszędzie w cywilizowanym świecie starówka to gastronomia, handel, rekreacja, turyści. A w wioseczku Bydgoszczu: parking - za pełnym przyzwoleniem służb miejskich, władz miasta, mimo wielopoziomowego parkingu tuż obok”.

Maruder Rafał Bruski [SATYRA]

Redaktor | 21 sie 2018 Takiego obciachu nie spodziewaliśmy się w najśmielszych marzeniach. Prezydent Bydgoszczu ujawnia na Facebooku, że jest „włóczęgą” lub jeszcze gorzej, „rabusiem”.

Budujemy mosty dla pana starosty [SATYRA]

Redaktor | 27 cze 2018 Prezydent Bydgoszczu błysnął refleksem i po miesiącu od opublikowania szczegółów rządowego planu programu „Mosty dla regionów” dostrzegł, że nie ma w nim żadnej nowej przeprawy przez Brdę czy Wisłę w okolicach Bydgoszczy.

Konwój wstydu. #Rafale oddaj kasę [SATYRA]

Redaktor | 22 cze 2018 I wyszło szydło z worka. Pazerność na kaskę okazała się silniejsza od partyjnego przekazu i przewodnia siła ludu bydgoskiego na sali sesyjnej uchwaliła podwyżkę swojemu przywódcy. Prezydent Bydgoszczu Rafał Bruski od 1 lipca będzie zarabiał maksymalnie wszystko to, co ustawowo może, plus cały zestaw dodatków i nagród.