Zwycięski remis Zawiszy Bydgoszcz

Redaktor | Wczoraj 21:07 Zawisza zremisował 2:2 z Pogonią Mogilno w ostatnim meczu rozgrywek IV ligi piłki nożnej. A że Włocłavia przegrała u siebie z Kujawianką Izbica Kujawska 0:2, to niebiesko-czarni awansowali do III ligi.

Do awansu jeden krok, jeden jedyny krok nic więcej…

Redaktor | 18 cze 20:27 Do awansu jeden krok, trzeba go zrobić jak najprędzej – tymi słowami na melodię słynnego szlagieru Andrzeja Dąbrowskiego kibice żegnali piłkarzy Zawiszy po zwycięstwie z Liderem Włocławek. W sobotę (19 czerwca) niebiesko-czarni mogą w meczu z Pogonią Mogilno przypieczętować ligowy sukces i zameldować się w III lidze w nowym sezonie.

Żużel: Leon Madsen wygrał w Bydgoszczy. Pawlicki liderem cyklu

ak | 17 cze 08:42 Cykl finałów Indywidualnych Mistrzostw Europy rozpoczęty. Na bydgoskim torze wygrał zawody Duńczyk Leon Madsen. Drugie miejsce zajął Piotr Pawlicki, który prowadzi w klasyfikacji. Trzeci na linii mety pojawił się Brytyjczyk Daniel Bewley. Do końca mistrzostw jeszcze trzy turnieje.

Zawisza coraz bliżej awansu [ZDJĘCIA]

Redaktor | 16 cze 22:39 Zawisza Bydgoszcz pokonał w środę (16 czerwca) na własnym boisku Lidera Włocławek 5:1 w zaległym meczu 29. kolejki IV ligi. Przed ostatnią kolejką prowadzi w tabeli z przewagą dwóch punktów nad Włocłavią.

3. Memoriału Ireny Szewińskiej z wyższą rangą i doborową obsadą

ak | 15 cze 17:41 Wielu kandydatów do medali olimpijskich, w niektórych konkurencjach pełna światowa czołówka – 3. Memoriał Ireny Szewińskiej zapowiada się pasjonująco. Impreza odbędzie się 30 czerwca na stadionie Zawiszy w Bydgoszczy. To będą ostatnie duże zawody lekkoatletyczne w Polsce przed igrzyskami olimpijskimi w Tokio.

Dęby Osielsko bez sukcesu

Redaktor | 14 cze 16:05 Mimo deszczowej pogody, rozegrano w sobotę (12 czerwca) w Osielsku turniej eliminacyjny Strefy B Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, będącej jednocześnie Mistrzostwami Polski do lat 15.

Młodzi floreciści z medalami dla naszego regionu

ak | 14 cze 08:30 Turniejem drużynowym zakończyły się Mistrzostwa Polski Młodzików we florecie dziewcząt i chłopców. W miniony weekend (12-13 czerwca) w bydgoskiej Hali Sportowo-Widowiskowej „Immobile” Łuczniczka (ul. Toruńska 59) rywalizowali ze sobą zawodnicy z całej Polski.

Floret. Mistrzowskie zmagania młodzików w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]

ak | 12 cze 21:00 Po raz pierwszy Polski Związek Szermierczy przyznał Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu przy Młodzieżowym Domu Kultury nr 5 w Bydgoszczy organizację Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Polski Młodzików we florecie dziewcząt i chłopców. W dwudniowych zawodach będzie uczestniczyło ok. 250 zawodników z całej Polski.

Wiktor Osiński pierwszym trenerem Chemika

Redaktor | 8 cze 12:58 Dwuletnim kontraktem z Chemikiem Bydgoszcz związał się trener Wiktor Osiński, który od nowego sezonu przejmie na stałe obowiązki trenera pierwszego zespołu. Pracę z drużyną Osiński zaczął już w kwietniu, obejmując zespół wraz z trenerami Szymonem Maziarzem i Bartoszem Kubiakiem.