Czy poznamy dziś nowego trenera polskiej kadry?

kd | Dzisiaj 10:34 Informacja o dymisji Jerzego Brzęczka była utrzymywana w tajemnicy nawet przed wiceprezesami PZPN. Również sami piłkarze byli nią mocno zaskoczeni. Dziś podczas konferencji prasowej prezes Zbigniew Boniek ma przedstawić kulisy swojej decyzji. Możliwe, że również poznamy nazwisko nowego trenera.

Każdy uczestnik HME w lekkiej atletyce przejdzie test

Redaktor | 15 sty 19:37 Każdy uczestnik lekkoatletycznych halowych mistrzostw Europy, które odbędą się na początku marca w Toruniu, będzie musiał uzyskać negatywny wynik testu na obecność koronawirusa. Zasada ta będzie obowiązywać nie tylko zawodników, ale również wszystkich organizatorów, trenerów, obsługi, czy dziennikarzy.

Nagrody dla sportowców i trenerów przyznane!

Redaktor | 1 sty 18:01 2020 rok z powodu pandemii koronawirusa był wyjątkowo trudny także dla świata sportu. Pomimo to bydgoscy zawodnicy stanęli na podium mistrzostw świata i Europy. Prezydent nagrodził 10 sportowców i 8 trenerów.

Kibice Polonii wybrali „Drużynę 100-lecia”

mk | 29 gru 17:51 W 2020 roku Polonia Bydgoszcz świętowała 100-lecie działalności. Z tej okazji klub zaprosił kibiców do udziału w plebiscycie „Drużyna 100-lecia”. Uczestnicy wybrali najlepszy, ich zdaniem, skład żużlowej Polonii.

Klub Sportowy Bydgoszcz Archers zaprasza młodzież na rekrutację do zespołu

Redaktor | 12 gru 10:18 Pierwsza z serii rekrutacji do drużyn juniorskich Bydgoszcz Archers odbędzie się w poniedziałek (14 grudnia) o godzinie 19:00 na boisku przy ulicy Słowiańskiej 7 w Bydgoszczy. Chętni powinni zabrać ze sobą strój sportowy i buty korki. Klub zachęca do rejestracji na rekrutację przez stronę internetową: bydgoszczarchers.com/rekrutacja