Zacięta walka o koronę ALSP

Redaktor | 18 wrz 10:26 W najwyższej klasie rozgrywkowej, w grupie walczącej o tegoroczną koronę, swoją moc pokazał Martech. Zespół ten niemal zdemolował doświadczonego konkurenta. Charaktery do niedawna były w gronie kandydatów do podium, ale po rezultacie osiągniętym w minionym pojedynku, ten cel znacznie się oddalił...

Wyjątkowy mecz w Bydgoszczy. Pożegnanie Marka Cieślaka

Jarosław Aleksander | 9 wrz 16:02 Planowany na początek marca mecz żużlowy Polska – Rosja został przełożony na jesień tego roku. Mecz wyznaczono ostatecznie na 29 września i odbędzie się on w Bydgoszczy (zamiast, jak wcześniej planowano, w Toruniu). Mecz ten będzie pożegnalnym meczem Marka Cieślaka jako trenera kadry narodowej.

Rewelacyjne wyniki w Memoriale Kamili Skolimowskiej

Redaktor | 7 wrz 14:24 Zwycięstwami faworytów zakończyła się rywalizacja lekkoatletów w 11. Memoriale Kamili Skolimowskiej na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Gwiazdą zawodów był niemiecki oszczepnik Johannes Vetter, który otarł się o rekord świata. To ostatnia wielka impreza w tym sezonie w Polsce, a kolejną będą już marcowe Halowe Mistrzostwa Europy w Toruniu.

Zwycięstwo Archers w derbowym meczu

Redaktor | 30 sie 14:10 Imponującym zwycięstwem rozpoczęli rozgrywki o Mistrzostwo Polski Juniorów w futbolu amerykańskim, młodzi zawodnicy Archers Bydgoszcz. W rozegranym w sobotę (29 sierpnia) na stadionie Bydgoskiego Centrum Sportu przy ulicy Słowiańskiej meczu derbowym z juniorami Angels Toruń, nie pozostawili żadnych wątpliwości licznie zgromadzonym kibicom, wygrywając 50:8.

Centaury Warszawa Młodzieżowym Mistrzem Polski U23

Redaktor | 28 sie 21:13 Centaury Warszawa wywalczyły po raz pierwszy w historii tytuł Młodzieżowych Mistrzów Polski do lat 23 podczas turnieju rozgrywanego w Osielsku. Broniący zdobytego przed rokiem złota zespół KWK Construction Dębów Osielsko tym razem musiał się zadowolić srebrnym medalem. Brąz przypadł Stali Kutno.

Mistrzostwa Polski U23 w baseballu, skąpane w deszczu

Redaktor | 27 sie 22:03 Opady deszczu mocno pokrzyżowały szyki organizatorom Młodzieżowych Mistrzostw Polski U23 w baseballu, rozgrywanych w Osielsku. Po nocnych i porannych opadach boisko było już niemal gotowe, kiedy około godziny 11.00 nad stadionem przeszła kolejna ulewa. Ostatecznie pierwszy mecz rozpoczął się dopiero o godzinie 14.00, a trzecie spotkanie trzeba było przenieść na piątek.

Enea kolejny sezon będzie sponsorem Astorii

mk | 25 sie 17:51 Po raz piąty spółka Enea będzie wspierać Klub Koszykarski Astoria Bydgoszcz S.A. Zespół w Energa Basket Lidze ponownie będzie prezentował się pod nazwą Enea Astoria Bydgoszcz.