Rozpoczyna się budowa sygnalizacji świetlnej na osiedlu Leśnym

Redaktor | 18 paź 13:21 W tym tygodniu rozpocznie się budowa sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Sułkowskiego i Czerkaskiej w Bydgoszczy. Światła na osiedlu Leśnym pozwolą przede wszystkim kierowcom płynniej włączyć się do ruchu. Prace potrwają około trzech tygodni.

Przedszkole na osiedlu Leśnym przechodzi na zieloną energię

Redaktor | 17 sty 2023 Trwa kompleksowa termomodernizacja przedszkola na osiedlu Leśnym. Dzięki realizowany pracom budynek przy ul. Bukowej staje się estetycznym i przyjaznym miejscem, gdzie najmłodsi bydgoszczanie poprzez zabawę zaczną zdobywać wiedzę o świecie. Na dachu zamontowano już panele fotowoltaiczne.

Brak lekarzy i masowe skargi. W „Leśnej” na razie leczenia nie będzie

Marta Kocoń | 30 maj 2019 Narodowy Fundusz Zdrowia w trybie natychmiastowym wypowiedział umowę z NZOZ „Leśna” (ul. Czerkaska 22) – zarówno na świadczenia specjalistyczne, jak i na podstawową opiekę zdrowotną. – To pierwszy taki przypadek w historii Kasy Chorych i NFZ – mówi rzeczniczka kujawsko-pomorskiego oddziału NFZ Barbara Nawrocka.

Nowy parking na Leśnym [ZDJĘCIA]

Redaktor | 3 wrz 2018 Przy ulicy Sułkowskiego powstają nowe miejsca parkingowe. Budowa finansowana jest w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Projekt został zgłoszony przez miejscowych przedsiębiorców i wygrał w głosowaniu mieszkańców jesienią 2016 roku. Zakończenie inwestycji planowane jest jeszcze we wrześniu.

Bubel, a nie remont. Mieszkańcy Leśnego nie mają wątpliwości

Redaktor | 3 cze 2018 Mieszkańcy Leśnego obserwują remont ul. Sułkowskiego z niepokojem. - To bubel. Remont nie rozwiązuje żadnego problemu niebezpiecznych skrzyżowań, a po wyremontowaniu nawierzchni ryzyko wypadków jedynie wzrośnie - przekonywali na spotkaniu z posłami radnymi Prawa i Sprawiedliwości.