Zawisza przegrał mecz do wygrania [RELACJA]

Redaktor | Wczoraj 23:05 Piłkarze Zawiszy Bydgoszcz przegrali na własnym boisku z Jarotą Jarocin 1:2 w drugiej kolejce III ligi (gr. 2). Wynik jednak nie odzwierciedla przewagi i liczby stworzonych przez gospodarzy sytuacji bramkowych. Zawiodła skuteczność.

Zawisza głodny sukcesu [ZAPOWIEDŹ]

Redaktor | 12 sie 14:22 W drugiej kolejce III ligi (gr. 2) piłkarze Zawiszy zmierzą się w sobotę (13 sierpnia) na własnym boisku z Jarotą Jarocin. Początek spotkania na stadionie przy ul. Gdańskiej 163 zaplanowano na godz. 17.00.

Wyjątkowa sesja bydgoskich piłkarek

ak | 4 sie 14:59 W związku z pozyskaniem nowego sponsora technicznego, firmy NO10.pl - oficjalnego dystrybutor marki Adidas w Polsce, piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz miały sesję fotograficzną, w której pozowały między innymi w nowych strojach.

Piłkarski weekend na polskich boiskach!

Redaktor | 28 lip 16:01 Na starcie tego sezonu trudno było wyobrazić sobie sytuację, w której rywalizacja Lecha Poznań z Wisłą Płock jest meczem na szczycie. Po tym jednak, jak zaprezentowały się oba zespoły na starcie obecnej kampanii, takie są fakty. Lech Poznań przystąpi do tej rywalizacji z nadzieją na zmazanie plamy, jaką pozostawili po sobie piłkarze tego klubu w starciu ze Stalą Mielec. Goście...

Piłkarskie wakacje ze Sportisem

ak | 22 lip 09:14 Od lipca kobiecy klub piłkarski Sportis Bydgoszcz zaprasza na serię otwartych i bezpłatnych treningów piłki nożnej dla dziewcząt i chłopców.

Piłkarski weekend w Ekstraklasie [ZAPOWIEDŹ]

Redaktor | 20 lip 17:46 Pierwszy weekend na boiskach Ekstraklasy obfitował w niesamowite emocje. Zawodnicy Lecha Poznań, którzy bronią tytułu, przegrali z głównym kandydatem do spadku na swoim boisku. Raków Częstochowa z problemami, ale zwyciężył w rywalizacji z Wartą Poznań. Czego można się spodziewać po najbliższej kolejce?

Sekcja szachowa BKS Chemik obchodziła 40-lecie

ak | 20 cze 16:23 W sobotę, 18 czerwca z okazji 40-lecia sekcji szachowej BKS Chemik odbył się turniej oraz symultana z mistrzem międzynarodowym Łukaszem Licznerskim. Za szczególne zasługi dla miasta Bydgoszczy, prezes sekcji Mikołaj Włoch otrzymał medal prezydenta.

Zawisza Bydgoszcz wywalczył puchar

Redaktor | 16 cze 09:05 Jestem dumny z tej drużyny – powiedział trener Piotr Kołc po finałowym meczu Okręgowego Pucharu Polski, w którym Zawisza Bydgoszcz pokonał w Janikowie miejscową Unię 4:2.

Efektowne pożegnanie z ligą na stadionie Zawiszy

Redaktor | 11 cze 22:28 Niebiesko-czarni pokonali w sobotę (11 czerwca) na własnym boisku Bałtyk Gdynia 4:1 i na kolejkę przed końcem pewne jest, że zajmą ósme miejsce w tabeli III ligi (gr. 2) sezonu 2021/22.