Spotkanie religijne na siłowni, a może płatne testowanie sprzętu? Jak siłownie omijają prawo

kd | 18 paź 09:36 Siłownie i kluby fitness kolejny raz zostały w tym roku zamknięte z powodu rozwijającej się pandemii koronawirusa. Od razu rozpoczęły się protesty. Niektóre siłownie próbują ominąć zakazy. Właściciele jednej z siłowni w Krakowie wymyślili, że przekształcą ją w... sklep i kościół. Jak napisali, można przyjść na płatne "testowanie sprzętu" albo "spotkania religijne".

Kontuzja Lewandowskiego. Najnowsze informacje z kadry

Jarosław Aleksander | 13 paź 00:08 Robert Lewandowski doznał kontuzji w niedzielnym meczu Ligi Narodów z Włochami w Gdańsku. Sportowiec przeszedł już badania. Nie doszło do uszkodzenia stawu skokowego. Jeszcze nie wiadomo czy wystąpi w meczu z Bośnią.

„Cała Polska była ze mną”. Konferencja prasowa Igi Świątek

Jarosław Aleksander | 11 paź 14:23 Dwie godziny po finale przeglądałam wiadomości z gratulacjami, a i tak nie przeczytałam wszystkich. Czułam to dobrze, że cały kraj mnie wspierał; to naprawdę pomaga – przyznaje Iga Świątek. Polska tenisistka na konferencji prasowej w niedzielę podsumowała swój triumf.

Emocje sięgały zenitu! Zmarzlik zrobił to!

Jarosław Aleksander | 3 paź 23:15 Bartosz Zmarzlik ponownie mistrzem świata! Po emocjonujących zawodach Polak stał się trzecim zawodnikiem w historii żużla i pierwszym Polakiem który obronił tytuł mistrza świata!!!

Zacięta walka o koronę ALSP

Redaktor | 18 wrz 10:26 W najwyższej klasie rozgrywkowej, w grupie walczącej o tegoroczną koronę, swoją moc pokazał Martech. Zespół ten niemal zdemolował doświadczonego konkurenta. Charaktery do niedawna były w gronie kandydatów do podium, ale po rezultacie osiągniętym w minionym pojedynku, ten cel znacznie się oddalił...

Wyjątkowy mecz w Bydgoszczy. Pożegnanie Marka Cieślaka

Jarosław Aleksander | 9 wrz 16:02 Planowany na początek marca mecz żużlowy Polska – Rosja został przełożony na jesień tego roku. Mecz wyznaczono ostatecznie na 29 września i odbędzie się on w Bydgoszczy (zamiast, jak wcześniej planowano, w Toruniu). Mecz ten będzie pożegnalnym meczem Marka Cieślaka jako trenera kadry narodowej.

Rewelacyjne wyniki w Memoriale Kamili Skolimowskiej

Redaktor | 7 wrz 14:24 Zwycięstwami faworytów zakończyła się rywalizacja lekkoatletów w 11. Memoriale Kamili Skolimowskiej na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Gwiazdą zawodów był niemiecki oszczepnik Johannes Vetter, który otarł się o rekord świata. To ostatnia wielka impreza w tym sezonie w Polsce, a kolejną będą już marcowe Halowe Mistrzostwa Europy w Toruniu.