Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa - edycja 11 [PODSUMOWANIE]

Redaktor | 9 kwi 16:18 11 turniej Enea Operator Międzyszkolnej Ligi Szachowej odbył się w nowym miejscu w hali sportowej ZS Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie. To piękny, przestronny obiekt, który pomieścił wszystkich 120 zawodników przybyłych na ligę. Podziękowania dla pracowników szkoły, oraz Piotra Szulca, który do niej uczęszcza za przygotowanie obiektu do gry.

Wielkie święto biegaczy w Pile. W sobotę AMP w biegach przełajowych

Redaktor | 5 kwi 19:09 W sobotę Piła znów stanie się miejscem Akademickich Mistrzostw Polski. W tym roku uczestniczy staną do rywalizacji jednak nie w judo, a w biegach przełajowych. – To dla nas nowe wyzwanie, ale będziemy chcieli zadowolić biegaczy każdego typu – przekonuje Paweł Łojewski z AZS ANS Piła, jeden z organizatorów zawodów.

Mistrz świata najlepszy w Kryterium Asów

Redaktor | 25 mar 12:22 Bartosz Zamrzlik z kompletem punktów wygrał XXXV Kryterium Asów Polskich Ligi Żużlowych. Obok aktualnego mistrza świata na podium stanęli również wychowanek bydgoskiego klubu Szymon Woźniak i Artiom Łaguta.

101 dni pozostało do 100. PZLA Mistrzostw Polski

Redaktor | 19 mar 10:16 Dokładnie za 101 dni – 27 czerwca – na stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszczy rozpocznie się jubileuszowa setna edycja lekkoatletycznych mistrzostw Polski. – To będzie piękne święto lekkiej atletyki w mieście, które od lat uważane jest za stolicę tej dyscypliny w Polsce – mówi prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski.

Pojedynki gwiazd królowej sportu podczas mistrzostw kraju w Toruniu

Redaktor | 16 lut 14:42 Już w ten weekend największe gwiazdy królowej sportu nad Wisłą zmierzą się w mistrzostwach kraju. 68. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski po raz kolejny odbędą się w Toruniu. Dla wielu zawodników będzie to decydujący start w sezonie pod dachem, bo powalczą o minima na halowe mistrzostwa świata w Glasgow, które odbędą się już za dwa tygodnie.

Międzyszkolna Liga Szachowa Enea Operator - to już 8 edycja [RELACJA]

Redaktor | 6 lut 17:48 W sobotę 3 lutego odbył się 8 turniej Enea Operator Międzyszkolnej Ligi Szachowej. Tym razem udaliśmy się do Szkoły Podstawowej im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Wójt Dariusz Fundator oraz jego zastępca Paweł Zuehlke oraz Dyrektor szkoły Danuta Ferenstain wraz z zastępczynią Moniką Czarnecką. Organizatorów reprezentował...

Polskie królowe bieżni i cała plejada gwiazd światowej lekkiej atletyki! To będzie wyjątkowy ORLEN Copernicus Cup w Toruniu!

Redaktor | 23 sty 08:45 Dziesiąta, jubileuszowa edycja ORLEN Copernicus Cup już 6 lutego w Arenie Toruń! Będzie odświętnie, wyjątkowo, ale przede wszystkim będą to zawody na najwyższym poziomie sportowym. Polscy kibice zobaczą w akcji m.in. ulubienice publiczności Ewę Swobodę, Pię Skrzyszowską i Justynę Święty-Ersetic. Do Polski przyjedzie plejada medalistów igrzysk olimpijskich, mistrzostw świata i...